Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ODSTRASZACZ ODSTRASZACZE NA KRETY NORNICE NORKI

26-01-2012, 10:05
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 139 zł     
Użytkownik PHU-AWZIEL
numer aukcji: 2061000014
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 76   
Koniec: 30-01-2012 13:11:32
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

HIT!!!

MAULWURF ABWEISEND

PŁYNNY ODSTRASZACZ KRETÓW I NORNIC

tel.664[zasłonięte]660

Rewelacyjny środek biologiczny dla profesjonalistów odstraszający krety, norki i nornice.

Środek skuteczniejszy od wszystkich innych preparatów tego typu dostępnych na rynku.

Profesjonalny preparat w sprayu odstraszający do oprysków  kopców kretów, nornic i miejsc przebywania norek. Działa natychmiast wydzielając strachliwy zapach dla nornic, norek i kretów. Wystarcza na 200 kopców, miejsc. Opakowanie butelka 0.5 l ze spryskiwaczem. Środek działa do 3 miesięcy. Nie szkodliwy dla ludzi i gleby oraz innych zwierząt.


Preparat o działaniu odstraszającym nornice, norki i krety. Wydzielany zapach zwierząt drapieżnych z preparatu zmusza krety, nornice i norki do natychmiastowej ucieczki z kopców, kretowisk i kanałów podziemnych poza teren posesji i zabezpieczanego tym preparatem terenu. Stosowanie: Dwukrotnie rozpylić do każdego dołka w kopcu lub miejscu przebywania szkodników lub nasączyć szmatkę tym środkiem wrzucić do kopca, dołka lub nory i przysypać lekko ziemią. Produkcja 2011. Ważność do 2013 r. Środek nie jest szkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych oraz gleby i roślin. Środek o wydłużonym działaniu - działa do 3 miesięcy od momentu zastosowania. 

Preparat odporny na deszcze i można go stosować w śniegu.