Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Obraz oryginał płótno Mandala słońce Feng shui

16-01-2012, 19:34
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 900 zł     
Użytkownik raggiodisole8
numer aukcji: 2041970413
Miejscowość @
Wyświetleń: 30   
Koniec: 20-01-2012 19:54:33

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Szanowni Państwo,
Sprzedaję obrazy na płótnie własnego autorstwa. WYMIARY każdego to 60 X 60 CM.
Do sprzedania są dwa obrazy.

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuję się malarstwem sztalugowym. Mam do sprzedania własne obrazy autorskie tylko w pojedyńczych egzempalarzach (nie powielam swoich obrazów, a jeśli to zrobię to są specjalnie oznaczone przeze mnie). Pasują one do wnętrz w stylu współczesnym, pop art, vintage, bollywood, shabby chic itd.
Mają silny przekaz kolorystyczny, w większości są bardzo energetyczne.
Zapraszam do zakupu obrazów, które nie stanowią dekorację wnętrza i są pozytywne tematycznie, ale również to inwestycja w krajową sztukę. Moje obrazy znalazły już prywatnych kolekcjonerów w Polsce i za granicą.

Zapraszam do zobaczenia całej dostępnej galerii obrazów na podstronie (w tym celu proszę skopiować poniższy link i wkleić go w wyszukiwarce):

http://www.touchofart.eu/en/Monika-Targiel/gallery/100/

W podanej galerii można też nabyć moje prace. Ceny są różne w zależności od techniki i czasu poświęconego na wykonanie danego obrazu .Wszelkie prawa autorskie należą do mnie i kopiowanie bądź powielanie bez mojej zgody prezentowanych przezemnie zdjęć i obrazów jest zabronione.

*** PREZENTOWANE OBRAZY NA TEJ AUKCJI SĄ MALOWANE WYSOKIEJ JAKOŚCI AKRYLAMI NA PŁÓTNIE NACIĄGNIĘTYM NA BLEJTRAM. BYŁ NA KONIEC ZABEZPIECZONY WERNIKSEM. KOLOR NA ZDJĘCIU BEŻOWY TO W RZECZYWISTOŚCI RÓŻNE ODCIENIE ZŁOTEGO.

SYMBOLIKA SŁOŃCA W FENG SHUI: Przykładowy symbol słońca przedstawiony na obrazach zwiększa w domu zasób energii Yang. Energia Yang sprzyja rozwojowi życia towarzyskiego oraz kontaktom między ludźmi i przyjaźni. Wprowadza energię Yang by życie obfitowało w grono przyjaciół i spotkania.

POWSZECHNA SYMBOLIKA SŁOŃCA:
Słońce to symbol męskiej energii w naturze, źródło płodności i życia, a z racji wschodzenia i zachodzenia symbol siły i odrodzenia. Słońce to symbol boskiej mocy niszczącej ciemność.
Posiada duży ładunek energetyczny. Jest źródłem życia i wyraża siłę twórczą. Symbol, który wprowadza ciepło i daje radość życia.

WYMIARY JEDNEGO OBRAZU 60 X 60 CM SYGNOWANY Z PRZODU. BOKI ZAMALOWANE - NIE WYMAGA RAMY. WYSYŁKA KURIEREM POCZTEX (STANDARDOWE WYMIARY) - 50 ZŁ . OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE Z GRUBEJ TEKTURY . POLECAM ! ***