Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Olejek z drzewa herbacianego NAJLEPSZY ACT polecam

23-01-2012, 9:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 32 zł      Aktualna cena: 32 zł     
Użytkownik WIOLA_WIELICZKO
numer aukcji: 1997270548
Miejscowość ŁÓDŹ
Kupiono sztuk: 3    Licytowało: 2    Wyświetleń: 91   
Koniec: 13-01-2012 08:55:14
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

Wieliczko Wioletta

94-046 Łódź
numer telefonu-  500[zasłonięte]128
gg 12[zasłonięte]108 

[zasłonięte]@o2.pl

 

1. Przyjmuję tylko zamówienia  płatne z góry
2. Kwotę należy wpłacić w ciągu 7 dni od  złożenia zamówienia.
3. W tytule przelewu należy podać login z allegro,oraz którą rzecz mam wysłać
4.  Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć koszt wysyłki:     

 


List polecony ekonomiczny
3,75.zł

 


 proszę doliczyć koszt przesyłki



ZAMÓWIONY TOWAR WYSYŁAM PO OTRZYMANIU PIENIĄŻKÓW

 

w związku z tym że posiadam różne olejki , proszę nie przejmować się opakowaniem

ważne żeby był

100%

 tylko takie olejki sprzedaję

tylko 100%

SATYSFAKCJA

GWARANTOWANA

:)  :) : )  :) :)


 

OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGO

 

 

Olejek z drzewa herbacianego to wyjątkowy środek. Ma silne właściwości antyseptyczne, przeciwgrzybiczne i bakteriobójcze.

Stosuje się go w leczeniu ran ciętych, oparzeń, zapaleń gardła, pomaga przy suchości w gardle, wysypkach, użądleniach przez owady i oparzeniach roślinami.



TEA TREE OIL

12 ml

 


Posiada silne właściwości antyseptyczne, przeciwgrzybiczne i bakteriobójcze.
Stosuje się w leczeniu ran ciętych, oparzeń, zapaleń gardła.
Pomaga przy suchości w gardle, wysypkach, użądleniach przez owady i oparzeniach roślinami.


Drzewo herbaciane (Melaleuca Alternifolia) wytwarza jeden z najcenniejszych w medycynie olejków eterycznych. Bezbarwny albo jasny żółto-zielony olejek eteryczny o świeżym zapachu obecnie znany jest jako olejek drzewa herbacianego (tea tree oil). Wąskolistne drzewo herbaciane jest z rodziny mirtowych. Pierwsze wzmianki o drzewie herbacianym pochodzą z roku 1770, kiedy kapitan James Cook wylądował na południowo-wschodnim wybrzeżu Australii gdzie spotykał gęste zagajniki drzew z pachnącymi liśćmi. Cook nazwał te drzewa roślinami herbacianymi, ponieważ po zaparzeniu ich liści otrzymywano smaczną i tonizującą herbatę. Aborygeni stosowali dary drzewa herbacianego w leczeniu kaszlu, przeziębień i schorzeń skóry.



Olejek drzewa herbacianego badano i stosowano jako środek antyseptyczny i bakteriobójczy w leczeniu wielu chorób. Najbardziej skuteczny jest w leczeniu stanów septycznych, infekcji ropnych i ropiejących oraz trudno gojących się ran, to jeden z najsilniejszych naturalnych środków bakteriobójczych i grzybobójczych, który niszczy paciorkowce, gronkowce, bakterie Coli oraz grzyby - drożdżaki. Z olejku drzewa herbacianego produkuje się efektywne roztwory antyseptyczne dla płukania gardła i jamy ustnej, które skuteczne są w leczeniu schorzeń jamy nosowo-gardłowej i w stomatologii. Olejek ten posiada także świetne właściwości dezodoryzujące, 60 razy skuteczniej zwalczające bakterie duru brzusznego. W 1936 roku okazało się, że zastosowanie zawiesiny wodnej olejku drzewa herbacianego jest skuteczne w leczeniu ostrego stanu nekrozy cukrzycowej. Na całym świecie stwierdzono właściwości skuteczność olejku drzewa herbacianego w leczeniu schorzeń jamy nosowo-gardłowej i jamy ustnej, chorób infekcyjnych i ginekologicznych, w leczeniu chorób grzybicznych i pasożytniczych skóry.



Olejek drzewa herbacianego jest bezpiecznym naturalnym środkiem leczniczym, nie wywołującym skutków ubocznych. Naturalny olejek drzewa herbacianego to bardzo złożony według składu chemicznego kompleks, zawierający co najmniej 48 składników organicznych.



