Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

pułapka, żywołapka na kuny, PROFESJONALNA GRATISY

19-08-2014, 10:57
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 169 zł     
Użytkownik lubing
numer aukcji: 4439992540
Miejscowość Starogard Gdański
Zostało sztuk: 50    Wyświetleń: 3   
Koniec: 19-08-2014 11:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Zielonałapka jest największym i najstarszym producentem pułapek w Polsce. Robię je dla takich instytucji jak min: koła łowieckie, Lasy Państwowe, Schroniska dla bezdomnych zwierząt, Ogrody zoologiczne, Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, Fundacje Pomocy Zwierzętom, Firmy Deratyzacyjne, Parki Krajobrazowe i Narodowe, lotniska, Dworce, Poty itd


Nie korzystam z pośredników. Oryginalny produkt kupisz tylko na moich aukcjach lub w firmowym sklepie internetowym. Firma istnieje od 2001 roku i sprzedała tysiące pułapek. Doczekałem się wielu "naśladowców" i "podrabiaczy", którzy chcą zbić szybki pieniądz. Jednak marka zielonałapka jest jedna i mówi sama za siebie. W pułapkach liczą się szczegóły, detale np czułość mechanizmu spustowego, grubość drutów, czułość zapadki itd na które pracuje się latami. Doświadczenia nie da się ukraść.

żywołapka dwuwejściowa samozaciskowa extra długa xxl

wzmacniana w 4 miejscach + klapka na środku do zadawania przynęty


profesjonalna

Aukcja dotyczy dużej żywołapki dwuwejściowej 122x21x21

Przeznaczenie - kuny, tchórze, łasice, norki, szczury

Zaletą tej żywołapki jest długi rozmiar, zmieści się w bagażniku samochodu,

jest lekka i poręczna . Posiada bardzo czuły mechanizm spustowy. Polecamy te pułapkę jako świetne narzędzie do walki z nieproszonymi gośćmi. Jest przelotowa można ją także stosować jako jednowejściową. Bardzo popularna i niedroga pułapka. Znakomita na kunę domową - najlepsze są przelotówki.

Zaopatrzona jest w system zamknięć samozaciskowy tzn drzwiczki zamykają się coraz mocniej i zwierz nie ma możliwości otwarcia ich od wewnątrz. Polecana w szczególności na mrozy - jest niezawodna.

Jej atutem jest także to że nie pchają się do niej koty - co jest czasem problemem gdy polujemy na kunę czy tchórza a w pułapce co chwila łapie sie kot. Tu nie wchodzi gdyż otwór przelotowy jest dopasowany wielkością max. na kunę. Pułapka jest niska - znakomicie nadaje się do podstawienia pod samochody - także ulubionej kryjówki kuny.

zobacz inne nasze przedmioty, łatwo także znajdziesz nas w internecie. Mamy największy wybór pułapek w Europie!!

kupujesz dokładnie ten towar oryginalna zielonałapka+4 gratisy

Gratis Poradnik łowczego w full kolorze w wydaniu broszurowym !!! Hit - znajdziesz tu takie informacje jak np zastawić pułapkę, co podać na zanętę, poznasz zwyczaje i zachowania zwierząt . Wszystko to podane w krótkiej treściwej formie z zdjęciami zwierzaków, ich tropami, szkicami odchodów itd. Gorąco polecam - przydatna rzecz.

Gratis daję także zanętę (na wszystkie łasicowate, ale także na koty czy jenoty i lisy) Zanęta - smakołyk robiona na bazie ryb, mięsa i jaj przez wyspecjalizowaną firmę niemiecką. Zanęta jest w grudkach i starcza na długo. Ma wabiący zapach i smak . Można używać jej jako przynęty. Nie traci ważności po otwarciu opakowania.Zapachowo podobna do zanęty jaką szczepi się lisy na wściekliznę!! Zapakowana w zakręcany słoik z miarką. Nie zamarza i nie wysusza się. Nie traci zapachu i jest rzeczywistym smakołykiem dla zwierzaków. Słoik starcza na kilkanaście podań.

Gratis - rękawiczki w celu zminimalizowania zapachu człowieka przy zakładaniu zanęty. Bardzo fajne gumowe rękawiczki które można wykorzystać także do innych prac. Kolor czarny w 100 % sterylne.

Gratis - super szczypce, nierdzewne, które można wyparzyć w gorącej wodzie, umyć i używać zawsze gdy będą potrzebne np do zadania zanęty - mięsa, jaja. Można nimi wyczyścić klatkę np z odchodów, skorupek jaj, itd.

Wszystkie GRATISY na zdjęciu poniżejtel 665[zasłonięte]777

meil - [zasłonięte]@farmen.pl

wysyłam kurierem UPS i DHL

Pułapki są pakowane w kartony, oznaczone naklejką "uwaga szkło" i ubezpieczone.

Masz gwarancję że towar dojdzie w całości.


SZUKASZ INNYCH PUŁAPEK? KLIKNIJ NA OBRAZEK Z DOŁU


kuna kunakunakunakuna
Moje pułapki są sprawdzone i zaprojektowane w taki sposób by były bezpieczne dla zwierząt i ludzi.


Łatwe w obsłudze i skuteczne.

WSZYSTKIE PUŁAPKI POSIADAJĄ OTWIERANE KLAPKI DO ZADAWANIA PRZYNĘTY - TO BARDZO WYGODNE ROZWIĄZANIE . Pułapki jednowejściowe posiadają klapkę z tyłu zaś przelotowe na środku.

Mamy wieloletnie doświadczenie w wyłapywaniu zwierząt.

Posiadamy sprawdzone informacje i wiemy jak je wykorzystać. Mamy duży zasób pułapek.


Pułapki są tak wykonane by zwierzę złapane mogło zostać wypuszczone w dobrej kondycji, przy minimalnym stresie. Nabraliśmy tego doświadczenia przez lata praktyki. Firma istnieje od 2001 roku.

Pamiętaj - w powodzeniu liczą się szczegóły.


Nie montujemy żadnych szpikulców, gwoździ, ostrych prętów wewnątrz pułapek. Ranią one i tak już zestresowane zwierzę, które się wykrwawia na śmierć.Takiej pokrwawionej pułapki już drugi raz nie wykorzystasz. Nasze żywołapki są w 100 % humanitarne.

Pułapki są wykonane z siatki ocynkowanej, malowane na maskujący kolor matowy zieleń. Całość wzmacniana drutem stalowym hartowanym 6 mm.

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU - NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ TAKIEJ BAZY FILMÓW

SKORZYSTAJ Z SPRAWDZONYCH INFORMACJI I SPRAWDZAJĄCYCH SIĘ PUŁAPEK.

W PUŁAPKACH LICZĄ SIĘ DETALE - MY JE ZNAMY. NIE RYZYKUJ I KUPUJ U SPRAWDZONYCH PRODUCENTÓW.

obejrzyj filmy - każdy obrazek to inny film

kunakunakunakuna

kunakunakunakuna

kunakunakunakuna


kunakunakunakuna kunakuna kunakuna

kunakunakunakunakuna kunakunakuna

kuna kunakunakuna