Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

POKROWCE 2+1 VW - T4 T5 LT SPRINTER VITO - BUS

20-01-2012, 5:59
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 110 zł      Aktualna cena: 110 zł     
Użytkownik pokrowce_z_lodzi
numer aukcji: 2031730206
Miejscowość ŁÓDŹ
Licytowało: 7    Wyświetleń: 222   
Koniec: 16-01-2012 07:45:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Przeznaczenie: samochody dostawcze
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.




SKLEP:
Łódź
ul.Przędzalniana 103


Tel : 696 [zasłonięte] 333


[zasłonięte]@o2.pl


Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 13:00

 

PKO BP

36 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]3780002 [zasłonięte] 014581

 

KOMENTARZ WYSTAWIAM ZAWSZE PO OTRZYMANIU KOMENTARZA OD KUPUJĄCEGO CO JEST DLA MNIE POTWIERDZENIEM ODBIORU TOWARU


Zobacz także inne moje aukcje:


Pokrowce


Dywaniki


Kołpaki


Owiewki


Nakładki na pasy


Wykładziny do bagażnika



Rolety


Pokrowce na kierownice



Przedmiotem aukcji są

pokrowce samochodowe do

VW T4

VW T5

VW LT (1[zasłonięte]996-20r)

MERCEDES SPRINTER (1[zasłonięte]996-20r)

MERCEDES VITO

(WERSJE 3-osobowe 2+1)


Towar wykonany jest z bardzo dobrego i wytrzymałego materiału,

podlaminowanego gąbką co uniemożliwia przesuwanie się pokrowców na fotelach.

KAŻDY ELEMENT POKROWCA SZYTY JEST ODDZIELNIE.

Nasze pokrowce są doskonałym zabezpieczeniem siedzeń przed zniszczeniem i zabrudzeniem.


Dzięki naszym pokrowcom wnętrze samochodu zyska nowy i niepowtarzalny wygląd.

KOMPLET OBEJMUJE:

1 pokrowiec na przedni fotel kierowcy (oddzielnie oparcie i siedzenie)

1 pokrowiec na podwójny fotel pasażera (oddzielnie oparcie i siedzenie)

3 pokrowce na zagłówki

haczyki montażowe


Otwory w pokrowcach pod zagłówki i regulacje robi się samemu, nacinając pokrowiec i wkładając materiał pod element plastikowy (nie obszywając materiału - nie pruje się).


POKROWCE DOSTĘPNE:

-ciemne z szarą lamówką

darmowy hosting obrazków

-ciemne z czerwoną lamówką

darmowy hosting obrazków

-ciemne z niebieską lamówką

darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków

- ciemne z zieloną lamówką

-ciemne z żółta lamówką

Kolor w rzeczywistości może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu


NAJLEPSZA JAKOŚĆ ZA

NAJNIŻSZĄ CENĘ !!!



Jeśli maja Państwo pytania proszę o kontakt telefoniczny lub drogą e-mail.

Designed by Grzegorz Tężycki : grzegorz.tezyckigmail.com

1