Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Nauka gry na Gitarze Kurs + Gratis !!! === PREZENT

20-01-2012, 19:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 30 zł      Aktualna cena: 30 zł     
Użytkownik www_gitarowy_pl
numer aukcji: 2025864744
Miejscowość Poniec
Kupiono sztuk: 23    Licytowało: 23    Wyświetleń: 393   
Koniec: 15-01-2012 23:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

 

Formularz:

Zadaj pytanie sprzedającemu

Telefon:
697 [zasłonięte] 482
(PlusGSM)
Czynny: 8:00 - 21:00

065 [zasłonięte]2163
(stacjon.)
Czynny: 8:00 - 18:00

E-mail:
poczta.praxisgmail.com

 
Nr konta mBank:
35 1[zasłonięte]140 20 0000 [zasłonięte] 3[zasłonięte]1021076Dane do przelewu:
F.P.H.U. Praxis
Gołaszyn ul. Paderewskiego 6
63-940 Bojanowo


Dostępne również
Płatności Allegro:

 

 


Poczta Polska

7 zł
przy wpłacie na konto
(w cenie zawarty: paczka, Priorytet, VAT, koszt opakowania)

---------------

13 zł
wysyłka za pobraniem
(w cenie zawarty: paczka, VAT, koszt opakowania)

Osoby bez pełnej aktywacji konta nie mogą korzystać z
wysyłki za pobraniem.


"Jak szybko nauczyć się
grać na gitarze?"


Kto jeszcze chce nauczyć się grać największe przeboje polskiego rocka, tak aby wszyscy byli zachwyceni i prosili o jeszcze?

 

Jak często, patrząc na grającego kolegę, zdarzyło Ci się zadać pytanie:

Jak on to robi?


Kiedyś i ja zadawałem sobie takie właśnie pytanie. Pytanie, którego nie będziesz musiał już wkrótce zadawać, ponieważ nareszcie masz okazję poznać niezwykle skuteczne gotowe wzorce i struktury, które łatwo, szybko i od razu będziesz mógł lub mogła zastosować w swojej przygodzie z gitarą.

 

Już wkrótce dowiesz się na przykład tego, w jaki sposób nastroić łatwo i szybko gitarę, złapać podstawowe akordy, jakie bicia użyć do swojego ulubionego utworu, jak upiększać akordy, jak czytać tabulatury, jak improwizować oraz stosować zagrywki.


Wyobraź sobie, że jesteś na wycieczce z przyjaciółmi lub z jakąś grupą osób. Na takich wyjazdach często odbywają się wieczorami ogniska lub jakieś spotkania integracyjne. Pomyśl teraz ile nowych znajomości mógłbyś zawrzeć, gdybyś tylko umiał grać na gitarze. Tak już jest, że osoba, która umie grać na gitarze jest na takich spotkaniach w centrum uwagi. Jest rozchwytywana przez wszystkich, a w szczególności przez kobiety :).

 

Czy zastanawiałeś się, co takiego interesującego może się wydarzyć, kiedy będziesz umiał grać?


Pomyśl, jakby to było, gdybyś już teraz wiedział, jak:


Nastroić gitarę posługując się własnym słuchem, tunerem czy komputerowym programem, przy użyciu mikrofonu. Tak! W kursie znajduje się 5 metod strojenia gitary, a jedna z nich poda Ci nazwy komputerowych stroików oraz linki gdzie będziesz mógł je ściągnąć. Dzięki nim za pomocą komputerowego mikrofonu nastroisz gitarę w kilka minut!

 

Złapać akordy. Jest to przedstawione na zdjęciach, pod którymi umieściłem nagrania audio, abyś usłyszał czy dobrze je grasz. Akordy rozróżniono na podstawowe, dzięki którym zagrasz wszystkie piosenki (24 akordy) oraz zaawansowane, które również przydadzą się podczas gry (130 akordów).

 

Zagrać aż 58 przebojów polskiego Rocka. W dziale "Śpiewnik" znajdziesz utwory największych polskich wykonawców. Do każdej piosenki podane są akordy, oraz filmik z przykładowym biciem, które od razu będziesz mógł zastosować do grania tego utworu. Nauczenie się piosenki Twojego ulubionego wykonawcy jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Wszystko zobaczysz na filmie !!!


