Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PS2_RAYMAN M_Łódź_RZGOWSKA 100/102_

18-08-2014, 18:18
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 19,99 zł     
Użytkownik Games4Us
numer aukcji: 4497574077
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 3   
Koniec: 18-08-2014 17:50:58

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Wersja językowa gry: Angielska
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Tel 792 - 436 - 535
GG: 40[zasłonięte]536
E-mail: [zasłonięte]@wp.pl
Sklep czynny: Pn-Pt 9-19
sob 10-18


Numer konta :
22 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 337923
Na każdy przedmiot udzielamy
gwarancji 2 tygodnie!

Do każdego przedmiotu
otrzymujesz paragon!

Koniecznie zapoznaj się
ze stroną "O mnie"
Koszty wysylki:
1 gra 7,50 zł
przesylka polecona
priorytetowa

2 gry 9,50 zł
przesylka polecona
priorytetowa

3 gry 11,50 zł
przesylka polecona
priorytetowa

Powyzej 3 gier przesylka
paczka 13zł

Odbiór osobisty możliwy

tylko po uprzednim

Kontakcie telefonicznym

lub mailowym

[zasłonięte]@wp.pl 

 

 

Witamy serdecznie na naszej aukcji !!!
Oferujemy Grę na konsolę
 

 

PS2

 

RAYMAN M

 

 

Rayman M to niezbyt skomplikowana zręcznościówka, stworzona w głównej mierze z myślą o najmłodszych posiadaczach konsol. W przeciwieństwie do innych gier z tytułowym ludzikiem w roli głównej, tym razem nie mamy do czynienia z klasyczną platformówką. Zabawa koncentruje się bowiem na dwóch podstawowych elementach – pojedynkach toczonych pomiędzy znanymi miłośnikom serii postaciami, a także na urządzanych przez nich wyścigach. Rayman M (gra w Stanach Zjednoczonych występuje pod tytułemRayman Arena) ukazał się na PS2, Xbox’a, Gamecube’a oraz na komputery osobiste. Wszystkie wersje prezentują bardzo zbliżony poziom wykonania, zarówno jeśli chodzi o jakość oprawy audiowizualnej, jak i przebieg właściwej rozgrywki.

W trakcie zabawy możemy wcielić się w osiem głównych postaci, przy czym większość z nich przeniesiono z drugiej części gry (Rayman 2: The Great Escape). Oprócz tytułowego stworka, są to: Globox, Tinsies, Pirate Henchman, Razorbeard, Razorwife, Henchmen oraz Tily. Każdy ze wspomnianych bohaterów dysponuje oczywiście odmiennym wachlarzem umiejętności i zachowań, co niejednokrotnie ma istotny wpływ na dalszy rozwój zabawy.

Rayman M oferuje dwa podstawowe tryby rozgrywki. W trybie „Race” zawodnicy przystępują do serii zwariowanych wyścigów. Podobnie jak w klasycznych ścigałkach, liczy się jedynie osiągnięcie linii mety na pierwszym miejscu. W trakcie wyścigu istotną rolę odgrywa oczywiście wykorzystywanie określonych zdolności aktualnie sterowanej postaci. Tyczy się to zarówno unikania różnorakich przeszkód, jak i podkładania niezbyt przyjemnych niespodzianek swoim aktualnym przeciwnikom. Drugi podstawowy tryb opisywanej zręcznościówki to „Battle”. W tym przypadku mamy do czynienia z dynamicznymi pojedynkami, organizowanymi na specjalnie przygotowanych do tego celu arenach (w sumie jest ich dwanaście). Zawodnicy mogą korzystać z porozrzucanych po mapie power-upów, mogą również przygotowywać różnego rodzaju pułapki.

Z racji tego, iż Rayman M jest w głównej mierze nastawiony na wieloosobową rozgrywkę, nie mogło zabraknąć profesjonalnie przygotowanego multiplayera. Wszystkie konsolowe wersje gry umożliwiają jednoczesną zabawę nawet czterem zawodnikom. Pojedynki rozgrywają się na podzielonym ekranie (tzw. split-screen). Na uwagę zasługuje także cała masa różnorakich bonusów, które w miarę postępów w rozgrywce można stopniowo odkrywać. Są to między innymi nowe stroje, nieznane postaci, czy też dodatkowe plansze. Oprawa wizualna Rayman M prezentuje typowy dla całej serii bardzo wysoki poziom wykonania. Tyczy się to zarówno płynnej animacji poszczególnych postaci, jak i bogatego w detale otoczenia.


Łódź ul. Rzgowska 100/102

piętrowy budynek I piętro lok. 33

niedaleko stacji NESTE

Poniedziałek - Piątek

w godz. 9-19
Sobota 10-18
 
  

 

        
  

Stan Płyty : BDB

Rodzaj gry : akcji

Książeczka : tak

System : PAL

Stan Pudełka i Okładki: bdb 

Do każdego zakupionego przedmiotu dołączamy paragon fiskalny co gwarantuje pełne bezpieczeństwo zakupu

Gwarancja 14 dni na podstawie paragonu!!!

 
tel 792 [zasłonięte] 535


Wysyłka w przeciągu 24h od daty wpłynięcia pieniążków na konto !!!