Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NOWOŚĆ 'Magia Filcowania komplet 4 książki

30-12-2014, 12:24
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 163 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 163 zł     
Użytkownik Pawie_Oczko_filc
numer aukcji: 4917601216
Miejscowość Bielsko-Biała
Licytowało: 1    Wyświetleń: 20   
Koniec: 30-12-2014 12:19:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

"Magia filcowania"

 

Witam na mojej Aukcji!


Przedstawiam komplet czterech książek instruktażowych z serii "Magia filcowania:

  • Magia filcowania
  • Magia filcowania: torebki
  • Magia filcowania: szale cz.1
  • Magia filcowania: szale cz.2


U nas komplet kosztuje

163zł (zamiast 181,99zł)

 

 

"Magia filcowania" jest książką o podstawach filcowania w formie podręcznika instruktażowego. Zawiera szczegółowe opisy materiałów i narzędzi używanych w technice filcowania. Opisuje nie tylko ich praktyczne zastosowanie ale też wady i zalety. Sama technika filcowania przedstawiona jest w 15-tu rozdziałach w postaci szczegółowego bogatego w zdjęcia instruktarzu jak filcować na mokro i sucho oraz łączyć poznane techniki. W każdym rozdziale uczymy się nowej rzeczy: od kulki, dreda czy kostki, przez cięte z dreda korale, filcowanie w formie, bransolety, po skomplikowane kwiaty. W książce można znaleźć też adresy sklepów z materiałami i galerię prac z filcu.
Książka te przeznaczona jest zarówno dla osób, które nigdy nie filcowały, jak i znawczyń tematu - wszak mogą znaleźć tam usystematyzowaną wiedzę na temat rodzajów wełny i narzędzi, pomocne porady oraz nowe sposoby i techniki na tworzenie kwiatów, także bardziej skomplikowanych.

Tytuł: Magia filcowania
Autor: Irena Biskup, Justyna Wróbel-Mikołajczyk
Wydawnictwo: Pracownia Kreatywności
Okładka: Miękka
Ilość stron: 112


"Magia filcowania: torebki" jest kontynuacją cyklu poświęconego technice filcowania - instruktażowym podręcznikiem bogatym w zdjęcia i szczegółowe opisy. Składa się z 10 rozdziałów, a każdy z nich porusza inne zagadnienie związane z tzw. filcowaniem „form zamkniętych” począwszy od niedużych form takich jak etui, woreczek czy kopertówka poprzez większe formy „malowane filcem” z wykorzystaniem różnych typów uchwytów, po zaawansowane formy przestrzenne. W książce przedstawione zostały także materiały i narzędzia, specyfika pracy oraz pomocne wskazówki i uwagi.

Tytuł: Magia filcowania: torebki
Autor: Irena Biskup, Justyna Wróbel-Mikołajczyk
Wydawnictwo: Pawie Oczko
Okładka: Miękka
Ilość stron: 168

 

„Magia filcowania: szale, część 1” zawiera 14 rozdziałów, w których przedstawione są techniki tworzenia szali filcowych. W części tej krok po kroku przedstawione jest wykonanie szali z wykorzystaniem delikatnych czesanek, prefilcu oraz silk laps’u. Znajdują się tu szale delikatne jak mgiełka i cieplejsze o ciekawych formach. Tworzone są falbany, warkocze, ażury, formy przestrzenne oraz faktury z użyciem wełny przędzonej, a także loków, wełnianego groszku czy kawałków jedwabiu.


Tytuł: Magia filcowania: szale, część I
Autor: Irena Biskup, Justyna Wróbel-Mikołajczyk
Wydawnictwo: Pawie Oczko
Okładka: Miękka
Ilość stron: 168
Wymiary: 275 × 204 mm

Rok wydania: 2013

 


„Magia filcowania: szale, część 2” zawiera 14 rozdziałów, w których przedstawione są techniki tzw. nunofilcu czyli łączenia wełny z tkaninami. Krok po kroku przedstawione jest wykonanie szali tworzonych na bazie tkaniny jedwabnej, dzianiny lnianej i moherowej. Znajdują się tu różne sposoby na tworzenie brzegów (prostych i falujących, szerszych i węższych, ażurowych lub zakończonych dredami). Pokazane jest jak tworzyć ornamenty, motywy kwiatowe, obrazy, formy przestrzenne. W tej książce znaleźć można także szale z jedwabnymi różami, koronką oraz silk laps’em.

Tytuł: Magia filcowania: szale, część II
Autor: Irena Biskup, Justyna Wróbel-Mikołajczyk
Wydawnictwo: Pawie Oczko
Okładka: Miękka
Ilość stron: 168
Wymiary: 275 × 204 mm

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Rok wydania: 2013

 

Kupując książki w komplecie, oszczędzasz!

 

 

Dołącz do zadowolonych czytelników :)

Zapraszam!


Książki z autografem jednej z autorek ( chęć otrzymania autografu należy zaznaczyć w formularzu zamówienia)

 


Zobacz wszystkie książki z naszej serii


seria magia filcowaniaNOWOŚĆ 'Magia Filcowania komplet 4 książki