Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

POŚCIEL DZIECIĘCA GLUCK KRÓWKA SATYNA ALOES 2 CZ

17-01-2012, 13:11
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 109 zł     
Użytkownik sklep-babyshop
numer aukcji: 2048249323
Miejscowość Chrzanów
Wyświetleń: 20   
Koniec: 24-01-2012 10:46:35

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Pościel 2 częściowa firmy GLUCK


Rewelacyjna cena tylko 109 zł

Pościel haftowana Krówka P-2

asortyment: pościel do łóżeczka

gatunek: pierwszy

tkanina: bawełna pokryta substancją aloe vera

wzór: z aplikacją

kolor: fioletowy

Warunki prania: poszewki do 60°C, ochraniacz do 30°C Rozmiar: 100 x 135 cm kołdra, 40 x 60 cm poduszka,

Komplet 2 częściowy:

  • Poszewka na kołderkę 100x135, poszewka na poduszke 40x60,Aloe Vera - powłoka bakteriostatyczna

Z troski o zdrowy sen naszych „małych klientów” stale pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych produktów. Nowością w naszej ofercie jest pościel dla dzieci pokryta z zewnątrz substancją ALOE VERA o działaniu bakteriostatycznym. Ta naturalna substancja jest wyciągiem z miąższu aloesu, rośliny występującej w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, krajach Pacyfiku, Australii i Afryce, posiadającej niezwykłe właściwości.

Pościel zawierająca ALOE VERA działa zatem jak kosmetyk pielęgnujący, ponieważ podczas snu bezpośrednio przylega do skóry dziecka, orzeźwia ją, tworząc tym samym nieporównywalny z innymi mikroklimat otaczający śpiące dziecko.

Innowacyjność

Firma GLÜCK dążąc do oferowania produktów najwyższej jakości, nieustannie bada oczekiwania swoich klientów, czego efektem są zdrowe i bezpieczne produkty. w 2010 roku firma otrzymała znak Bezpieczny dla dziecka – atest wydany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi o numerze 222/AC/017 i 223/AC/017.

Oznaczenie tym znakiem potwierdza, iż wyrób nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka, gwarantując prawidłowy rozwój i bezpieczne mikrośrodowisko. Nasze produkty zostały przebadane w Instytucie Medycyny Pracy im. Prof. Jerzego Nofera w Łodzi, posiadają status wyrobu antyalergicznego.

Kolekcje pościeli z domieszką Aloe Vera o działaniu bakteriostatycznym oraz poduszka i kołdra TENCEL® zapewnią Twojemu dziecku spokojny, bezpieczny i zdrowy sen.

Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

baby_[zasłonięte]@onet.pl
telefon: 883 [zasłonięte] 199
poniedziałek - piątek
w godzinach 9.00-17.00
sobota 9.00-13.30

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich marek jak:

ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI PROSZĘ SPRAWDZIĆ W OBECNOŚCI KURIERA !

W przypadku braków lub uszkodzeń należy zarządać od kuriera sporządzenia protokołu reklamacyjnego, ponieważ tylko na podstawie takiego dokumentu możemy dosłać Państwu brakujące elementy lub wymienić uszkodozny towar. Prosimy zwrócić uwagę na to by w przesyłce znajdował się paragon w przypadku jego braku prosimy zaznaczyć ten fakt na protokole.Paragon jest podstawą reklamacji.