Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Płyn ODSTRASZAJĄCY nornice KRETY kret ODSTRASZACZ

18-01-2012, 2:55
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 13 zł     
Użytkownik plantare
numer aukcji: 2001910355
Miejscowość Poznań
Wyświetleń: 31   
Koniec: 15-01-2012 12:13:59
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 17.00
zimą od 9.00 - 16.00

Odbiór osobisty:
Centrum Ogrodnicze WIK-TOR
Poznań-Szczepankowo
ul. Bodawska 1
tel. 532 [zasłonięte] 950
mail: [zasłonięte]@wik-tor.pl


Przy przedpłacie prosimy o wpłaty na poniższe konto:
PPU WIK-TOR Sp. z o.o.
ul. Janowska 19
61-321 Poznań
NEO BANK:
44 9068 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0130000 [zasłonięte] 008287

Jesteśmy firmą dbającą o zadowolenie i satysfakcję Klienta. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy, że sprzedawany towar jest zawsze nowy i fabrycznie zapakowany. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat wystawianego produktu. Staramy się także, aby przesyłka znalazła się u Państwa w jak najkrótszym czasie.

W przypadku chęci otrzymania Faktury VAT prosimy o podanie w mailu wszystkich danych firmy wraz z numerem NIP i zaznaczeniem numeru aukcji i podaniem swego nicka.

Towar wysyłamy w ciągu 48h od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku zakupów na kilku naszych aukcjach prosimy o wcześniejszy kontakt w celu wyceny kosztów przesyłki. Wysyłkę roślin realizujemy tylko poprzez współpracujące z nami firmy kurierskie i ze względu na czas dostawy odbywa się ona od poniedziałku do środy.

 

PŁYN ODSTRASZAJĄCY NA KRETY I INNE GRYZONIE

 

                

Przedmiotem naszej aukcji jest  płyn odstraszający krety i inne gryzonie. Preparat przeznaczony jest do zwalczanie gryzoni na terenach rekreacyjnych, w parkach, ogrodach, polach golfowych, boiskach sportowych. Produkt zawiera skutecznie odstraszające substancje zapachowe oddziałujące na zmysł powonienie niechcianych zwierząt. Preparat ulega biodegradacji i jest przyjazny środowisku.  

 

PREPARAT NIE SZKODZI ROŚLINĄ!!!

 

Opakowanie zawiera 500 ml preparatu

 Nie czekaj, aż kret zamieszka na dobre w Twoim trawniku, pamiętaj, iż kret:

-to niewielkie zwierzątko, które w kilka dni potrafi całkowicie zniszczyć murawę o powierzchni 200 m2!
-Korytarze drąży z prędkością 12-15 m/godz., wypychając jednorazowo 100-150 g ziemi (tzw. kretowina), które następnie patroluje co kilka godzin.
-W ciągu doby żeruje przez około 12 godzin.
-Nie zapada w sen zimowy.


SKUTECZNY I SPRAWDZONY ŚRODEK W WALCE Z KRETEM!

 

Sposób użycia:

W miejscu największej aktywności kretów, tam gdzie kopce są najświeższe, ostrożnie odsłoni podziemne korytarze, tak aby nie zostały zasypane. W powstałe otwory wlać preparat, stosując dawkę 30 ml na każdy otwór.  Po zastosowaniu preparatu zakryć otwory w taki sposób, aby zapach rozchodził się bez przeszkód wzdłuż korytarzy. Preparat zaczyna silnie działać od chwili zastosowania przez okres około 2 miesięcy. Ulewne deszcze mogą skrócić działanie preparatu, co wymaga powtórzenie zabiegu.