Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NASADKA SZEŚCIOKĄTNA DŁUGA 1/2 10 mm YATO

12-02-2015, 11:34
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 9,89 zł     
Użytkownik mlotkowo_pl
numer aukcji: 4989396348
Miejscowość Czeladź
Wyświetleń: 5   
Koniec: 12-02-2015 10:59:43

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Przedmiotem oferty jest:

NASADKA SZEŚCIOKĄTNA DŁUGA 1/2" 10 MM

.

w cenie:

.

9.89 PLN

.

FIRMY: Yato

.


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Nasadka sześciokątna długa 1/2" 10mm CrV YT-1223

Numer artykułu YT-1223
EAN 590[zasłonięte][zasłonięte]39122
Długość L: 76mm
Rozmiar hex: 10mm
Średnica D1: 21,8mm
Średnica D2: 15,4mm
Waga: 75g


.

Waga [kg] 0.0750
Długość [mm] 76
Rozmiar hex [mm] 10
DB średnica [mm] 21.8
DC średnica [mm] 15.4

.

.

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA:

.

KOD PRODUKTU: YT-1223

.

Produkt marki Yato

.

.

Marka produktów kierowana jest do profesjonalistów. Jest ona dobrze postrzegana na rynku zarówno pod względem jakości, jak i ceny oferowanych produktów. Cechuje się estetycznym, nowoczesnym wzornictwem, a oferta jest stale rozbudowywana o nowe linie produktowe.

Pod tą marką sprzedawane są przede wszystkim narzędzia warsztatowe, budowlane i ogrodowe. Trwałość, perfekcja wykonania, doskonałe materiały, stal wysokiej jakości to cechy techniczne produktów tej marki. Ręczne i pneumatyczne narzędzia są z sukcesem wykorzystywane przez specjalistów wielu dziedzin gospodarki.

Wyjątkowa trwałość i wytrzymałość predysponują do zastosowań w intensywnych warunkach przemysłowych i serwisowych.

.

.


Bardzo solidnie pakujemy paczki nie oszczędzając na zabezpieczeniach. Wszystkie paczki są ubezpieczone i wysyłane kurierem. Gdyby jednak zdarzyło się uszkodzenie w trakcie transportu– Twoim zadaniem jest jedynie spisanie wraz z kurierem doręczającym przesyłkę protokołu szkody – my od razu wyślemy Ci nowy towar a ubezpieczenia będziemy dochodzić od przewoźnika we własnym zakresie.

NIE ZARABIAMY NA PRZESYŁKACH!!!


Wszystkie zakupione towary pakujemy do jednej paczki – koszt przesyłki niezależnie od ilości zakupionych towarów jest taki sam:

Koszt przesyłki przy wpłacie na konto wynosi

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze wynosi


Jeżeli masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 pod numerami telefonu:

801 [zasłonięte] 409 || (32)[zasłonięte]445 70 [zasłonięte]@mlotkowo.plZakupiony towar możesz także bezpłatnie odebrać w siedzibie naszej firmy w Czeladzi, przy ul. Reymonta 65.

Koniecznie skontaktuj się z nami, aby uzgodnić termin odbioru.
Wszystkie towary dostępne na naszych aukcjach są nowe, nieużywane, pochodzą z polskiej dystrybucji i objęte są gwarancją producenta. Do każdego zakupionego towaru dołączony jest paragon lub na życzenie faktura VAT.

Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia. Produkt musi być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta (wraz z wszelkimi ewentualnymi dodatkami). Przed nadaniem przesyłki zwrotnej należy skontaktować się z pracownikiem sklepu.


Kupując na naszych aukcjach otrzymujesz punktyAukcja stworzona 2<span class=hidden_cl>[zasłonięte]</span>015-01 10:59:43 przez sklep oparty na systemie IAI-Shop.