Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PRAWY WKŁAD ogrzewany TOYOTA AURIS I lusterko 039Y

05-12-2014, 0:19
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 89,90 zł     
Użytkownik wwwTHOMASSSpl
numer aukcji: 4768852131
Miejscowość -
Wyświetleń: 1   
Koniec: 05-12-2014 00:03:12

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

  • KATEGORIE

KOMPLETNY OGRZEWANY WKŁAD
- Szkło sferyczne prawego lusterka z GRZAŁKĄ

w zestawie z uniwersalnym plastikiem montażowym
(do wyboru rodzaj mocowania plastiku)

Po zakupie wybierz odpowiedni rodzaj mocowania plastiku montażowego
(pasujący do gniazda lusterka w Twoim samochodzie).

Skąd pomysł na taki rodzaj aukcji?

Nauczeni doświadczeniem, że często przez kilka lat produkcji danego modelu producenci stosowali różne warianty montażu niektórych części (w tym również lusterek samochodowych i ich wkładów) przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie tą aukcję przekrojową, na której możesz swobodnie wybrać plastik montażowy z mocowaniem pasującym do Twojego modelu. Mimo że kształt lusterka często przez kilka lat pozostawał bez zmian, to okazuje się, że zmieniały się w nim rodzaje mocowań i gniazd lusterek, których bez demontażu wkładu po prostu nie widać. Aby ułatwić Ci rozpoznanie Twojego mocowania przedstawiamy bardzo szczegółowe zdjęcia mocowań wraz z wymiarami najważniejszych w nim elementów, tak abyś mógł porównać nasze plastiki montażowe najlepiej jak to możliwe z zaczepami Twojego gniazda (najlepiej, porównywać mocowania ze starymi - nawet uszkodzonymi - wkładami, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe).

Przeznaczenie i opis produktudo góry

  • Wkład sprzedawany na tej aukcji przeznaczony jest do poniższych modeli aut:
  • TOYOTA
  • TOYOTA Auris I [E150]
    Roczniki: 2006 - 2012

Wkład przeznaczony jest do prawego lusterka (od strony pasażera) powyższych modeli aut. W skład zestawu (wkładu), którego przedmiotem jest niniejsza aukcja, wchodzą następujące elementy: bezbarwne szkło sferyczne (wypukłe, oddalające) wraz z ogrzewaniem (grzałką), klej (taśma dwustronnie klejąca) o kształcie takim samym jak kształt szkła, specjalnie przeznaczona do klejenia szkła i plastiku,plastik montażowy do wpięcia w gniazdo lusterka z rodzajem mocowania wybranym przez Ciebie ze wzorów podanych w dolnej części tej aukcji (po zakupie towaru prosimy we wiadomości pozakupowej - najlepiej dołączonej do formularza dostawy i zapłaty Allegro - podać nazwę typu mocowania wybranego przez Ciebie [np. "Typ A1"]).

Kształty lusterek w powyższych modelach
wg roczników

RocznikiStrona lewa
(kierowca)
Strona prawa
(pasażer)
Kształt lusterka (numer)
2006 - 2012039
Czerwonym tłem zaznaczono kształt, którego dotyczy niniejsza oferta.

Ogrzewanie

BRAK
(z klejem, bez grzałki)

JEST
(z klejem i grzałką)

Czerwonym tłem zaznaczono wariant wkładu, którego dotyczy niniejsza oferta.

Rodzaje plastików montażowych

BEZ PLASTIKU MONTAŻOWEGO
(samo szkło z klejem i grzałką)

SZKŁO Z PLASTIKIEM TYPU E0
(tzw. EURO)

SZKŁO Z NAJPOPULARNIEJSZYM RODZAJEM MOCOWANIA W POWYŻSZYCH MODELACH

SZKŁO Z RODZAJEM MOCOWANIA
DO WYBORU

Czerwonym tłem zaznaczono zestaw, którego dotyczy niniejsza oferta.

Montażdo góry

Plastik montażowy z wybranym przez Ciebie rodzajem mocowania należy wpiąć w gniazdo lusterka. Następnie podłączamy przewody od ogrzewania znajdujące się wewnątrz gniazda lusterka (modele aut bez ogrzewanych lusterek nie będą miały takich przewodów w lusterku, wówczas należy przykleić szkło bez podłączenia grzałki szkła). Usuwamy folię ochronną kleju umieszczonego na szkle lusterka i przyklejamy szkło do wpiętego wcześniej plastiku montażowego. Prosimy nie zapomnieć mocno docisnąć szkło do plastiku, aby klej dobrze związał się z powierzchnią plastiku. Po minucie auto gotowe jest do dalszej jazdy.

Wkład może założyć każdy, bez żadnych specjalistycznych umiejętności.

Montaż wkładu lusterka samochodowego z mocowaniem typu EURO [kliknij]

Cena i koszty wysyłkido góry

Cena pełnego zestawu (plastik montażowy + szkło sferyczne z osadzoną grzałką i taśma dwustronnie klejąca do przyklejenia szkła): 89,90 zł.

Do ceny należy doliczyć koszty przesyłki w zależności od formy płatności:

- przelew na konto: 0,00 zł (list polecony ekonomiczny)
- przelew na konto: 7,00 zł (list polecony priorytetowy)

NR KONTA: 68 1090 [zasłonięte] 1[zasłonięte]3590001 [zasłonięte] 141371
TYTUŁEM: [wystarczy podać swoją nazwę użytkownika Allegro]

- przy odbiorze: 11,00 zł (przesyłka pobraniowa ekonomiczna)
- przy odbiorze: 15,00 zł (przesyłka pobraniowa priorytetowa)

W powyższe ceny wliczone jest również kartonowe opakowanie wraz z wypełnieniem, które skutecznie zabezpiecza szkło przed uszkodzeniem.

Ważne informacjedo góry

Po wylicytowaniu towaru prosimy o wiadomość z informacją o wybranej formie płatności oraz wybranym rodzaju (typie) mocowania plastiku montażowego. Najlepsza do tego celu jest wiadomość dodatkowa dla sprzedającego w formularzu dostawy i zapłaty Allegro.

Przy zakupie 2 lub więcej sztuk za przesyłkę (na ten sam adres) zapłacisz tylko raz (o ile koszty dostawy na różnych aukcjach są takie same dla wybranej formy płatności).

Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku maksymalnie w ciągu 48 godzin od momentu przyjęcia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze) lub od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie (dotyczy płatności przelewem).

Plastiki montażowe - rodzaje mocowań
(zdjęcia poglądowe grup mocowań)do góry

Aby jeszcze łatwiej było Ci odnaleźć właściwe mocowanie wkłady pogrupowane są w grupy wkładów wg ich wyglądu oraz rodzaju mocowania. Poniżej znajdują się zdjęcia poglądowe tych grup. Po ich kliknięciu strona powinna przesunąć się do zdjęcia bardziej szczegółowego wybranej grupy wkładów wraz z wymiarami najważniejszych ich elementów.

GRUPA A - Mocowania z czterema podstawowymi zaczepami

GRUPA B - Mocowania typu "na kulkę"

GRUPA E - Mocowania w kształcie dużego koła (7 - 12cm)

GRUPA Z - Pozostałe mocowania mniej typoweWróć do początku części "Plastiki montażowe - rodzaje mocowań"Wróć do początku części "Plastiki montażowe - rodzaje mocowań"Wróć do początku części "Plastiki montażowe - rodzaje mocowań"Wróć do początku części "Plastiki montażowe - rodzaje mocowań"