Niezależne badania mikrobiologiczne dowiodły efektywność stosowania olejku drzewa herbacianego w zwalczaniu następujących grzybów i bakterii:

Grzyby wrażliwe na olejek herbaciany: Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton rubrum, Aspergillus niger, Aspergillus flavus, Candida albicans, Microsporum canis, Microsporum gypseum, Thermoactinomycetes vulgaris.
Bakterie wrażliwe na olejek herbaciany: Staphyloccus aureus, Staphyloccus epidermidis, Staphyloccus pneumoniae, Staphyloccus faecalis, Staphyloccus pyrogenes, Staphyloccus agalactiae, Propioni-bacterium acnes, Betahaemolytic streptococcus, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniac, Citrobactor ssp, Shigella sonnei, Proteus mirabilis, Legionella ssp, Pseudomonas aeruginosa.



Oprócz zwalczania infekcji olejek drzewa herbacianego posiada właściwości stymulujące układ immunologiczny, podnosi własne siły obronne organizmu. Olejek drzewa herbacianego jest niezbędny w udzielaniu pierwszej pomocy przy skaleczeniach, oparzeniach, użądleniach przez owady, drzazgach, ranach, zwłaszcza ropiejących. Jako środek dezynfekujący o szerokim spektrum działania jest skuteczny przy infekcjach dróg oddechowych i układu moczowo-płciowego. Jako mocny środek antywirusowy olejek drzewa herbacianego jest efektywny w leczeniu wielu chorób infekcyjnych (odra, ospa wietrzna, grypa, brodawki, zaziębienie). Olejek drzewa herbacianego jest środkiem owadobójczym i przeciwpasożytniczym, jest efektywny przeciwko komarom, świerzbowcom, wszom. Olejek drzewa herbacianego posiada właściwości wykrztuśne i uspokajające; oczyszcza drogi oddechowe ze śluzu i poprawia ogólny stan chorego. Znakomicie leczy ropnie, pryszcze, opryszczkę, ugryzienia ukąszenia owadów oraz pajęczaków. Dobry do nacierania obolałych i opuchniętych stóp, do leczenia (masaże, wcieranie) kontuzji sportowych. Korzystnie działa wcieranie olejku w skórę przy reumatyzmie, infekcjach i chorobach zakaźnych.

W czystej postaci może być stosowany miejscowo przy trądziku, opryszczce wargowej, Jego cenne właściwości pomagają w leczeniu grzybicy skóry głowy, jest skuteczny w leczeniu grzybicy stóp i paznokci, pleśniawek w ginekologii.



Drzewo herbaciane nie jest trujące, nie działa drażniąco, nie powoduje rozwoju podwyższonej wrażliwości. Olejek drzewa herbacianego nie uszkadza zdrowej skóry, działa tylko na patologicznie zmienione tkanki. Są pojedyncze przypadki uczuleń na olejek drzewa herbacianego. Jedynie w przypadku bardzo wrażliwej skóry należy rozcieńczyć olejek lub nie stosować go. Przed zastosowaniem olejku drzewa herbacianego po raz pierwszy zalecane jest przeprowadzenie testu na wrażliwość skóry: kilka kropli olejku należy rozprowadzić na tylnej części nadgarstka i odczekać godzinę. W przypadku podrażnienia zmyć olejek zimną wodą i nie stosować go albo stosować tylko słabe roztwory, można też zasięgnąć porady lekarza.

Posiada własności znieczulające i uśmierzające w przypadku ran, oparzeń i owrzodzeń.
Skuteczny w przypadku łojotoku, łupieżu, łuszczycy, trądziku, paradontozy, infekcji jamy ustnej (pleśniawek) itp. Olejek z drzewa herbacianego posiada także różnorodne właściwości kosmetyczne. Może być stosowany jako preparat dezynfekcyjny (zastępuje alkohol), polecany jest jako preparat dezynfekujący i przeciwbólowy podczas depilacji.
Dodany do wapozonu stosowany jest w terapii skóry trądzikowej.
Doświadczeni lekarze twierdzą, że powszechne stosowanie antybiotyków jest niewskazane zwłaszcza przy lżejszych dolegliwościach i właśnie olejek z drzewa herbacianego staje się właściwą alternatywą, jako podstawowe wyposażenie domowej apteczki.



Stosowanie zewnętrznie olejku drzewa herbacianego jest bezpieczne, jednak nie zaleca się stosowania wewnętrznego. Dzieci i kobiety w ciąży muszą bardzo ostrożnie stosować dowolne olejki eteryczne, koniecznie biorąc pod uwagę ich stężenie. Nie zaleca się stosować nie rozcieńczony wodą olejek dzieciom w wieku do 6 lat i kobietom w ciąży. Tym, którzy mają zwierzęta domowe, nie zaleca się stosować nie rozcieńczonego olejku drzewa herbacianego w leczeniu zwierząt. Takie stosowanie musi być kontrolowane przez lekarza. Olejek drzewa herbacianego w żołądku dziecka jest uważany za substancję toksyczną.



