Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

naklejki sciane scienne MOTYLKI KWIATKI zestawy!

30-01-2015, 3:22
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 19,99 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 19,99 zł     
Użytkownik lidka500
numer aukcji: 4854554950
Miejscowość Pabianice
Kupiono sztuk: 3    Zostało sztuk: 997    Licytowało: 2    Wyświetleń: 64   
Koniec: 30-01-2015 03:27:15

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


tel. 668 [zasłonięte] 102, w godz. 11.00-16.00 i 19.00-22.00,  mail: [zasłonięte]@lidka500.pl

 

 

47 1160 [zasłonięte] 2[zasłonięte]2020001 [zasłonięte] 855209

po wpłacie na konto: 12 zł

za pobraniem: 20 zł

Jeśli kupujesz kilka sztuk na jednej aukcji- zawsze płacisz tylko 1x podany koszt wysyłki. Jeśli kupujesz na kilku aukcjach: płacisz 1x najwyższy podany na nich koszt wysyłki.

 
Przedmiotem aukcji są zestawy naklejek w rozmiarze 60x45 cm.
Zestawy sprzedajemy w całości, nie rozbijamy na pojedyncze naklejki, nie łączymy w ramach jednego zestawu
elementów z różnych zestawów. Wybór w ramach podanej ceny dotyczy jednego zestawu w jednym kolorze.
Czas wysyłki wynosi 2-5 dni roboczych, naklejki są indywidualnie wycinane po zamówieniu!

 


 

 

REGULAMIN AUKCJI

 1. Udzielamy 3-letniej gwarancji na trwałość koloru i kleju naszych wyrobów.

 2. Naklejki są wykonywane indywidualnie po zamówieniu, dlatego nie mamy zapasu ''na półce'' i termin wysyłki wynosi 2-5 dni roboczych (bez sobót i niedziel) od daty zamówienia. Zamówienie wpływające po godz. 17.00 jest traktowane jako wpływające następnego dnia. Nie gwarantujemy jak niektórzy inni sprzedawcy wysyłek w 24-48 godzin, ale mamy widocznie więcej pracy, a na pewno nasze wzory są bardziej pracochłonne. Uszanujcie te terminy, pracujemy dla Waszego zadowolenia! Staramy się, aby każda wysyłka wyszła od nas max w trzecim dniu roboczym, ale naprawdę nie zawsze jest to możliwe.
 3. W ramach ceny Kup Teraz dopuszczamy dopasowanie rozmiaru naklejki do własnych potrzeb: jeśli dysponujesz nieco mniejszą lub większą powierzchnia na ścianie, możesz na tej aukcji zamówić wzór w rozmiarze od 55x41 do 65x47 cm. W takim wypadku proszę o podanie potrzebnej wielkości po zakupie, mailowo lub telefonicznie.
 4. Wysyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Stosujemy bezpieczne, sztywne opakowania - indywidualnie zamawiane pudełka kartonowe lub tuby. Tylko 'drobnicę' pakujemy w koperty.
 5. W przypadku zbyt długiego okresu oczekiwania na naklejkę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Bywa, że przesyłka ugrzęźnie na poczcie.
 6. Większe naklejki dzielimy na części, które umożliwiają wygodne naklejanie. Mamy tak dużo doświadczenia (w reklamie od 1995r.) że NAPRAWDĘ wiemy, co da się zrobić w warunkach domowych, a co nie. Podział naklejek polega na docięciu ich na pasy o szerokości 50cm (roboczo 47cm). Każdy pas, lub mała naklejka, jest oklejony wysokogatunkowym papierem transportowym (najlepszej na rynku firmy Oracal), który umożliwia bezkonfliktowe przeniesienie wszystkich elementów na ścianę. Papieru transferowego nie stosujemy tylko do naklejek z aukcji ''Zestawy geometryczne'', dlatego nie zalecamy naklejania ich na bardzo gładkie powierzchnie (szyby, pojazdy itd.) - na ściany i meble nakleja się je bezproblemowo.
 7. Gdy nie możemy skontaktować się z Kupującym co do wyboru zakupionych wzorów, po zakończeniu aukcji występujemy do serwisu Allegro o zwrot prowizji. Skutkuje to ostrzeżeniem na konto Kupującego, po 3 ostrzeżeniach konto jest blokowane. W przypadku zakupu większej ilości przedmiotów niż zaplanowana, prosimy o szybki kontakt i wyjaśnienie sprawy. Wówczas, ubiegając się o zwrot prowizji za nadliczbowo zakupione sztuki, zaznaczamy opcję ''Kupujący pomylił się przy składaniu oferty i zakupił więcej przedmiotów''. Opcja ta nie skutkuje ostrzeżeniem.
 8. Po zakupie, w przypadku podania wybranego wzoru naklejki, a nie podania jej koloru (dotyczy wyłącznie aukcji z opcją wyboru koloru), czekamy kilka następnych dni (max 7 po zakupie) na uzupełnienie zamówienia, jednocześnie próbując skontaktować się z Kupującym drogą mailową i/lub telefoniczną. Po tym terminie wycinamy naklejkę w kolorze domyślnym - czarnym.
 9. Naklejki standardowo wycinamy z folii matowej, która nadaje się do stosowania we wnętrzach.
 10.   Oferowane przez nas naklejki nie są gotowym towarem, dlatego nie stosują się do nich przepisy w spr. prawa do zwrotu. Szanowny Adminie Allegro - taką odpowiedź uzyskaliśmy od Waszego Działu Prawnego.
 11. Regulamin zakupów znajduje się w zakładce O Mnie: http://alle/my_page.php?uid=11[zasłonięte]194 Dokonanie zakupów oznacza jego akceptację.

   Jak każdemu, kto pracuje, zdarzają nam się błędy, przeoczenia i zapomnienia. Prosimy o kontakt w każdej takiej  sytuacji. Staramy się pracować   najuczciwiej i na pewno każdą sprawę sporną załatwimy bez scysji, o ile będzie taka wola z obu stron. To rzadkie sytuacje, ale przy takiej ilości sprzedawanych sztuk niestety są nieuniknione. 

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty, dzwoń lub pisz na maila. Kontakt z klientem jest dla nas przyjemnością.Dodano 2[zasłonięte]012-09 14:25
UWAGA! Co tydzień od piątkowego popołudnia do niedzielnego wieczora możemy być poza zasięgiem telefonu, prosimy wtedy o kontakt mailowy, na maile normalnie odpisujemy.