Oto spis utworów jakich się nauczysz:


 

Tworzyć nowe bicia gitarowe. W dziale "Bicia gitarowe" są opisane sposoby tłumienia strun oraz 21 przykładowych filmów, pokazujących różne uderzenia prawą ręką. Nauczenie się tych bić pozwoli Ci stosować je w innych utworach nie znajdujących się w śpiewniku. Bicia zostały podzielone na dwie kategorie „Bicia na akordach zwykłych” (12 filmów) oraz „Bicia na akordach barrowych” (9 filmów).

 

Czytać tabulatury. W dziale "Tabulatury" znajdziesz szczegółowy opis odczytu tabulatur. Oprócz tego, co to jest „tabulatura”, dowiesz się również co oznacza „Pull off”, „Hammer on”, „Sidle”, „Bend”, „Vibrato”, „Tryl”, „Rake”, „Muffed strings”, „Palm Muting", „Tapping”, itp. Do każdego objaśnienia oraz techniki artykulacyjnej załączony jest film pokazujący jak je zagrać. Po zapoznaniu się z tymi technikami zobaczysz przykładowy film, pokazujący solo gitarowe z użyciem wszystkich technik.

 

Upiększać akordy. Jeśli nie wiesz jakie dźwięki można dodać do akordów, w tym dziale jest to czego szukasz. Ta umiejętność pozwoli Ci wymyślać na poczekaniu wstępy i zakończenia, dzięki którym uatrakcyjnisz grane przez Ciebie piosenki. Jak w każdym dziale, również i w tym znajdziesz zdjęcia oraz filmy, aby Twoja nauka przebiegła szybko i efektywnie.

 

Nauczyć się improwizować. Kiedy po kilku miesiącach nauki, przyjdzie Ci ochota na zagranie czegoś własnego, ten dział pozwoli Ci zrozumieć podstawowe zasady improwizacji. Zamieściłem tu 4 filmy z wykonaną przeze mnie improwizacją oraz 4 podkłady, na których improwizowałem. Będziesz mógł samodzielnie improwizować na tych podkładach, zerkając czasem na filmy z moim udziałem.

 

Co to są zagrywki gitarowe? W tym dziale zobaczysz 13-ście przykładowych filmów z zagrywkami, które będziesz mógł stosować w swojej improwizacji. Zagrywki wykonywane są w tonacji a moll, więc bez problemu będziesz mógł je wykorzystać grając na podkładach z działu „Improwizacja”.

 

Poznasz sposoby szybkiego uczenia się dźwięków na gryfie. Większość początkujących gitarzystów uczy się dźwięków na pamięć. Ty poznasz pewne schematy, które ułatwią Ci zapamiętanie ich bez najmniejszego problemu. Sam zobaczysz jak szybko się ich nauczysz.

 

 

Czy już w pełni uświadamiasz sobie, jakie cenne

porady uzyskasz dzięki kursowi?


 

Zapewne zastanawiasz się teraz, czy ten kurs jest faktycznie dla Ciebie. Czy faktycznie dzięki niemu nauczysz się grać na gitarze. Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad tym, to niestety odpowiedź brzmi: NIE!


Nie jest to kurs bowiem dla każdego. Nie nauczy Cię on grać w tydzień. Wszystko zależy od tego, ile czasu poświęcisz temu niecodziennemu zajęciu. Jeśli jednak jesteś osobą, która naprawdę chce osiągnąć sukces, wiesz, że nauka od kogoś, kto przeszedł już sprawdzoną drogą do sukcesu jest najbardziej skuteczna, to wiedz, że nie ma lepszego kursu dla Ciebie na początek tej fascynującej drogi.


 

 

Jeśli myślisz, że to już wszystko co zawiera płyta, to czytaj dalej, a dowiesz się, że jest jeszcze drugie tyle.


Dzięki kursowi dowiesz się również:


Co to są interwały. Jeśli nie potrafisz nazwać odległości między dźwiękami to w tym dziale się tego nauczysz. Dowiesz się jakie są ich rodzaje oraz jak powstają. Wszystko zobaczysz na przejrzystych zdjęciach, którą z pewnością ułatwią Ci zrozumienie tego wszystkiego.

 

Nauczysz się czytać z nut. Dzięki tej umiejętności będziesz mógł lub mogła zagrać każdy utwór. Nie tylko ten, który znasz ale również wszystkie inne. Zapis nutowy ma tę przewagę nad zapisem tabulaturowym, że dokładnie wskazuje na wartości dźwięków, tempo utworu czy rytm. Ciekaw jestem, czy już zwróciłeś uwagę, jak przydatna jest ta umiejętność podczas nauki gry na gitrze?

 

Dowiesz się jak zbudowane są akordy. Poznasz tutaj troszkę teorii z zakresu budowy akordów trójskładnikowych. Dział ten dostarczy Ci odpowiedzi między innymi na takie pytania jak:

Dlaczego grając akord A moll nie należy uderzać
najgrubszej struny E6?

lub

Dlaczego akord A moll posiada smutne brzmienie,
natomiast A dur wesołe
?

 

 

Kurs zawiera również dział Poradnik, który dostarczy Ci informacji na przeróżne tematy. Przeczytaj teraz, jakie korzyści niesie za sobą ta wiedza:

 

Wybór i kupno gitary. Tutaj dowiesz się na co zwrócić uwagę podczas kupowania nowej gitary? Oczywiście najlepiej iść do sklepu ze znajomym gitarzystą, który doradzi jaką gitarę kupić a jaką nie. Jeśli jednak nie znasz nikogo takiego, powinieneś poznać 12 zasad, które uchronią Cię przed kupnem złej gitary. Oprócz tego poznasz schemat opukiwania gitary, który stosują gitarzyści w celu sprawdzenia jakości pudła rezonansowego. Nie daj się oszukać w sklepie z instrumentami, przeczytaj koniecznie ten dział.

 

Rodzaje i budowa poszczególnych gitar. W tym dziale dokładnie zapoznasz się z budową gitary klasycznej, akustycznej oraz elektrycznej. Dowiesz się m.in. co to jest cutaway w gitarze akustycznej, grzybek, czy mostek teremollo. Wiedza o poszczególnych częściach gitary przydaje się podczas kupowania instrumentu. Co odpowiedziałbyś, gdyby sprzedawca w sklepie zapytał:


Podać Panu gitarę z cutaway'em czy bez?


Podejrzewam, że większość osób, które kupują po raz pierwszy odpowiedziałaby: A co to jest?

Tutaj dowiesz się wszystkiego o budowie gitar, a także o tym, dlaczego nie należy stosować strun metalowych w gitarze klasycznej.

 

Jak ćwiczyć słuch? Dobry słuch jest najważniejszym elementem w muzyce. Dlatego warto, abyś go ćwiczył. Umiejętność ta pozwoli Ci szybko rozpoznać tonację utworu, lepiej improwizować itp. Jeśli jednak nie myślisz jeszcze o improwizowaniu, to wiedz że mając dobry słuch będziesz mógł na przykład szybciej nastroić gitarę. Poznaj cztery najskuteczniejsze metody ćwiczenia słuchu, które zamieściłem w tym dziale.

 

W dalszej części przeczytasz czego jeszcze dowiesz się z kursu, a tymczasem zobacz przykładowy filmik, klikając niżej.


 

Dlaczego filmiki w kursie są tak przejrzyste i łatwo się z nich uczy?


Ponieważ nagrywane były dwoma kamerami na raz. Dzięki dwóm ujęciom kamer lepiej dostrzeżesz jak grany jest dany motyw. Zastosowano tutaj technologię obrazu w obrazie, która pozwoliła na takie rozwiązanie. W kursie zamieściłem aż 138 filmów.


Ciekaw jestem, czy już zwróciłeś uwagę, jak przydatne mogą być same filmy zawarte w kursie...


Przeczytaj teraz czego jeszcze dowiesz się z kursu:


Co to są powerchordy? W tym dziale dowiesz się jak tworzy się powerchordy, z czego się składają oraz jakie są sposoby ich chwytania. Zobaczysz na zdjęciach oraz schematach najczęściej stosowane, które pojawiają się w większości granych piosenek.

 

Pozycja podczas gry. Ważnym elementem podczas nauki gry na gitarze jest pozycja grającego. Musisz ćwiczyć tak, aby nie nabawić się wady kręgosłupa. Dlatego przeczytaj koniecznie ten dział i staraj się stosować zawarte w nim porady.

