Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NIEMIECKIE CHUSTECZKI DO OKULARÓW 50 SZTUK HIT!!!

23-01-2012, 2:58
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 5,10 zł      Aktualna cena: 5,10 zł     
Użytkownik electrohouse_pl
numer aukcji: 2032105351
Miejscowość Pleszew
Kupiono sztuk: 57    Licytowało: 22    Wyświetleń: 218   
Koniec: 15-01-2012 22:57:41
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Chusteczki do czyszczenia okularów Brillen Putztucher 50szt.

ElectroHouse

Chusteczki do czyszczenia okularów Brillen Putztucher 50szt.

Chusteczki do czyszczenia okularów (zarówno codziennych, jak i przeciwsłonecznych) oraz innych niewielkich szklanych powierzchni szklanych. Z powodzeniem można je stosować do czyszczenia ekranów telewizyjnych i komputerowych, telefonów komórkowych, a także optyki aparatów fotograficznych. Chusteczki nasączone są specjalnym preparatem, który idealnie czyści, nie pozostawia smug i działa antystatycznie. Zapach cytrynowy. Każda chusteczka zapakowana jest w osobną saszetkę. Podana cena dotyczy jednego opakowania zawierającego 50 chusteczek.

Oryginalne produkty w korzystnych cenach

Cały asortyment, znajdujący się w naszej ofercie (dot. artykułów chemii przemysłowej i domowej), jest importowany z krajów Europy zachodniej. Gwarantujemy najwyższą jakość i oryginalność oferowanych przez nas produktów. Oferujemy pełnowartościowy towar przeznaczony dla zachodnioeuropejskich konsumentów. Oczywiście w naszej ofercie znajdują się produkty, które posiadają już swoje odpowiedniki w Polsce, a jednak mimo identycznej nazwy i podobnego opakowania zasadniczą różnicą jest jakość wyrobu. Wyroby produkowane na rynek zachodni, do tamtejszych konsumentów są naprawdę wyższej jakości. Dlaczego polski konsument jest tak postrzegany przez zagraniczne koncerny? Nie nam to osądzać, ale możemy temu zaradzić! Dlatego oferujemy Państwu na naszych aukcjach Oryginalne zachodnie produkty, bez wyjeżdżania za granicę, prosto pod Państwa drzwi!

Dowód zakupu:

Do każdego zakupionego towaru wystawiamy paragon fiskalny lub, na życzenie klienta, fakturę VAT (prosimy wówczas o podanie numeru NIP). Prosimy zachować dowód zakupu, gdyż jest on podstawą ewentualnych reklamacji.

Fotogaleria:

foto_1foto_2foto_3foto_4foto_5

ZDJĘCIA I OPISY TOWARÓW Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne (opisy) nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

W ofercie mamy również: