Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

niebieska,duża sadzonk-trawa-kostrzewa za złotówkę

27-04-2014, 0:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 1 zł     
Użytkownik ridikulus
numer aukcji: 4160878369
Miejscowość Radomyśl Wielki
Kupiono sztuk: 109    Zostało sztuk: 241    Licytowało: 4    Wyświetleń: 631   
Koniec: 27-04-2014 00:09:57
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

WITAM PAŃSTWA!

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST NIEBIESKA TRAWA O CAŁKOWITEJ MROZOODPORNOŚCI. SPRZEDAJĘ DUŻE SADZONKI BEZPOŚREDNIO Z GRUNTU, ŚWIETNIE UKORZENIONE I GWARANTUJĘ ICH PRZYJĘCIE.

NAJKORZYSTNIEJ WYGLĄDAJĄ GRUPOWE NASADZENIA, GDYŻ DUŻE I GĘSTE KĘPY WYRAŹNIE KONTRASTUJĄ Z KRZEWAMI O INNYM ZABARWIENIU I POKROJU. 

 

TRAWY SPRZEDAJĘ ZA SYMBOLICZNĄ ZŁOTÓWKĘ, DLATEGO PROSZĘ O MINIMALNY ZAKUP PRZYNAJMNIEJ 10 SZTUK, GDYŻ W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDĘ MÓGŁ ZREALIZOWAĆ ZAMÓWIENIA.  

OPIS TRAWY:
Kostrzewa tworzy zwarte, kuliste kępy wysokości do ok. 25cm. Ta niebieska trawa potrzebuje gleb lekkich, piaszczystych. Bardzo dobrze znosi mrozy oraz suszę. Najlepiej rośnie na stanowiskach słonecznych. Dobrze wygląda w ogrodach skalnych i rabatach. Niebieska trawa jest także bardzo ozdobna zimą, gdyż jej kolor kontrastuje z białym śniegiem. Jeśli chcemy uzyskać niebieski kolor starajmy się nie sadzić jej w glebach żyznych, gdyż wtedy zielenieje. Kostrzewa sina doskonale komponuje się z innymi roślinami na niskich rabatach i w ogródkach skalnych. Można ją stosować także jako roślinę obwódkową.
Trawa na początku wiosny ma kolor zielonkawy i wraz z nasłonecznieniem wybarwia się na kolor niebieski.

DZIŚ JUŻ NIE PROJEKTUJE SIĘ ZIMOZIELONYCH OGRODÓW Z THUJI I JAŁOWCÓW- BĄDŹ NA CZASIE I POSTAW NA MODNE TRAWY!
Dodano 2[zasłonięte]014-04 14:32
Drodzy Państwo ze względu na błędy w formularzu dostawy, proszę o zakup trawy na mojej innej aukcji. W ten sposób unikną Państwo wysokich opłat za przesyłkę. Jeśli jednak zdarzy się Państwu kliknąć na aukcję to proszę się nie obawiać, gdyż koszt przesyłki nie będzie wyższy niż kilkanaście złotych. Zapraszam do kontaktu i zakupów!