Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Posing Trunks-GASP slipy startowe -DLA KULTURYSTY

14-06-2012, 21:47
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 199 zł     
Użytkownik Fitness__Heaven
numer aukcji: 2285094951
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 100   
Koniec: 17-05-2012 16:37:40
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

GASP to marka przeznaczona wyłącznie dla entuzjastów. W szerokiej ofercie znajduje się zarówno odzież treningowa oraz ta przeznaczona do noszenia na co dzień, poza siłownią.
Nasze ubrania przygotowywane są bez kompromisu - projektujemy gustowne formy wzbogacone stylowymi zdobieniami z materiałów najwyższej jakości.
GASP to marka z charakterem!
Zasmakujcie stylu GASP, zapewniamy, że nie będziecie chcieli z niego zrezygnować!
Marka GASP stworzona została przez firmę Swedish Fitness Trading, posiadającą 20-letnie doświadczenie w branży,
dysponującą ogromnym potencjałem w sferze produkcji, projektowania, marketingu.
Firma ma dobrze zorganizowaną sieć dystrybucji w wielu krajach.
Założycielami i właścicielami firmy Swedish Fitness Trading są Michael Johansson, Martin Öste and Bengt Wassbro
NAZWA: GASP™ Posing Trunks ROZMIAR: XL,L,M KOLOR:CZARNY,CZERWONY

 

Witam Państwa serdecznie .

 

GASP POSING TRUNKS

 

to profesjonalne slipy startowe, każdy zawodnik wie jak ważną rolę spełniają slipy podczas zawodów to właśnie detale decydują o miejscu na podium, te slipy sa uszyte tak aby podkreślać sylwetke , zakrywają tylko to co muszą nie ukrywając żadnych detali doskonale wyżeźbionej sylwetki.

 

Idealny model startowy z wysoko wyciętymi bokami o grubości zaledwie 1,3 cm !!!!!

 

Wykonane w 85 % z nylonu 15% Spandex/lycra .

 

Wiem jak cieżko znaleźć slipy gdy zbliżają się zawody dlatego ofertę wystawiam już teraz kiedy to czas przygotowań do sezonu dopiero się zaczyna.

 

 

PRZED ZALICYTOWANIEM PROSZE POTWIERDZIC DOSTĘPNOŚĆ DANEGO KOLORU I ROZMIARU 

 

 

Poszukujesz innego rozmiaru  pisz postaram sie wystawić aukcje specjalnie dla Ciebie.KONTAKT:

WWW.GYMWEAR.PL
Fitness-Heaven

+48 [zasłonięte] 272 414
fitness-[zasłonięte]@wp.pl

1.
Sklep internetowy Fitness-Heaven prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Właścicielem sklepu jest firma FITNESS HEAVEN,zarejestrowana w Łodzi

2.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są świeże, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto(zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4.
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.

5.
Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

6.
Możliwe są następujące formy płatności:
Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie.
Przelewem.Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.

7.
Czas realizacji zamówienia to do 7 dni roboczych. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czasrealizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czasprzygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce znaszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłekprzez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

8.
W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz zprotokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.

9.
Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych odmomentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej,termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.


10.
W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiążesię z dostawą nowego, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

11.
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

12.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.