Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NIEMIECKI DLA KELNERÓW KURS MP3 F.

28-01-2012, 11:02
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 69 zł     
Użytkownik www_edurama_eu
numer aukcji: 2062629880
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 56   
Koniec: 16-02-2012 13:47:20
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

edurama ksiegarnia 

    

    edurama
Dane do wpłaty
mBank
82 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 376559

Istotne informacje

Wysyłka 24h
w dni robocze
po zaksięgowaniu wpłaty


Bezpieczne opakowanie
bąbelkowe


Kupując na kilku aukcjach, za wysyłkę płacisz tylko raz

Faktura VAT na życzenie Klienta

Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu

FAQ - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

branżowe kursy językowe angielski niemiecki włoski 

    

    francuski
kursy językowe edurama
kursy językowe edurama
Przedmiot aukcji
"Niemiecki dla kelnerów" mp3
Rok wydania: 2010
Format zapisu danych: mp3
Oferowany produkt jest nowy

niemiecki kurs branżowy
Niemiecki dla kelnerów - kilkaset zwrotów i zdań używanych w tej branży, kilka godzin nagrań

Już za kilka miesięcy Austria i Niemcy, które od ponad 6 lat ograniczają Polakom dostęp do swojego rynku pracy, otworzą go dla nas zupełnie. Prawdopodobnie olbrzymie wzięcie będą mieli inżynierowie, budowlańcy, pielęgniarki i opiekunki, ale także pracownicy branży hotelarskiej i usługowej. Szansa na zdobycie pracy będzie przede wszystkim w centralnych i zachodnich landach Niemiec.

Najsilniejszą pokusą będą, rzecz jasna, pieniądze. W ubiegłym roku opiekunka do dzieci podobno mogła zarobić w Niemczech ponad 1800 euro miesięcznie, barman ponad 1900 euro, a kucharz ponad 2000 euro. A te zawody zamykały niemiecką tabelę płac! Wedle szacunków GUS, pod koniec 2008 roku na ponad 2,2 miliona polskich emigrantów ok. 490 tysięcy przebywało w Niemczech. Teraz to się zmieni. Pracy w Niemczech szukać będzie mógł każdy, niezależnie od wykształcenia i kwalifikacji.

Największe szanse na zdobycie pracy są w centralnych i zachodnich landach Niemiec. Za Odrą potrzebni są inżynierowie, budowlańcy, pielęgniarki, opiekunki, a także pracownicy sektora pomocy domowej, usług i gastronomii (o skali tego zapotrzebowania najlepiej świadczy fakt, iż niemiecka izba rzemiosła zamierza podobno rekrutować w Polsce uczniów do szkół zawodowych). Na rodzimym rynku pracy zarobią zdecydowanie mniej, a poza tym nie dla wszystkich w ogóle jest jakakolwiek posada.
19 euro - tyle brutto można było zarobić średnio za godzinę pracy w Niemczech w IV kwartale ubiegłego roku. Głównymi czynnikami decydującymi o wysokości zarobków są praktyczna znajomość języka niemieckiego oraz rodzaj zawodu i doświadczenie.
Dlatego szanse na znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy będą miały osoby znające język niemiecki używany przez branżę, w której chcieliby pracować.
Czy możesz sobie pozwolić na brak znajomości branżowego słownictwa?

Tylko pomyśl:
Być może znasz podstawy języka obcego ...
choć są inne oferty ogólnych kursów językowych, ale ...
jak bardzo przydatna dla Ciebie byłaby znajomość branżowego słownictwa?
Wyprzedzasz konkurentów do pracy na starcie ! Bądź o jeden krok do przodu przed swoimi konkurentami !

Możesz się uczyć w dowolnym miejscu i czasie: w podróży, na spacerze, w tramwaju, samochodzie, przed spaniem, przy posiłku, podczas ćwiczeń fizycznych itd. zupełnie tak, jak uczyłeś się języka ojczystego w dzieciństwie - czyli ze słuchu.
Naukę możesz przerwać w dowolnej chwili i wrócić do niej, kiedy tylko chcesz. Jest to wspaniałe uczucie, wrażenie, że potrafimy powiedzieć naprawdę dużo, że potrafimy zareagować w większości sytuacji.
Jednocześnie te materiały zapewniają bardzo solidne podstawy dla dalszego rozwoju i znalezienia lepszej i lepiej płatnej pracy.

Wszelkie prawa producenta i właściciela nagrania zastrzeżone. Kopiowanie, odsprzedaż, wypożyczanie oraz publiczne odtwarzanie - również przez radio - niniejszego kursu bez zezwolenia jest zabronione. Materiał spersonalizowany. Kursu nie używać w trakcie prowadzenia pojazdu. Kurs zawiera kilka godzin nagrań - bogaty zestaw (kilkaset) zwrotów i zdań często używanych w pracy ze szczególnym uwzględnieniem prac wykonywanych przez pracowników danej branży i profesji pokrewnych. Kurs zawiera zwroty i zdania w układzie: zdanie w wybranym języku obcym i tłumaczenie polskie oraz ponowne dwukrotnie powtórzone zdanie w wybranym języku obcym z kilkusekundowymi lukami - dla nauki języka ze słuchu. Ze względu na charakter kursu tłumaczenia polskie nie zawsze odzwierciedlają dokładne tłumaczenie lecz kontekst zwrotu czy zdania. Dodatkowo darmo czyli free do kursu dodawany jest zestaw dźwięków do synchronizacji półkul mózgowych w celu polepszenia efektów i przyspieszenia procesów nauki. Kurs może zawierać dźwięki generowane komputerowo. Format zapisu dźwięku: mp3. Do odtwarzania potrzebny jest np. odtwarzacz obsługujący ten format lub też komputer z odpowiednim oprogramowaniem. W celu zoptymalizowania pliki kursu mogą być zarchiwizowane, do ich rozpakowania potrzebny jest program obsługujący format zip. Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany i zabezpieczony przed otwarciem (dotyczy wersji cd) lub zaszyfrowany (dotyczy wersji download).
kursy językowe dla następujących branż
kursy językowe dla branży HoReCa
kursy językowe dla branży medycznej
kursy językowe dla branży budowlanej
kursy językowe dla branży fryzjersko-kosmetycznej
kursy językowe dla branży rolnej sadowniczej ogrodniczej
kursy językowe dla autoserwisów
kursy językowe dla podrywaczy uwodzicieli