Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Pług do śniegu do koparko-ładowarki CAT i innych

20-01-2012, 4:32
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 7 290 zł     
Użytkownik Kaguch
numer aukcji: 2045886644
Miejscowość Szubin Wieś
Wyświetleń: 664   
Koniec: 23-01-2012 10:09:55

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Pług do sniegu do koparkoładowarek CAT, ładowarek teleskopowych CAT.
PŁug stalowy,konstrukcja na wręgach z ceownika 50x30x3,bardzo solidna budowa,tylko z NOWYCH i pełnowartościowych materiałów,wyposażony w wachacz centralny pozwalający na układanie sie pługa do pochyłości terenu-żadnych sprężyn, płóz itp.Lemiesz gumowy dzielony o grubości 50 mm(zapewniamy wysyłkę nowego po zużyciu)

Szerokość 300 cm, skosowany siłownikiem hydraulicznym prawo-lewo do szerokości 260 cm( maszyna nie zagniata kołami powierzchni odsnieżanej) sterowanym z hydrauliki otwierania łyżki.Połączenie hydrauliczne na szybkozłączki.
Dla maszyn bez szybkozłączek dostarczamy dodatkowy komplet w celu wymiany w maszynie oraz komplet nowych swożni.
Pług wyposażony w oświetlenie krańcowe,obowiązujące oznakowanie odblaskowe.
Dla maszyn z systemem szybkiej wymiany narzędzi proponujemy zaczepy hakowe kompatybilne z posiadanym systemem w maszynie.Dodatkowe wyposażenie:kółka dystansowe i flagi ostrzegawcze ,zgodne z wyposażeniem dla naszych odbiorców w Niemczech i Francji,dopłata 750 zł netto.Prezentowany pług gotowy do odbioru.Do innych maszyn na życzenie.
Termin realizacji zamówienia na życzenie zamawiającego.Możliwość dowozu po uzgodnieniu stawki.Cena 7.290 zł NETTO. Wystawiamy faktury VAT.Możliwośc sprzedaży dla leasingu.
Gwarancja 12 miesięcy.Informacje i zamówienia:695-[zasłonięte]802 , 52-[zasłonięte]8133 , mail:[zasłonięte]@by.home.pl