Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Poduszka PUCHOWA 50x60 KROLEWSKA PUCH poduszki

18-01-2014, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 74,59 zł     
Użytkownik styliwygoda_pl
numer aukcji: 3823468963
Miejscowość Internet
Zostało sztuk: 80    Wyświetleń: 1   
Koniec: 17-01-2014 23:35:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

205

Kontakt

Wysyłka

Płatności

Przedmiotem aukcji jest poduszka z

Kolekcji ,,Królewska

Rozmiar: 50x60 cm
Wypełnienie: Puch eksportowy
Waga wypełnienia: 650 g

Poszycie/ Wsyp: 100 % Bawełna / Bardzo delikatne wykończenie

Kolorystyka: delikatny kremowy

Certyfikaty: OEKO-TEX

 

 

Ekskluzywna linia produktów pościelowych z doskonałej klasy wypełnieniem puchowym, starannie wyselekcjonowanym i otrzymywanym tylko w określonym okresie w roku. Elegancka kolekcja puchowa, średnio ciepła, uniwersalna, dla spokojnego i przyjemnego snu. Wypełnienie składające się ze 100% odpowiednio sortowanego puchu gwarantuje niezapomniane doświadczenie snu, lekkość, ciepło oraz niezwykłą delikatność. Pokrycie tej luksusowej poduszki wykonane jest z puchoszczelnego, szlachetnego materiału w delikatnym odcieniu kremu, bardzo miękkiego wręcz aksamitnego w dotyku. Uwieńczeniem produktu jest ścianka boczna ozdobiona koronką w kolorze materiału – nadaje produktom szczególnie luksusowy wymiar, podkreśla wysoką klasę wyrobu oraz pokazuje dokładność i technikę wykonania możliwą do osiągnięcia w naszym zakładzie – oraz ekskluzywna podwójna złota lamówka.

 


Waga wypełnienia
Poduszka 40x40 -0,2kg
Poduszka 50x60 -0.5kg
Poduszka 70x80 -1,0kg
Kołdra 135x200 -1,0kg
Kołdra 155x200 -1,2kg
Kołdra 220x200 -1,4kgDo zakupu wystawiamy paragon bądź fakturę VAT.

Gwarancja zakupu: Pamiętaj! Masz możliwość zwrotu jeśli towar Ci się nie spodoba.

Zdjęcia ukazują rzeczywisty wygląd oferowanych produktów, jednakże proszę mieć na uwadze,że każdy monitor przedstawia kolory według własnych parametrów i ustawień. Staraliśmy się wykonać jak najlepsze zdjęcia, które pozwolą naszym klientom zobaczyć towar w jak najbardziej realnym świetle.

Dostępne wzory i kolory prezentowane są w galerii poniżej.

Wszystkie fotografie znajdujące się na aukcji są moją własnością. Starałem się wykonać jak najlepsze zdjęcia, które pozwalają moim klientom zobaczyć towar w jak najbardziej realnym świetle. Jednak proszę pamiętać iż kolory mogę minimalnie różnić się od zdjęć zamieszonych na aukcji, ze względu na indywidualne różnice w ustawieniach monitora, mam nadzieje ze zamieszczone przez mnie na tej aukcji ukazują: kolor jak i jakość sprzedawanego towaru.


Panele aukcyjne - Alleno.pl

Drodzy kupujący, jeśli jesteście w pełni zadowoleni z transakcji, prosimy o wystawienie pozytywnego komentarza (jako pierwsi). My komentarze wystawiamy jako drudzy. Komentarze wystawiamy hurtowo (raz na tydzień). Jeśli masz jakieś pytania, NAPISZ. Przed wystawieniem komentarza negatywnego lub neutralnego, proszę jedynie o kontakt lub opisanie w e-mailu powodu niezadowolenia.