Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PŁYN odstraszający na PSY i KOTY odstraszacz 500ml

18-01-2012, 2:54
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 15,90 zł     
Użytkownik plantare
numer aukcji: 1999532251
Miejscowość Poznań
Wyświetleń: 34   
Koniec: 14-01-2012 11:39:37
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 17.00
zimą od 9.00 - 16.00

Odbiór osobisty:
Centrum Ogrodnicze WIK-TOR
Poznań-Szczepankowo
ul. Bodawska 1
tel. 532 [zasłonięte] 950
mail: [zasłonięte]@wik-tor.pl


Przy przedpłacie prosimy o wpłaty na poniższe konto:
PPU WIK-TOR Sp. z o.o.
ul. Janowska 19
61-321 Poznań
NEO BANK:
44 9068 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0130000 [zasłonięte] 008287

Jesteśmy firmą dbającą o zadowolenie i satysfakcję Klienta. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy, że sprzedawany towar jest zawsze nowy i fabrycznie zapakowany. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat wystawianego produktu. Staramy się także, aby przesyłka znalazła się u Państwa w jak najkrótszym czasie.

W przypadku chęci otrzymania Faktury VAT prosimy o podanie w mailu wszystkich danych firmy wraz z numerem NIP i zaznaczeniem numeru aukcji i podaniem swego nicka.

Towar wysyłamy w ciągu 48h od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku zakupów na kilku naszych aukcjach prosimy o wcześniejszy kontakt w celu wyceny kosztów przesyłki. Wysyłkę roślin realizujemy tylko poprzez współpracujące z nami firmy kurierskie i ze względu na czas dostawy odbywa się ona od poniedziałku do środy.

PŁYN ODSTRASZAJĄCY  

PSY I KOTY

 

 

 

                  

          Przedmiotem naszej aukcji jest NIEZWYKLE SKUTECZNY płyn odstraszający  PSY I KOTY . Środek w naturalny sposób dezorientuje zmysły smaku i węchu zniechęcając zwierzęta do pozostawiania swoich odchodów. Preparat przeznaczony do ochrony obejść domów, klatek schodowych, tarasów, ogrodów, dziedzińców, płotów itp.  Prawidłowo i regularnie stosowany skutecznie zniechęca psy i koty do przebywania i oznaczania zajmowanego terenu.  Produkt jest bezbarwny, dla ludzi bezzapachowy a dla środowiska biodegradowalny.  Środek może być stosowany w pobliży roślinności ozdobnej i jadalnej.

 

  PREPARAT NIE USZKADZA ROŚLIN!!!

      Opakowanie: 500ml       

 

 


 

Sposób użycie i dawkowanie: 

500 ml środka pozwala zabezpieczyć 10 m2 powierzchni. Przed użyciem wstrząsnąć. Opryskiwać te miejsca z których chcemy pozbyć się zwierząt. Wykonując oprysk możemy wyznaczyć granicę dostępu zwierząt do miejsc niepożądanych. Nie stosować bezpośrednio przed opadami deszczu. Jeżeli deszcz wystąpił przed wyschnięciem preparatu zabieg powtórzyć.  Większe obszary zabezpieczyć poprzez punktowe opryskiwanie terenu w regularnych odległościach, nieprzekraczających 5 metrów.