Ponadto przy całej swojej skuteczności nie daje objawów ubocznych, jak również nie zakłóca normalnego funkcjonowania komórek organizmu. Znajdujące się w nim naturalne substancje wnikają głęboko w warstwy skóry docierając do chorych miejsc.



Olejek drzewa herbacianego trzeba przechowywać w szczelnie zamkniętym flakonie z ciemnego szkła w chłodnym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci oraz zwierząt domowych. Niewłaściwe przechowywanie powoduje stopniowe osłabienie właściwości bakteriobójczych. Trzeba pamiętać o tym, że czysty olejek drzewa herbacianego może rozpuszczać niektóre gatunki plastyku.



Skład:

100% olejek drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia) 10ml.



Stosowanie: przy przeziębieniach do inhalacji -1-2 krople; przy uszkodzeniach skóry nieduża ilość olejku na chore lub oparzone miejsce.

na intymne części ciała polecam tzw. parówkę

oraz 2 kropelki na wkładkę


Opakowania są fabrycznie zaplombowane, by zachować najwyższą jakość preparatu.













***********************************************************************



Olejek drzewa herbacianego systematycznie stosowany może skutecznie pomóc w zlikwidowaniu wielu uciążliwych dolegliwości :
STOPY
Grzybica stóp:
co najmniej 2 razy dziennie wcierać olejek w skórę objętą zmianami grzybiczymi. Po ustąpieniu objawów stosować profilaktycznie 1 - 2 razy tygodniowo.
Grzybica paznokci:
co najmniej 2 razy dziennie, zalać paznokieć olejkiem, wcierać przez 20-30 sekund.
Pocenie stóp oraz pękanie skóry na piętach:
moczyć stopy w letniej wodzie z dodatkiem 30 kropli olejku.

TRĄDZIK, KROSTY, ŁUPIEŻ
Trądzik twarzy:
po umyciu twarzy przemyć wypryski olejkiem.
Inne partie skóry:
w przypadku występowania na większej powierzchni skóry przemywać wacikiem zmoczonym letnią wodą i skropionym paroma kroplami olejku.
Łupież:
przy każdym myciu głowy dodać do szamponu parę kropli olejku. Również nacierać skórę głowy roztworem o stężeniu 10-15 kropli olejku na 100 ml wody, spłukiwać po 30 minutach.

PRZEZIĘBIENIA
Kaszel, katar:
20-25 kropli nalać do kominka (lampki) do aromaterapii, zapalić i umieścić w sypialni.

INNE
Stany zapalne dziąseł:
płukać jamę ustną roztworem 20 kropli na szklankę letniej wody. Nie połykać.
Opryszczka powstała w wyniku przeziębienia:
zmoczony wacik w letniej wodzie nasączyć paroma kroplami olejku, smarować 3-4 razy dziennie w miejscu powstania objawów.
Ukąszenia owadów:
miejsce ukąszenia smarować olejkiem do chwili ustąpienia obrzęku lub świądu.

KĄPIEL:
do wanny napełnionej ciepłą wodą dodać 30-35 kropli olejku.

Świadectwo dopuszczenia do obrotu PZH nr HŻ/19347/01


Olejek został wszechstronnie przebadany, pomaga w ponad 20-tu dolegliwościach, np.:

przeziębienie, grypa, infekcje wirusowe (kaszel, ból gardła, ból ucha)
infekcje skóry
grzybice stóp i paznokci
infekcje i grzybice narządów płciowych, pleśniawki pochwy
pocenie stóp,
brodawki,
kurzajki,
trądzik,
poparzenia,
dezynfekuje powietrze,
świetny do kąpieli leczniczych (starczy tylko kilka kropelek)


 

 

 

zobacz także :


 

PRZYPOMINAM ŻE SĄ TO OLEJKI

100 PROCENTOWE

A NIE ŻADNE ROZCIEŃCZONE

-dlaczego ja mam ten olejek od 10 lat?

-dlaczego je używam?

zobacz:

http://www.youtube.com/watch?v=CVs6cr9SlSY&feature=mfu_in_order&list=UL


-

*******

***

*******

 

Zapraszam serdecznie na inne moje aukcje.


Wioletta Wieliczko

 

 


p...i (716)
32,00 zł 1 sob 02 lip 2011 10:34:51 CEST
w...1 (114)
32,00 zł 1 pon 18 lip 2011 21:53:47 CEST
m...g (7)
32,00 zł 1 wto 19 lip 2011 21:29:08 CEST
J...d (584)
32,00 zł 2 nie 24 lip 2011 18:14:07 CEST
n...4 (40)
32,00 zł 1 pon 25 lip 2011 22:58:32 CEST
G...4 (148)
32,00 zł 1 śro 27 lip 2011 21:54:00 CEST