Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Native Instruments Traktor Scratch A6 SYSTEM DVS

12-08-2014, 13:52
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 140 zł     
Użytkownik skylark_records
numer aukcji: 4467379788
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 6   
Koniec: 12-08-2014 13:44:43

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Native Instruments Traktor Scratch A6

Cena: 1140 PLN
Lub na raty:
12 rat - wysokośc raty 106 PLN
24 raty - wysokośc raty 59 PLN

Telefon do sklepu: 42 [zasłonięte] 15

Traktor Scratch A6 - najnowszy system DVS firmy NI z oprogramwoaniem TRAKTOR 2.5 z czterema wirtualnymi deckami oraz kartą dzwiękową Traktor Audio 6

Traktor Scratch A6 do najnowsze wcielenie budżetowego  systemu DVS firmy NI. Na system składają się: karta Traktor Audio 6 (6 x 6), oprogramowanie Traktor Scratch, płyty z kodem czasowym, płyty CD z kodem czasowym.

Traktor Scratch A6 - miksuj jak chcesz

Traktor Scratch A6 to doskonały prosty system do odtwarzania twoich ulubionych mp3 z użyciem kontroli winyli lub CD. Dwa wirtualne decki i osiem dodatkowych sample decków jest gotowych do pracy odrazu po wyjęciu z pudełka. Traktor Scratch A6 jest zorientowany na DJ którzy potrzebują pewnego i wydajnego systemu, doskonałej jakości dźwięku i są zorientowani na korzystanie z loopów, sampli i efektów.

Zestaw zawierający interfejs AUDIO 6, winyle/cd z kodem czasowym i nową generację oprogramowania TRAKTOR, Traktor Scratch A6 oferuje doskonałe właściwości za bardzo atrakcyjną cenę.

Traktor AUDIO 6 to nowy interface zastosowany w produkcie NI charakteryzujący się dodatkowym wejściem i wyjściem do systemu co w  praktyce pozwala nam podłączenie zewnętrznych urządzeń oraz rejestrowanie nagrań miksów co do tej pory umożliwiał tylko i wyłącznie system Traktor Scratch PRO.

Co znajdę w pudełku Native Instruments Traktor Scratch A6 ??

  • kartę dźwiękową - Native Instruments Audio Audio 6 DJ
  • płytę CD z programem Traktor Scratch Duo 2
  • kartę z numerem seryjnym dla programu
  • dwie płyty winylowe z kodem czasowym
  • dwie płyty CD z kodem czasowym
  • dwa przewody rca-rca - chinch
  • instrukcję obsługi (jęz. angielski)

Funkcje oprogramowania Traktor PRO 2.5 

System A6 jest oparty na nowej wersji oprogramowania Traktor 2. Wersja "scratch" umożliwia kontrolowanie decków z użyciem płyt winylowych bądź cd. Nowa technologia TrueWave powoduje iż wykres utworu jest czytelniejszy dzięki oddzielnemu kolorowaniu dla różnych elementów perkusji. Oprogramowanie w pełni integruje się z iTunes pozwalając na szybki import tracków. Automatyczna analiza tempa wykonywana jest dla każdego załadowanego utworu. Program może być także kontrolowany z użyciem dostępnych na rynku kontrolerów midi. Różnica w stosunku do wersji 1 sa 3 sampledecki znane z systemu Traktor Kontrol S4. Dodatkowo system został uzbrojony we wszystie sterowniki oraz zestaw ustawień midi dla większości sterowników dostępnych na rynku w tym oczywiście dla Kontrol X1 oraz Kontrol S4. I co bardzo  interesujące urządzenie KONTROL S4 wraz z oprogramowaniem TRAKTOR SCRATCH DUO 2 oraz TRAKTOR SCRATCH PRO 2 umożliwia podłączenie gramofonów i stosowania ich wraz z płytami z kodem czasowym do kontroli plików mp3. 

.