Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Pomidor ZŁOTY OŻAROWSKI żółty nasiona POMIDORÓW

23-03-2012, 0:11
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 2,50 zł      Najwyzsza cena licytacji: 2,50 zł     
Użytkownik plantare
numer aukcji: 2156666250
Miejscowość Poznań
Kupiono sztuk: 7    Licytowało: 2    Wyświetleń: 31   
Koniec: 21-03-2012 13:17:56
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 17.00

Odbiór osobisty:
Centrum Ogrodnicze WIK-TOR
Poznań-Szczepankowo
ul. Bodawska 1
tel. 532 [zasłonięte] 950
mail: [zasłonięte]@wik-tor.pl


Przy przedpłacie prosimy o wpłaty na poniższe konto:
PPU WIK-TOR Sp. z o.o.
ul. Janowska 19
61-321 Poznań
NEO BANK:
44 9068 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0130000 [zasłonięte] 008287

Jesteśmy firmą dbającą o zadowolenie i satysfakcję Klienta. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy, że sprzedawany towar jest zawsze nowy i fabrycznie zapakowany. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat wystawianego produktu. Staramy się także, aby przesyłka znalazła się u Państwa w jak najkrótszym czasie.

W przypadku chęci otrzymania Faktury VAT prosimy o podanie w mailu wszystkich danych firmy wraz z numerem NIP i zaznaczeniem numeru aukcji i podaniem swego nicka.

Towar wysyłamy w ciągu 48h od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku zakupów na kilku naszych aukcjach prosimy o wcześniejszy kontakt w celu wyceny kosztów przesyłki. Wysyłkę roślin realizujemy tylko poprzez współpracujące z nami firmy kurierskie i ze względu na czas dostawy odbywa się ona od poniedziałku do środy.


POMIDOR WYSOKI

"ZŁOTY OŻAROWSKI"Przedmiotem naszej aukcji jest torebka nasion pomidora gruntowego "Złoty Ożarowski". Jest to odmiana pomidora o ciągłym wzroście i pięknych pomarańczowych owocach. Owoce są duże i bardzo duże średnia masa około 120 g, gładkie, bez piętki, dosyć twarde, mięsiste, okrągłe lub lekko wydłużone, bardzo smaczne. Miąższ żółto-pomarańczowy, mięsisty, słodki, niezwykle smaczny. Wyśmienity do bezpośredniego spożycia i do sałatek. Pomidor "Złoty Ożarowski" jest odmianą wysoko rosnącą przeznaczoną do amatorskiej uprawy w gruncie przy palikach oraz w tunalach foliowych. Jest bardzo plenna i odporna na wirusa mozaiki pomidora.


Termin wysiewu: III-IV

Termin sadzenia w grunt:poł.V

Termin zbioru: VII-X

Rozstawa: 60-70 x 50-60 cmNASIONA SPRZEDAJEMY W ORYGINALNYCH OPAKOWANIACH NASTĘPUJĄCYCH FIRM: SPÓJNIA, SELECTA, W-LEGUTKO.

OPAKOWANIE ZAWIERA 0,5 GRAMA NASION


Uprawa:

Wysiew nasion do skrzynek pod osłonami w marcu lub na początku kwietnia. Rozsadę pikować w rozstawie 10x10cm lub uprawiać pojedynczo w doniczkach o średnicy 8-10cm. Wysadzać do gruntu w maju, w rozstawie 60-70 cm x 50-60cm. Do uprawy w gruncie powinniśmy wybrać miejsce osłonięte i dobrze nasłonecznione. Uprawa najlepiej udaje się na glebach przepuszczalnych, ciepłych i zasobnych w próchnicę. Glebę pod uprawę pomidorów należy głęboko przekopać i wzbogacić dobrze rozłożonym obornikiem lub kompostem. Regularne podlewanie i dokarmienie nawozem organicznym jest konieczne szczególnie w okresie zawiązywania owoców.Właściwości:

Pomidory mają małą wartość energetyczną i niską zawartość białka, ale są bogatym źródłem witamin i soli mineralnych. Są dobrym źródłem prowitaminy A, występującej w formie karotenoidów naturalnych barwników roślinnych, z których lykopen stanowi 83%. Związek ten, jako aktywny antyutleniacz wykazuje działanie hamujące rozwój komórek rakowych. Owoce zawierają też spore ilości witaminy C oraz witamin z grupy B (B1, B2, B6, PP). Pomidory są dobrym źródłem soli mineralnych, szczególnie potasu, wapnia, fosforu, magnezu i żelaza.


Dlaczego warto u nas kupować:
- jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży nasion, roślin, narzędzi ogrodniczych, środków ochrony roślin, nawozów, urządzeń nawadniających, folii, włóknin, podłoży itp
- od ponad 20 lat współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce
- zapewniamy fachową i miłą obsługę
- gwarantujemy nasiona sprawdzone z aktualnymi świadectwami ważności i jakości
- sprzedajemy w atrakcyjnych cenach
- zamówienia realizujemy do 48h od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie.