Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NISSAN SUNNY N14 91-95 ZDERZAK TYL TYLNY KRAKOW

24-04-2014, 20:00
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 60 zł     
Użytkownik auto-czesci-Gaj
numer aukcji: 4093864081
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 2   
Koniec: 24-04-2014 19:46:58

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

ORYGINAŁ..NIE KLEJONY.STAN DOBRY.DO WERSJI H/B

NISSAN SUNNY N14 91-95 ZDERZAK TYL TYLNY KRAKOW

W RAZIE PYTAŃ PROSZE DZWONIĆ NA NUMER

888-[zasłonięte]-350

O MNIE


Jesteśmy firmą zajmującą się handlem używanymi i nowymi (oryginalnymi i zamiennikami) częściami do samochodów osobowych i dostawczych oraz ciężarowych.Oferowane przez nas części pochodzą z zachodnich firm ubezpieczeniowych, a także stacji demontażu we Francji, Niemczech i Anglii. Dysponujemy pełnym asortymentem części: blacharka, oświetlenie, zderzaki, zawieszenia, skrzynie biegów, silniki. Na części mechaniczne, elektroniczne i elektryczne udzielamy 7-dniowej gwarancji rozruchowej.

LOKALIZACJA


Magazyn oraz punkt sprzedaży zlokalizowane są w miejscowości Gaj, k. Krakowa, przy samej Zakopiance, na wyjeździe w stronę Zakopanego, po lewej stronie jadąc od Krakowa.

UWAGA: Ponieważ większość nawigacji GPS nie uwzględnia tej miejscowości, należy Nas szukać na odcinku pomiędzy Libertowem a Mogilanami.

GODZINY OTWARCIA:


Poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
Sobota 9.00 - 13.00 (prosimy o potwierdzenie przyjazdu; zdarza się, że w niektóre soboty nie pracujemy:-)

WYSYŁKA


Zakupione u nas przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firmy Pocztex , zgodnie z jej cennikiem. Wysyłka następuje tego samego dnia bądź następnego po złożeniu zamówienia. Serdecznie zachęcamy do odbioru osobistego!

PŁATNOŚĆ


Przesyłki wysyłamy wyłącznie za pobraniem. Każdy wysłany towar jest odpowiednio opisany i oznakowany.

STAN PRZEDMIOTÓW


Stan części karoseryjnych (blacharka, zderzaki, oświetlenie) przedstawiają zdjęcia, dlatego prosimy o dokładne obejrzenie zdjęć celem weryfikacji stanu i upewnienia się, że dana cześć pasuje do posiadanego przez Państwa modelu (wszyscy wiemy, że rocznik wpisany w polskim dowodzie rejestracyjnym często rozmija się z faktyczną datą produkcji;-) W przypadku wątpliwości co do stanu lub dopasowania elementu prosimy o kontakt telefoniczny. Z przyjemnością doradzimy i opiszemy z natury stan faktyczny przedmiotu. ABSOLUTNIE NIE GWARANTUJEMY MOŻLIWOŚCI ZAMONTOWANIA ZAKUPIONYCH U NAS ELEMENTÓW BEZ KONIECZNOŚCI LAKIEROWANIA!!! (elementy są najczęściej porysowane na skutek transportu i sposobu przechowywania)

REKLAMACJE


Elementy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne objęte są 7-dniową gwarancją rozruchową. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać telefonicznie bądź e-mailowo w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty zakupu celem uzgodnienia warunków wymiany bądź zwrotu.
UWAGA: NIE ODBIERAMY PACZEK POBRANIOWYCH, KTÓRE NIE ZOSTAŁY PRZEZ NAS ZAMÓWIONE!!!

W przypadku otrzymania paczki uszkodzonej prosimy o niezwłoczny kontakt i wypełnienie w obecności kuriera protokołu zniszczenia przesyłki. Jest to jedyną podstawą do ubiegania się o odszkodowanie od firmy Pocztex.

KOMENTARZE


Prosimy o wystawienie komentarza po otrzymaniu przesyłki. Jest to dla nas sygnał, że paczka została doręczona. Często zdarzają się opóźnienia lub zagubienie przez pocztę nadanych przesyłek. PROSIMY O NIEWYSTAWIANIE NEGATYWÓW W PRZYPADKU POINFORMOWANIA NAS O ZAGUBIENIU LUB ZNISZCZENIU PRZEZ POCZTEX PRZESYŁKI. TAKIE PRZYPADKI NIESTETY SIĘ ZDARZAJĄ, O CZYM INFORMUJĄ OGÓLNIE DOSTĘPNE MEDIA! Dlatego właśnie wszystkie paczki wysyłamy za pobraniem, co uchroni Państwa przed ponoszeniem kosztów niedbalstwa firm kurierskich.