Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

od szczenięcia bezdomny - odmień jego los!

18-01-2012, 7:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 1 zł     
Użytkownik Magdusia13
numer aukcji: 2043833523
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 55   
Koniec: 17-01-2012 21:02:04
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.Waldi jest mieszańcem stafforda. Trafił do schroniska razem ze swoja matką Wandzią jako małe szczenię. Miał uszkodzoną przednią łapkę, przeszedł zabiegi ratujące łapę i dzięki temu jest w pełni sprawnym psem. Było to wiosną 2007 r. Waldi praktycznie całe swoje życie spędził w schronisku dla bezdomnych zwierząt. To jedyny "dom" jaki zna. Aktualnie ma 4 lata i nadal mieszka w boksie ze swoją matką. Psy są ze sobą zżyte, na spacerach czekają na siebie i okazują sobie przywiązanie, jednakże mogą iść do adopcji oddzielnie, najwyższy czas by Waldi się "usamodzielnił" ;) Waldi na spacerach nie zwraca zbytnio uwagi na inne psy, jednak w domu mógłby nie zaakceptować innych zwierząt. Potrzebuje odpowiedzialnego właściciela znającego specyfikę rasy.
Waldi jest łagodny i przyjacielski do ludzi, a znajomych wita bardzo entuzjastycznie. Jest bardzo skoczny, pełen energii, uwielbia kąpiele w kałużach i każde wyjście ze schroniskowej klatki. Będzie wymagał zapewnienia sporej dawki ruchu i zajęcia.
W ramach procedur przed-adopcyjnych zapraszamy na 3 spacery - zapoznanie się z Waldim.


PIES TO ŻYWE STWORZENIE - NIE JEST RZECZĄ! Celem aukcji jest znalezienie pieskowi dobrego domu.
Pies przebywa w schronisku i nie jest moją własnością. Będzie oddany tylko w dobre warunki, po podpisaniu umowy adopcyjnej. Ewentualna opłata to dobrowolna darowizna na rzecz schroniska.

W sprawie adopcji proszę o kontakt: 
tel. 695 [zasłonięte] 664, 798 [zasłonięte] 427 lub "zadaj pytanie sprzedającemu"

Zastrzegam możliwość zakończenia aukcji przed czasem.amstaff

Zgodnie z regulaminem Allegro informuje, ze gatunek jest dopuszczony do obrotu i sprzedaży na terenie Polski. Odbiór wyłącznie osobisty. Zapewniam bezpieczny transport.