Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PAROWNIK POJEMNIK OD SAUNY DO KABINY PRYSZNICOWEJ

08-10-2014, 22:56
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 19,99 zł     
Użytkownik sigma-trade
numer aukcji: 4639808597
Miejscowość Białystok
Wyświetleń: 5   
Koniec: 08-10-2014 22:23:04

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
Rodzaj: Półokrągłe
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Wanna full opcja SGM-8018

Kilka słów o nas

Witamy na aukcjach Sigma Trade s.c. Podstawą naszej działalności jest produkcja, dystrybucja i sprzedaż wanien z systemami hydromasażu, kabin prysznicowych z hydromasażem i sauną, kabin oraz paneli natryskowych. Większą część naszej oferty znajdziecie Państwo na Allegro. Łączymy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów z profesjonalną obsługą oraz najlepszymi cenami na rynku. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całego kraju. Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci odczuli 100% satysfakcję ze współpracy z nami.

Jesteśmy producentem oraz właścicielem marki produktów ESSENTE. Marka Essente powstała jako odpowiedź na potrzeby naszych konsumentów, jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy do sprzedaży kolorowe serie wanien z hydromasażem [seria Valencia] oraz kabin prysznicowo-parowych [seria Bianco]. Naszą misją jest bycie firmą, która dzięki oferowanym produktom poprawia jakość życia. Wszystkim naszym Klientom chcemy dać możliwie największą satysfakcję z dokonanego zakupu.

Opis przedmiotu aukcji

Przedmiotem aukcji jest pojemnik do kabiny prysznicowej z funkcją sauny. Przez ten pojemnik wydostaje się para wodna z generatora pary. Wymiary: 83mmx57mmx25mm, wymiary bolca: 25mmx20mm. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt e-mail, bądź telefoniczny.

Kontakt z nami, dane firmy

Sigma Trade s.c., 15-703 Białystok, ul. Zwycięstwa 8/505

NIP:[zasłonięte]542-30-581, REGON: 200[zasłonięte]310

Godziny pracy biura: poniedziałek - piątek, 09:00 - 17:00, sobota - kontakt tel. 728 [zasłonięte] 299, w godz. 09:00 - 14:00
Dział sprzedaży, marketing: tel. 85 [zasłonięte] 12; tel. kom. 668 [zasłonięte] 444

Serwis, reklamacje, dostawy: tel. 85 [zasłonięte] 13; tel. kom 728 [zasłonięte] 299

Faks ogólnodostępny dla Klientów: 85 [zasłonięte] 57 (czynny 24 godziny na dobę)
Dział sprzedaży, marketing: [zasłonięte]@sigma-trade.com.pl

Serwis, reklamacje, dostawy: [zasłonięte]@sigma-trade.com.pl

Sprawy pozostałe: [zasłonięte]@sigma-trade.com.pl

Informacje dla Klientów

W tym miejscu przedstawiamy Państwu niezbędne informacje, które pozwolą bezproblemowo dokonać zakupu towaru na naszych aukcjach oraz sfinalizować transakcję. Prosimy o uważne zapoznanie się z przedstawionymi poniżej zasadami. W przypadku niejasności lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Płatność za nabyty towar

Termin płatności od dnia wygrania aukcji wynosi 7 dni roboczych (chyba, że Klient wybiera opcję płatności za pobraniem). W przypadku, jeżeli wybieracie Państwo płatność za pobraniem, prosimy poinformować nas o tym w ciągu 24 godzin od zakończenia aukcji. W tytule przelewu proszę podać 'nick' oraz numer aukcji (proszę nie podawać innych zbędnych danych). Więcej informacji o zasadach płatności i wysyłki znajdziecie Państwo w regulaminie aukcji.

Po dokonaniu zakupu Kupujący otrzyma auto-wiadomość e-mail z pełnymi danymi do dokonania wpłaty (dane firmy, numery rachunków bankowych oraz pozostałe informacje dotyczące płatności). Aktualne numery rachunków bankowych znajdują się również w sekcji 'Dodatkowe informacje o przesyłce i płatności' oraz na naszej stronie 'O mnie". Prosimy pamiętać, iż pełny koszt aukcji obejmuje cenę wylicytowanego przedmiotu oraz koszt wysyłki.

Wysyłka, odbiór zakupionego towaru

Gwarantujemy najszybszą wysyłką na Allegro! Wylicytowany przedmiot wysyłamy już w terminie 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub powiadomienia nas o wyborze pełnej płatności za pobraniem. Każdy przedmiot w trakcie wysyłki jest bardzo starannie zapakowany. Staramy się zminimalizować do minimum ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu! Nasze wysyłki realizujemy poprzez specjalistyczną firmę spedycyjną DB Schenker. oraz Pocztę Polską. Zakupiony towar wysyłamy do poniedziałku do piątku, nie oferujemy dostaw w sobotę. Przy zakupie większej ilości rolek cena nie ulega zmianie.

Towar można odebrać również osobiście.

Regulamin aukcji, prawa Kupującego

Szanowni Klienci! Przed zalicytowaniem lub kupnem przedmiotu na naszych aukcjach prosimy o zapoznanie się z regulaminem aukcji. Pełna treść regulaminu dostępna jest tutaj. Do każdej aukcji organizowanej przez nas zastosowanie mają zapisy regulaminu aukcji, regulaminu Allegro, ustawy z dnia 02 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" oraz Kodeksu Cywilnego. Prosimy o rozważne licytowanie. Udział w tej aukcji oznacza, iż zapoznali się Państwo z niniejszym regulaminem i akceptują jego postanowienia.

Prosimy również przed dokonaniem zakupu lub złożeniem oferty na licytacji o uważne sprawdzenie informacji zamieszczonych na naszej stronie "O nas". Prosimy pamiętać, iż informacje tam zamieszczone stanowią integralną część przedstawionej na tej aukcji oferty. W tym miejscu możecie Państwo zapoznać się z uprawnieniami przysługującymi Klientom, dokonującym zakupu na naszych aukcjach.