Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

POLSKA INSTRUKCJA OBSŁUGI SEAT EXEO ST

29-01-2012, 8:18
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 59 zł      Najwyzsza cena licytacji: 59 zł     
Użytkownik SEAT_POLSKA
numer aukcji: 2067075397
Miejscowość Piastów
Kupiono sztuk: 1    Zostało sztuk: 9    Licytowało: 1    Wyświetleń: 14   
Koniec: 29-01-2012 08:18:14

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rok wydania (xxxx): 2010
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

SEAT POLSKA
SEAT
POLSKA INSTRUKCJA OBSŁUGI SEAT EXEO ST

Szanowni Państwo,

Aby zapewnić naszym Klientom jeszcze większa satysfakcję z posiadanych samochodów, zdecydowaliśmy się uruchomić sprzedaż instrukcji obsługi również za pomocą aukcji internetowej. Mamy nadzieję, że ta forma będzie wyjściem naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w ten sposób jeszcze łatwiej będzie można nabyć dokumentację do swojego samochodu.

Instrukcje obsługi oferowane na naszej aukcji są oczywiście nowe, w pełni oryginalne, w języku polskim i sprzedawane bez naruszania praw autorskich ich właścicieli.

Zestaw zawiera naturalnie nie tylko instrukcję główną, ale także skróconą, którą można w łatwy sposób przechowywać w samochodzie i skorzystać z niej w dowolnym momencie.

Oryginalne instrukcje obsługi mogą Państwo nabyć również u najbliższego autoryzowanego Dealera SEAT-a, gdzie można zapoznać się także z najnowszą ofertą modelową aut oraz odbyć jazdy testowe.

Serdecznie zapraszamy oraz życzymy sportowych wrażeń z jazdy!

Ponieważ na naszych aukcjach dostępne są różne rodzaje instrukcji do samochodów marki SEAT, prosimy w tytule przelewu oprócz swojego nicku podać numer aukcji, oraz nazwę instrukcji której zakup dotyczy.

Przed zakupem, prosimy też zapoznać się z regulaminem aukcji dostępnym na stronie "o mnie".