Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Papier Toaletowy Sudoku - Śmieszne - Sklep WAWA

05-06-2014, 15:40
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 29,95 zł     
Użytkownik TakaPaka_pl
numer aukcji: 4217085797
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 30   
Koniec: 05-06-2014 15:31:51

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Papier Toaletowy Sudoku
Śmieszny gadżet, który możemy w prezencie podarować każdemu z poczuciem humoru. Cały papier toaletowy zadrukowany jest w zagadkach sudoku.

zdjecia zdjecia zdjecia

Opis produktu

Ten niezwykły papier nie służy tylko do tego do czego służy zwykły papier. Jest on cały zadrukowany łamigłówkami sudoku. Teraz możesz zająć się swoją ulubioną rozrywką nawet w toalecie. Po rozwiązaniu łamigłówki możesz dokończyć żywota papieru używając go do podtarcia się.

Papier Toaletowy Sudoku to niebanalny prezent dla każdego kto lubi łamigłówki i nie tylko.

Specyfikacja:
  • Rozmiar: 9,5 x 10cm
  • Cała rolka zadrukowana sudoku
Galeria przedmiotu

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje!

Satysfakcja i bezpieczeństwo

Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości i jesteśmy przekonani, że przypadną Ci one do gustu. Gdyby jednak z jakiegokolwiek powodu produkt nie będzie Ci odpowiadał, możesz go do nas zwrócić w ciągu 30 dni. Nie będziemy o nic pytać - jedynie będziemy zwracać uwagę na to czy produkt nie został uszkodzony i czy jego stan się nie pogorszył.

Możesz zaufać naszej firmie - działamy od 2003 roku. Nieustannie się rozwijamy, a w swojej pracy zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi.

Gwarancja i dostępność

Produkty przez nas sprzedawane dostępne są od ręki - posiadamy je na własnym magazynie, więc możesz liczyć na najszybszą realizację zamówienia. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe. Na każdy z nich udzielamy w zależności od produktu 12 miesięcznej lub 24 miesięcznej gwarancji.