Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

OCEAN, FRANK - CHANNEL ORANGE `12

24-04-2014, 5:17
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 32,70 zł     
Użytkownik MusicCorner
numer aukcji: 4091597386
Miejscowość Kraków
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 7   
Koniec: 24-04-2014 05:20:39

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.Jeśli wśród zamówionych płyt jest płyta z "wysyłką gratis", to wszystkie zamówione płyty wysyłamy na nasz koszt listem poleconym ekonomicznym. Link do listy płyt z "WYSYŁKĄ GRATIS" znajduje sięTUTAJ.


Przesyłki pakujemy w specjalne pudełka wykonane z 3-warstwowej tektury i oklejamy firmową taśmą.
Wykonawca:
OCEAN, FRANK
Tytuł:
CHANNEL ORANGE `12

Frank Ocean to zdecydowanie najgorętsze obecnie nazwisko na scenie R&B. Ulubieniec gwiazd, który choć jeszcze nie ma na swoim koncie płyty to już został zaproszony do współpracy przez samą Beyoncé, Kanyego Westa i Jaya-Z. Zanim Frank Ocean zaczął pracować na swoje własne nazwisko pisał piosenki dla innych – Brandy, Johna Legenda, a nawet Justina Biebera! O artyście zrobiło się głośno w zeszłym roku po tym, jak własnym sumptem wydał mixtape „nostalgia, ULTRA”. Mixtape, który zawierał takie głośne już dziś utwory  jak „Novacane" i „Swim Good" wniósł do światka R&B tak potrzebny powiew świeżości i oryginalności. Niezwykle skromny Frank Ocean zdecydowanie woli siebie wyrażać w piosenkach niż w wywiadach. Jest wyznawcą teorii, że „mniej znaczy więcej”, stąd oszczędność aranżacyjna w utworach, które w połączeniu ze szczerymi tekstami robią piorunujące wrażenie. Ale taki właśnie jest Frank Ocean – nie można obok niego przejść obojętnie!


1.Start

2.Thinking About You

3.Fertilizer

4.Sierra Leone

5.Sweet Life

6.Not Just Money

7.Super Rich Kids (Feat. Earl Sweatshirt)

8.Pilot Jones

9.Crack Rock

10.Pyramids

11.Lost

12.White (Feat. John Mayer)

13.Monks

14.Bad Religion

15.Pink Matter (Feat. Andre 3000)

16.Forrest Gump

17.End

dystrybutor: UNIVERSAL MUSICPRODUKT NOWY i ZAFOLIOWANY

Za pobraniem wysyłamy tylko użytkownikom posiadającym co najmniej 20 pozytywnych komentarzy.