Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

OLEJ + FILTR K&N TIGER 955 05-06

04-02-2015, 22:38
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 200,97 zł     
Użytkownik MOTO-DIABLO
numer aukcji: 4966309326
Miejscowość Śrem
Wyświetleń: 1   
Koniec: 04-02-2015 22:01:50

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

Witam.

 

 

 


Na tej aukcji mamy do ZOFEROWANIA PÓŁSYNTETYCZNY OLEJ CASTROL POWER 1 10W-40 4L, ORAZ nowy NAJWYŻSZEJ jakośći filtr OLEJU renomowanej AMERYKAŃSKIEJ firmy

 

 

 

 

K&N 

 


 

 

 

 

 

która od lat specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju filtrów do pojazdów mechanicznych.

 

 

 


Filtr pasuje do motocykli

 

 

 

 


TRIUMPH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 TIGER 955   2[zasłonięte]005-20

KN-204

 

 

Specjalne filtry oleju K&N
Z powodu swojej wytrzymałości i łatwości wyjmowania, specjalne filtry oleju K&N do samochodów i motocykli szybko stają się ulubionymi filtrami konsumentów. U góry ścianek większości naszych filtrów kasetowych jest wspawana nakrętka sześciokątna, którą można odkręcić normalnymi narzędziami.

Wytrzymała konstrukcja umożliwiająca działanie w skrajnych warunkach
Filtry olejowe K&N charakteryzują się wieloma parametrami przewyższającymi wymagania większości pojazdów. Dzięki zastosowaniu przez nas grubszych ścianek kaset filtry są mocniejsze i mają większą wytrzymałość, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia przez kamienie i gruz skalny. Wytrzymała konstrukcja pozwala wytrzymać wyższe ciśnienie oleju, jakie jest stosowane podczas wyścigów i nie grozi rozerwaniem filtra. W otworze wywierconym w nakrętce mocowana jest linka zabezpieczająca. Linka zabezpieczająca wymagana jest w wielu typach wyścigów. Zapobiega ona wypadaniu na tor filtrów oleju, które wybuchły, co stanowiłoby zagrożenie dla innych pojazdów uczestniczących w wyścigu. Ten drobiazg techniczny zapewnia spokój konsumentom, którzy marzą tylko o tym, aby być najlepszymi.

Pracują z najnowszymi syntetycznymi olejami silnikowymi
Filtry oleju K&N są idealne dla najnowocześniejszych syntetycznych olejów silnikowych. Uważa się, że syntetyczny olej silnikowy daje lepszą przepływność w niskich temperaturach i jednocześnie zapewnia najwyższą ochronę przed uszkodzeniami termicznymi.

 

 

 

 

 

 

 

Kupując kilka przedmiotów na naszych aukcjach płacisz tylko za jedną NAJCIĘŻSZĄ wysyłkę!!!

 

 

 


Szukasz dzwigni hamulca, sprzęgła, lusterka, kierunkowskazu, filtra, wydechu,klocków hamulcowych, oleju, smaru, łożysk, owiewek, lamp, łancucha, zębatki, uszczelniaczy, zegarów,  szyby lub innych części?

 

 

 


Zapraszamy na nasze aukcje :)

 

 


 

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!!!

508[zasłonięte]281 , 502[zasłonięte]352  

 

 [zasłonięte]@moto-diablo.pl


Dodano 2[zasłonięte]012-12 11:42
UWAGA !!! PROSIMY O WYPEŁNIANIE FORMULARZA OPCJI DOSTAWY !!! BARDZO PRZYSPIESZA TO WYSYŁKĘ TOWARU !!! W PRZYPADKU WPŁAT NA KONTO PROSIMY PODAĆ NUMER AUKCJI I NICK ALLEGRO !!!