Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Niepokorny dzięcioł stukający spadający Sklep WAWA

05-06-2014, 15:40
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 17,95 zł     
Użytkownik TakaPaka_pl
numer aukcji: 4217084475
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 18   
Koniec: 05-06-2014 15:30:50

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Niepokorny Dzięcioł
Dzięcioł, który spada uderzając przy tym dziobem - świetny, klasyczny gadżet.

zdjecia zdjecia zdjecia

Opis produktu

Kojarzycie taką postać jak Woody Woodpecker? Być może to już nie "Wasze czasy", ale jedno jest pewne: Woody jak dotychczas był zdecydowanie najbardziej szurniętym dzięciołem wszechczasów. Do dziś. Teraz nadeszła era Niepokornego Dzięcioła. Totalnego szajbusa, z którym jednak łatwo się zakumplować.

Chcąc zobaczyć jak szaleje, musisz za niego pociągnąć. Dzięki sprężynce łączącej go z 45-cio cm prętem, Dzięcioł zacznie w ekstremalnym tempie uderzać dziobem schodząc w dół. Potem możesz powtórzyć całość i raz jeszcze ujrzeć go w akcji. Uwaga! To uzależnia.

Specyfikacja:

  • Materiał: drewno (dzięcioł i podstawka), metal (pręt)
  • Długość pręta: 45cm
Galeria przedmiotu

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje!

Satysfakcja i bezpieczeństwo

Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości i jesteśmy przekonani, że przypadną Ci one do gustu. Gdyby jednak z jakiegokolwiek powodu produkt nie będzie Ci odpowiadał, możesz go do nas zwrócić w ciągu 30 dni. Nie będziemy o nic pytać - jedynie będziemy zwracać uwagę na to czy produkt nie został uszkodzony i czy jego stan się nie pogorszył.

Możesz zaufać naszej firmie - działamy od 2003 roku. Nieustannie się rozwijamy, a w swojej pracy zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi.

Gwarancja i dostępność

Produkty przez nas sprzedawane dostępne są od ręki - posiadamy je na własnym magazynie, więc możesz liczyć na najszybszą realizację zamówienia. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe. Na każdy z nich udzielamy w zależności od produktu 12 miesięcznej lub 24 miesięcznej gwarancji.