Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Obraz Obrazy Zebra Zebry Koń Konie Konia Słoń

18-01-2014, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik ww_fotobraz_eu
numer aukcji: 3812268706
Miejscowość Leszno
Wyświetleń: 8   
Koniec: 17-01-2014 23:26:06

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Obraz drukowany na płótnie.

Do wyboru są wszystkie prezentowane wzory.

Rozmiar całkowity obrazu: 100x70cm.

Cena dotyczy całego kompletu. Ilość elementów: 5.

Płótno z wydrukiem naciągamy na odpowiednio dobrany blejtram (blejtramę) - krosno drewniane. Krosna wykonane są z naturalnego drewna.

Płótna z nadrukami przytwierdzamy do ram w taki sposób, że boki obrazu stanowią kontynuację motywu obrazu a jednocześnie wszystkie elementy obrazów wieloelementowych (tryptyków, dyptyków itp.) tworzą jeden obraz. Stosując taką metodę umożliwiamy Państwu zawieszenie obrazu na ścianie bez dodatkowej oprawy.

Do obrazów dodajemy całkowicie BEZPŁATNIE komplet umożliwiający zawieszenie obrazów na ścianie - odpowiednią ilość profesjonalnych zawieszek z wkrętami oraz haczyki z kołkami rozporowymi do zamontowania w ścianie. Do pakowania stosujemy materiały wysokiej jakości.

Sposób zamawiania:

- zakup na aukcji allegro,

- przesłanie numeru wzoru obrazu (poprzez formularz wyboru opcji zapłaty i dostawy lub e-mail). Znajduje się on w prawym, dolnym narożniku obrazka, np. 192A_5B.

Po złożeniu zamówienia wybrany obraz zostanie wydrukowany i przesłany na wskazany adres. Oczywiście istnieje także możliwość odbioru osobistego. O fakcie wysyłki lub możliwości odbioru osobistego informujemy stosownym e - mailem.

Obrazy posiadają ubezpieczenie na czas wysyłki.

Kontakt

DEXTER FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA

Dariusz Kwiatkowski

Ułańska 8/2 64-100 Leszno

[zasłonięte]@fotobraz.eu

Info

Każda wysyłana przez nas przesyłka jest starannie zapakowana. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania, prosimy przy kurierze spisać protokół szkody, który jest podstawą reklamacji.

Niektóre prezentowane zdjęcia udostępniane są na licencji Creative Commons

TECHNOLOGIA DRUKU