Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Przeglądarka do filmów 8mm + 2 żarówki + pudełko

25-01-2012, 9:48
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 49,99 zł     
Użytkownik lukasikg
numer aukcji: 2061670617
Miejscowość ZABRZE
Wyświetleń: 39   
Koniec: 26-01-2012 18:59:41
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.POZNAJ ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA MOICH AUKCJACH I PRZECZYTAJ STRONĘ „ O MNIE „


WITAM . ZANIM PRZECZYTASZ RESZTĘ OPISU BARDZO PROSZĘ O PRZECZYTANIE ZASAD LICYTACJI NA MOICH AUKCJACH , KTÓRE GWARANTUJĄ KUPUJĄCEMU I SPRZEDAJĄCEMU BEZPIECZEŃSTWO ORAZ ZADOWOLENIE !!! JEŚLI SIĘ Z NIMI NIE ZGADZASZ NIE LICYTUJ WTEDY NA PEWNO UNIKNIEMY PROBLEMÓW JAKIE WYNIKAJĄ Z NIEDOCZYTANIA !!! DO ZAKUPIONEGO SPRZĘTU MOŻESZ OTRZYMAĆ PARAGON ZAKUPU . MAM DO SPRZEDANIA PRZEGLĄDARKĘ DO FILMÓW 8 mm WIDOCZNĄ NA ZDJĘCIACH . W ZASADZIE WYGLĄDA PRAWIE JAK NOWA I NIEUŻYWANA , FILMÓW NIE POSIADAM ALE NIE SĄDZĘ ABY MOGŁO SIĘ W NIEJ COŚ ZEPSUĆ : ) . DO KOMPLETU 2 ZAPASOWE ŻARÓWKI I ORYGINALNE PUDEŁKO , RESZTA WIDOCZNA NA ZDJĘCIACH . KOSZT PRZESYŁKI I BEZPIECZNEGO OPAKOWANIA podany na stronie aukcji LUB MILE WIDZIANY ODBIÓR OSOBISTY . NA MOICH POZOSTAŁYCH AUKCJACH ZNAJDZIESZ INNE CIEKAWE SPRZĘTY AUDIO W NISKICH CENACH I ŁADNYM STANIE .

POLECAM I ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE

NA SFINALIZOWANIE AUKCJI OCZEKUJĘ DO 8 DNI ROBOCZYCH , NIE MASZ KASY NIE LICYTUJ , Nie wysyłam za pobraniem NIGDY !!!!!!

 

 

Pełnomocnictwo Poczta Polska S.A.
Kupując na moich aukcjach oraz wybierając przesyłkę Pocztą Polską automatycznie upoważniasz mnie do zawarcia w Twoim imieniu umowy z Pocztą Polską na dokonanie wysyłki i zabezpieczenie towaru na czas transportu .Pełnomocnictwo udzielone przez internet jest traktowane jako pełnomocnictwo ustne .Cena towaru obejmuje czynności związane z wykonaniem pełnomocnictwa. Na rachunku lub paragonie widnieje jedynie koszt towaru .Działając w oparciu o pełnomocnictwo jedynie przekazuję pieniądze kupującego Poczcie Polskiej nie wykazując tego w księgach podatkowych, ani nie księgując w koszty opłat pocztowych. Kwota nadwyżki przekazywana przez nabywcę do sprzedawcy jest zwrotem opłaty pocztowej poniesionej przez pełnomocnika (a nie wynagrodzeniem za usługi transportowe).

kliknij, aby powiększyćZdjęcia przedmiotu
Przeglądarka do filmów 8mm + 2 żarówki + pudełko