Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PANEL SKLEPOWY, PANEL MDF, SHOP WALL, PROMOCJA

30-01-2012, 19:11
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 36,90 zł     
Użytkownik jpstudio_b-stok
numer aukcji: 2065150788
Miejscowość Białystok
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 82   
Koniec: 30-01-2012 19:11:35

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Witam serdecznie na naszej aukcji.


Przedmiotem aukcji jest panel systemu shop wall w kolorze popiel, z wsuwkami aluminiowymi oraz otoczką z profili aluminiowych.

Wymiary panela są następujące:

- wysokość 78cm

- szerokość 33cm

Cena netto panelu to 30zł, zaś brutto 36,90zł.

Oprócz prezentowanego panela w promocyjnej cenie posiadamy również panele w tym samym kolorze o następujących wymiarach:

- panel 150x90cm (cena netto 100zł, brutto 123zł) - 1szt

- panele 150x121cm (cena netto 120zł, brutto 147,60zł) - 1szt


Oprócz paneli w kolorze popielatym posiadamy też w bardzo atrakcyjnej cenie panele w kolorze klon oraz limba jasna (prosimy słać zapytania).

Wszystkie panele zawierają wsuwki aluminiowe oraz mają obrobione krawędzie, co bardzo zwiększa ich wytrzymałość oraz estetykę prezentacji.

Oczywiście istnieje też możliwość zakupu standardowych paneli w bardzo szerokiej kolorystyce.

Prosimy słać zapytania.

Zapraszamy też na naszą stronę internetową www.regalysklepowe.com , gdzie znajdziecie Państwo wiele innych rozwiązań pomocnych w urządzeniu Państwa lokalu i prezentacji towaru.


Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmuje się wyposażeniem sklepów, lokali handlowych, kiosków itp. Wykonujemy też zabudowy w galeriach handlowych typu „wyspa”.


Szczególnie duży nacisk kładziemy na produkcję gablot ekspozycyjnych oraz mebli z płyty wiórowej w połączeniu ze szkłem i aluminium oraz lad sklepowych.


Każdemu klientowi staramy się zaproponować najbardziej odpowiednie rozwiązanie, zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność, jak też cenę.


Produkowane przez nas gabloty doskonale zaspokajają potrzebę prezentacji różnorodnego towaru. Dlatego też często znajdują zastosowanie w sklepach jubilerskich, perfumeriach, aptekach, sklepach z art. biurowymi, salonach sieci komórkowych, szkołach, bankach itp.Jesteśmy producentem gablot zatem możemy zaoferować Państwu bardzo szerokie możliwości.

 • meble wykonujemy na wymiar (w oparciu o Państwa potrzeby i możliwości lokalowe)

 • meble możemy wykonać najbardziej odpowiadającym Państwu kolorze płyty meblowej

 • wykorzystywane w produkcji profile aluminiowe możemy Państwu zaoferować w kolorze srebrnej anody (w niektórych przypadkach złotej anody) lub też pomalować je proszkowo na dowolny kolor z palety RAL

 • w gablotach możemy zaoferować wiele możliwości doświetlenia towaru, takich jak:

  - oświetlenie górne żarowe, halogenowe, ledowe

  - oświetlenie boczne halogenowe lub ledowe

  - oświetlenie na paskach led, itp.


 • w gablotach możemy zaproponować Państwu wariant zastosowania drzwiczek szklanych rozwieranych lub suwanych (w niektórych typach gablot nie można ich niestety zastosować), lub też jeśli nie jest to konieczne możemy nie montować drzwiczek w ogóle, co znacznie obniży koszt gabloty. Drzwiczki mogą też być wykonane z pleksy lub też być obudowane ramką aluminiową

 • w gablotach można zastosować szkło zwykłe, lub też gdzie jest to wskazane, na przykład w szkołach, urzędach, bankach itp. szkło bezpieczne: hartowane lub klejone

 • na Państwa życzenie możemy też uwzględnić miejsce na wybrane logo, czy to producenta towaru, czy też Państwa firmy, które dodatkowo możemy też podświetlić od środka

 • w meblach możemy też zaproponować szafeczki lub szuflady, które można zabezpieczyć zamkiem. Istnieje możliwość zastosowania do wszystkich (lub wybranych mebli) w Państwa sklepie zamków na jeden kod klucza, dzięki czemu nie muszą Państwo nosić całego pęku kluczyków i „nerwowo” poszukiwać właściwego, gdy klient o coś poprosi do bliższego obejrzeniaJeśli mają Państwo:

 • jakiś pomysł (lub oczekują na odpowiednią propozycję),

 • szkice, zdjęcia lub projekty gablot, które gdzieś Państwo widzieli

 • potrzebę lepszej prezentacji towaru

 • chęć poszerzenia swojego asortymentu, a co za tym idzie miejsca na jego prezentację

 • pytania dotyczące prezentowanej gabloty lub gablot z innych aukcji,

 • problem ze znalezieniem odpowiednich mebli i innych elementów wyposażenia do swojego sklepu...


prosimy o kontakt mailowy [zasłonięte]@regalysklepowe.com (www.regalysklepowe.com) lub telefoniczny 505-[zasłonięte]-767

Na nasze meble sklepowe i elementy wyposażenia sklepów wystawiamy faktury Vat.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.