Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

*PIOTRUS PAN WIELKI POWROT KSIAZKA + DVD WYD.SPECJ

20-01-2012, 1:42
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 50 zł     
Użytkownik many4011
numer aukcji: 2047188736
Miejscowość Wodzisław Śląski
Wyświetleń: 13   
Koniec: 19-01-2012 19:54:29
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


WYDANIE SPECJALNE

PIOTRUŚ PAN
WIELKI POWRÓT

DVD + książka

CAŁOŚĆ NOWA ZAFOLIOWANA


EDYCJA SPECJALNA

dvd + książeczka


FILM Z POLSKIM DUBBINGIEM !!!

Nowa w folii

reżyseria:
Donovan Cook, Robin Budd

muzyka:
John Flansburgh

obsada:
Frank Welker, Jeff Bennett, Jim Cummings, Rob Paulsen, Kath Soucie, Corey Burton, Dan Castellaneta, Roger Rees, Spencer Breslin, Clive Revill, Wally Wingert, Bradley Pierce, Aaron Spann, Blayne Weaver, Andrew McDonough, Quinn Beswick, Harriet Owen

rok produkcji:
2002

czas trwania:
70 min


Wielki Powrót Piotrusia Pana, który przybywa wprost z „drugiej gwiazdy na prawo", by przeżywać nowe, pełne humoru i fantazji niezwykłe przygody, jest doskonałą rozrywką dla całej rodziny.

W filmie powracają znani z klasycznej animacji Walta Disneya Dzwoneczek, Zagubieni Chłopcy i Kapitan Hak. Pojawiają się też nowi bohaterowie. Poznacie więc sceptyczną Jane - córkę Wendy, która nie wierzy w bajki i uważa, że wyrosła już z dziecinnych historyjek swojej mamy o latającym Piotrusiu Panie, magii i potędze wyobraźni. Kiedy jednak piracki statek kapitana Haka przycumował nad Londynem i porwał Jane do fantastycznej krainy zwanej Nibylandią, dziewczynka zmienia zdanie. Odkrywa, że zemsta na Piotrusiu Panie to ciągle najważniejszy cel Haka. Kiedy więc Piotruś Pan i Dzwoneczek zostają schwytani w pułapkę, tylko Jane może ich ocalić. Musi zaufać wyobraźni, uwierzyć w moc czarodziejskiego pyłu i polecieć na ratunek Piotrusiowi i całej Nibylandii.

Wypełnione magią i przygodami wydanie specjalne zachwyci wspaniałymi materiałami dodatkowymi, wśród których są, reportaże sceny niewykorzystane, gry i zabawy, które sprawiają, że Wielki Powrót Piotrusia Pana, to naprawdę powrót w wielkim stylu.


Dźwięk:
polski dubbing

PŁYTA DVD NOWA ZAFOLIOWANA


  
WSZYSTKIE FILMY KTÓRE OFERUJĘ NA MOICH AUKCJACH SĄ ORYGINALNE, NOWE I W STANIE IDEALNYM, NIEODTWARZANE.


Niezależnie od ilości zakupionych filmów,koszt przesyłki zawsze wynosi 7,00 zł !Osoby bez pełnej aktywacji proszone są o potwierdzenie chęci licytacji w innym wypadku usuwam takie osoby z aukcji.

Wpłata na konto bankowe, przy wpłacie podaj nr aukcji i nick, koszt pakowania i wysyłki 7,00 zł,
priorytet + 2,00 zł,lub gratis przy zakupie z 5 aukcji.