 

Akordy barrowe i ich schematy. W tym dziale zamieściłem pewne schematy, dzięki którym nie będziesz musiał uczyć się akordów na pamięć. Znajomość tych schematów pozwoli Ci tworzyć akordy w różnych pozycjach na gryfie. Już nigdy nie powiesz przy kolegach: Zapomniałem tego akordu! Sam w kilka sekund go ułożysz, przesuwając wybrany schemat po gryfie. Przekonaj się jakie to proste oglądając filmy i zdjęcia.

 

Technika prawej ręki. Nie wiesz jaką techniką grać? Tutaj poznasz 3 techniki, które są stosowane przez gitarzystów od lat. Sam wybierzesz najlepszą z nich i zaczniesz stosować. Być może zaczniesz stosować wszystkie trzy, tak jak robi to wielu znakomitych gitarzystów.

 

Chciałbym, żebyś przyjrzał się temu wszystkiemu ponownie, ponieważ możesz to zobaczyć z zupełnie innej perspektywy, tak żeby wszystko było dla Ciebie jasne, bez cienia wątpliwości.


Zobacz w tym celu spis treści całego kursu klikając tutaj


Zanim jednak zdecydujesz się na zakup, przeczytaj jaki prezent przygotowałem dla Ciebie:


Prezent

 

 

Kostka gitarowa firmy Alice.

 

 

 

 

 


Zakup kursu to inwestycja wynosząca tylko 29,98 zł. Gdybyś chciał lub chciała, wziąć lekcję nauki gry na gitarze, to tylko za jedną godzinę zapłacisz co najmniej 10 zł. Aby nauczyć się wszystkich porad, które są w moim kursie potrzebowałbyś około 40 godzin płatnych lekcji. To co najmniej 400 zł !!! U mnie zobaczysz na zdjęciach oraz na filmach wszystkie potrzebne porady za jedyne 29,98 zł (oszczędzasz 370,02 zł !!!)


Zanim dokonasz wyboru, która z możliwości jest dla Ciebie najbardziej korzystna, dowiedz się, że Twoja inwestycja jest w 100% bezpieczna.

 


 

 

Początkowo gwarancja wynosiła 15 dni. Jednak wydłużyłem ją, abyś miał lub miała więcej czasu na zaznajomienie się z zawartością płyty.


 

 

Podsumujmy wszystko co otrzymasz:


- Płyta CD Kurs Gitarowy dla początkujących
-
Kostka do gry Alice - wartość prezentu 1,35 zł
- Gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni - bezcenneCzy już zwróciłeś lub zwróciłaś uwagę, jak bezpieczna
jest Twoja inwestycja?


Właśnie dlatego możesz już teraz kliknąć w "KUP TERAZ"
i otrzymać Twój "Kurs gitarowy".

 


Życzymy udanych zakupów!

Firma Praxis

 

 

 


Zdjęcie 1. Metoda strojenia za pomocą tunera, pozwala na perfekcyjne nastrojenie gitary.

 

Zdjęcie 2. Lekcja piosenki pt. Zawsze tam gdzie Ty zespołu Lady Punk.

 

Zdjęcie 3. Lekcja z działu Improwizacja. Film z trzecim ujęciem kamery na podkład solówki.

 

Zdjęcie 4. Dział Akordy. Zdjęcie, schemat oraz dźwięk akordu C dur.


Zdjęcie 5. Budowa gitary klasycznej.

 

Zdjęcie 6. Możliwość powiększenia każdego filmu na pełny ekran, poprzez podwójne kliknięcie w obszar odtwarzania.

 

Wymagania kursu:
Kodek DivX
Odtwarzacz Windows Media Player
Internet Explorer 6.0 lub nowszy

Dla pracowników Allegro

Kurs nie jest objęty licencją GNU/GPL. Oświadczam, iż firma Praxis jest jedynym autorem i właścicielem filmów. Posiada do nich wszelkie prawa majątkowe (ustawa z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) ustawa z dnia 08.06.1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211)). Kopiowanie części lub całości bez pisemnej zgody firmy PRAXIS w jakiejkolwiek postaci jest nielegalne i zabronione. Aukcja zgodna z regulaminem Allegro Aukcje Online.

Kurs zarejestrowany w Bibliotece Narodowej. Oznaczony numerem ISBN 978-83-[zasłonięte]169-0-7

Nauka gry na Gitarze Kurs + Gratis !!! === PREZENT