Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NAGRZEWNICA MP25 ZUŻYTY OLEJ PRZEPRACOWANY 32 KW

29-07-2012, 11:48
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 8 629 zł     
Użytkownik MTM3
numer aukcji: 2456078806
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 5    Wyświetleń: 46   
Koniec: 29-07-2012 12:41:57
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.
NAGRZEWNICA MP-25
(20-32 KW )
Z PALNIKIEM NA OLEJ PRZEPRACOWANY
HLB-65
( 17 - 65 KW)
PROMOCYJNA CENA:
NAGRZEWNICA MP-25 + PALNIK HLB-65 + GŁOWICA NADMUCHOWA
8 629 PLN

 

  W sezonie  2011/2012 do sprzedaży wprowadzono NOWOŚĆ nowy produkt nagrzewnicę powietrza typ M wyposażoną w wentylator osiowy i MP wyposażoną w wentylator promieniowy, nagrzewnice są przystosowane do pracy z palnikami na olej przepracowany.

MP są to automatyczne nagrzewnice powietrza wyposażone w wysokiej klasy palniki *uniwersalne, charakteryzują się specyficzną budową komory spalania oraz mocno rozbudowanym wymiennikiem ciepła wykonanym ze stali z dodatkiem chromu, co zapewnia bardzo wysoką sprawność urządzenia (około 91% ) oraz maksymalną odporność na korozję i  wysoka temperaturę. Dzięki standardowo wbudowanemu wentylatorowi PROMIENIOWEMU O DUŻYM SPRĘŻU dyspozycyjnym nagrzewnice typu MP są idealnym rozwiązaniem w przypadku ogrzewania obiektów przemysłowych z możliwością pracy zarówno na wolnym wydmuchu jak i w systemach kanałowych. Dodatkowym atutem proponowanych przez nas urządzeń jest również bardzo łatwy dostęp do komory spalania oraz wymiennika ciepła, co jest ważnym aspektem ułatwiającym późniejsze czynności serwisowe oraz czyszczenie komory spalania.

Nagrzewnica typu MP wyposażona została w wentylator promieniowy jak również
w oddzielny palnik wielopaliwowy.

Główne cechy nagrzewnicy:

* termostat chłodzenia z wyłącznikiem automatycznym
* sterowanie termostatem pomieszczeniowym
* wbudowany przełącznik lato-zima
* funkcja wentylowania
* komora spalania wykonana z żaroodpornej stali nierdzewnej
* wymiennik ciepła o dużej sprawności
* wbudowane zabezpieczenie przegrzania STB

Typ urządzenia

MP-25

Zakres mocy

20 – 32 kW

Przepływ powietrza 

2 170 m³/h

Ciśnienie statyczne 

200 Pa

Zużycie paliwa

1,8 - 3,0 l/h

Typ prądu

Zmienny

Napięcie

230/50 V/Hz

Regulacja termostatem

możliwa

Zużycie energii

150 W

Średnica wylotu spalin

150 mm 

Wymiary DxSxH

660x530x1350 mm

MTM typ HLB - 65 to wysokiej klasy palnik inżekcyjny którego prosta oaz niezawodna konstrukcja sprawia, że jest on najlepszym palnikiem przystosowanym do spalania olejów roślinnych (biopaliwa), roślinnych zużytych (gastronomia), olei mineralnych (w tym zużyte oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne typu HBO I,II,III), opałowych średnich, lekkich pracujący w zakresie mocy od 17 do 65 kW.

 Palnik HLB - 65 jako jedyny na rynku światowym ma specjalnie zaprojektowany system podawania powietrza przez wentylator. Ta wyróżniająca go cecha została opatentowana przez światowego lidera produkcji palników, niemiecką firmę HERRMANN. Dzięki specjalnie skonstruowanej obudowie oraz ułożeniu promieniowego wentylatora w osi z dyszą sprawia, że palniki HLB - 65 mają bardzo szeroki zakres mocy min/maks, oraz świetnie sprawują się przy większych komorach spalania a przy tym są bardzo ciche.

Nasza firma jest producentem najwyższej klasy palników oraz piecy multiolejowych od 1997 roku. Nasze urządzenia   cieszą się od lat wielkim uznaniem nie tylko pojedynczych użytkowników lecz także wielkich firm z branży motoryzacyjnej. Kupując sprawdzony produkt z naszej firmy, masz pewność, że urządzenie jest w pełni przetestowane oraz skonstruowane na podzespołach wiodących firm z zakresu urządzeń HVAC. 

  
PALNIK HLB-65

W cenę kompletu palnika są wliczone wszystkie niezbędne akcesoria takie jak:

1. Wbudowana pompa paliwa
  
2 . Flansza montażowa
3. Uszczelka flanszy
4. Przewód elastyczny olejowy
5. Wtyk zasilający (Euro 7-pin)
6. Instrukcja obsługi
7. Gwarancja
8. Śruby mocowania flanszy oraz klucz regulacyjny

  Szanowny kliencie, ze względu na rosnącą popularność oleju zużytego i jego wykorzystanie jako alternatywne paliwo którym można ogrzewać domy, hale i innego rodzaju przestrzenie, na polskim rynku pojawia się coraz szersza gama urządzeń do tego przeznaczonych.
Niestety większość z nich również prezentowanych na portalu Allegro to urządzenia pozbawione podstawowych zabezpieczeń oraz uproszczone do minimum nie spełniające norm bezpieczeństwa pracy urządzenia jak i eksploatujących je osób. Przed zakupem zapytaj sprzedawcę jaki kraj i jaka firma wyprodukowała interesujący Państwa produkt. Coraz częściej możemy natknąć się na chińskie palniki produkowane przez anonimowe firmy.

Decydując się na zakup NAGRZEWNICY MP i palnika w naszej firmie mają Państwo pewność, że proponowany produkt jest polski, produkowany w oparciu o niemiecką technologię chronioną patentem. Nasze palniki bazują na markowych i sprawdzonych podzespołach powszechnie stosowanych przez największych na świecie producentów urządzeń grzewczych.

Zapraszamy na bezpłatny i niezobowiązujący do zakupu pokaz palników do siedziby naszej firmy przy ulicy Młodnickiej 52C w Warszawie. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu szkolenia.
 


Cena zawiera podatek VAT  8% (dotyczy osób prywatnych)
Przy zakupie przez firmy i instytucje do ceny netto 7 990,00 zł należy doliczyć
23% VAT 

Zakupy w naszym sklepie to gwarantowana satysfakcja, ponieważ:

GWARANTUJEMY nowy, nieużywany, oryginalnie zapakowany produkt,

GWARANTUJEMY szybką, miłą i fachową obsługę,

GWARANTUJEMY błyskawiczną wysyłkę zamówionego towaru,

GWARANTUJEMY zgodność otrzymanego towaru z opisem i zdjęciami aukcji,

GWARANTUJEMY że towar dotrze do Państwa doskonale zabezpieczony i w stanie idealnym,

GWARANTUJEMY pomoc techniczną w przypadku kłopotów z montażem,

GWARANTUJEMY stały dostęp do części zamiennych oraz szybki i solidny serwis.

    

Zobacz również inne nasze nagrzewnice, piece i kotły - mtm3