Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Obiektyw do kamery SONY DCR-SR52E zarysowane szkło

24-01-2014, 3:22
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 39 zł     
Użytkownik trakar
numer aukcji: 3891848538
Miejscowość Osowiec
Wyświetleń: 14   
Koniec: 24-01-2014 03:31:59
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Witam zapraszam do zakupu obiektywu do kamery SONY DCR-SR52E, obiektyw jest używany i ma porysowaną dość poważnie przednią soczewkę, podczas nagrywania filmu w kadrze widoczne jest zniekształcenie w postaci rozmazanego obrazu w centrum kadru. Poza porysowaną soczewką obiektyw jest sprawny pod względem elektrycznym i mechanicznym, pomimo rysy kamera ostrzy prawidłowo w całym zakresie ogniskowych. 

 

Jeśli ktoś posiada uszkodzony wewnętrznie obiektyw ale z czystą soczewką przednią to jest dla niego idealna oferta, przednia soczewka jest wymienna, po wymianie prawdopodobnie konieczna będzie kalibracja obiektywu.

 

Na zdjęciach proponowany obiektyw, widać dokładnie rysę na soczewce.

 

Na zdjęciach obiektyw jest z matrycą która NIE jest przedmiotem tej oferty, obiektyw po zakupie zostanie wysłany bez matrycy.

 

 

Galeria zdjęćZdjęcieZdjęcieZdjęcie

(kliknij, aby powiększyć)

pokazywarka.pl

 

 

Posiadam do sprzedaży również inne sprawne części do kamery SONY DCR-SR52E, zainteresowanych zapraszam do kontaktu poprzez pytanie do sprzedającego.

 

Wysyłka do 48h po wpłacie na akonto lub po dokonaniu płatności poprzez serwis PayU.