Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NA MÓJ ZNAK, GOTOWI, WZWYŻ! Lynda Madaras W-WA

11-03-2012, 21:38
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 22,50 zł      Najwyzsza cena licytacji: 22,50 zł     
Użytkownik tomekmarciniak
numer aukcji: 2121561828
Miejscowość Wołomin, Warszawa
Kupiono sztuk: 1    Zostało sztuk: 14    Licytowało: 1    Wyświetleń: 15   
Koniec: 15-03-2012 15:20:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2009
Język: polski
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Kontakt
E-mail Wyślij wiadomość
Tel.kom. 516-[zasłonięte]-550
Skype tomasz-marciniak

O sprzedającym
Moje komentarze
Inne aukcje
Dodaj do ulubionych
Strona "O mnie"

Koszty przesyłki
List polecony ekonomiczny 6,50 zł
List polecony priorytetowy 8,00 zł

Konta bankowe
Numer 541[zasłonięte]200400[zasłonięte]10252[zasłonięte]133
Bank mBank

Regulamin
  
  1. Książki wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym ekonomicznym lub priorytetowym. Przesyłki powyżej 2 kg wysyłam paczką pocztową.
  2. Wysyłka jest najczęściej w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na moim koncie (oczywiście tylko w dni robocze).
  3. Książki wysyłam w bezpiecznych bąbelkowych kopertach, ewentualnie w kartonie większe przesyłki.
  4. Możliwy jest odbiór osobisty w Warszawie oraz w Wołominie i okolicach.
  5. Książki zakupione na dwóch i więcej aukcjach wysyłam w jednej przesyłce. Koszty ustalane są indywidualnie w zależności od wagi.
  6. W tytule przelewu proszę wpisać swój nick i tytuł książki.
  7. Jeśli adres wysyłki jest inny niż adres podany w Allegro proszę mnie o tym powiadomić w dniu zakupu.
 

Lynda Madaras
NA MÓJ ZNAK, GOTOWI, WZWYŻ!

"Co się dzieje z moim ciałem?"

książka dla młodszych chłopców

 

 

Wydawnictwo W.A.B.
ISBN: [zasłonięte]978-8314-652-4
EAN: 978[zasłonięte][zasłonięte]41465
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 128
Format: 17,5 x 17,5 cm

 

Świat idzie szybko do przodu, a na zmiany cywilizacyjne reagują także dzieci. U coraz młodszych chłopców – nawet ośmiolatków – można zaobserwować pierwsze oznaki pokwitania.
Na mój znak, gotowi, wzwyż! to pierwszy na polskim rynku poradnik dla młodszych chłopców (od dziesiątego roku życia), który dokładnie opisuje, czym są zmiany, jakim podlegają w tej właśnie chwili, oraz podczas całego procesu dojrzewania. Autorka uspokaja – nie trzeba wpadać w panikę: wszystkie te zmiany, jakie następują, są zupełnie normalne.
Lynda Madaras w prosty, ale wyczerpujący i dowcipny sposób wyjaśnia, dlaczego chłopcy nagle zaczynają rosnąć i przybierać na wadze, jak dbać o poprawny rozwój sylwetki i co zrobić, by zapach stóp nie zwalał z nóg. Rzeczowo i bez skrępowania opowiada, co się dzieje w miejscach intymnych dojrzewających chłopców. Autorka radzi chłopcom, jak się golić oraz co jeść, żeby szybciej rosnąć i jak ćwiczyć, by być silniejszym nienarażając się na urazy. Obala mity dotyczące masturbacji, pocenia się i pryszczy. Sugeruje też, jak zaakceptować swój nowy wygląd oraz wyjaśnia, czym jest erekcja i mokre sny. Autorka nie ucieka również od drażliwych kwestii: molestowanie seksualne, przemoc w szkole czy nieodpowiedni koledzy, i pomaga stawić czoła tym problemom.
Poradnik Lyndy Madaras nie jest kolejnym zbiorem oklepanych frazesów – daje jasne odpowiedzi na konkretne pytania oraz praktyczne porady i zrozumiałe definicje poparte historiami wziętymi z życia. Tekst uzupełniają zabawne, komiksowe ilustracje. Lektura obowiązkowa nie tylko dla dojrzewających chłopców, lecz również ich rodziców.

Dojrzewanie sprawia, że ujawniają się bardzo silne emocje. Czasem obawiasz się zmian, jakie w tobie następują. Czasem nie wiesz, jak powinieneś się zachować. Czasem chcesz dwóch zupełnie różnych rzeczy. A czasem odkrywasz, czym jest miłość. Zdarza się, że podczas dojrzewania chłopcy bardziej niż zwykle chcą być macho. Dość trudno jednak sprostać wizerunkowi „prawdziwego mężczyzny”, który nie okazuje uczuć. Nigdy też nie jest zakłopotany, niepewny ani przestraszony. Ale oczywiście nic z tego nie jest prawdą. Prawdziwi chłopcy i prawdziwi mężczyźni bywają zakłopotani. Czują się czasem niepewnie. Niekiedy się boją. Bo ukrywanie uczuć nie sprawia, że te uczucia znikają. W rzeczywistości wtedy właśnie trudniej się z nimi uporać. Dlatego rozmawianie o nich jest ważne. Mam nadzieję, że ta książka pomoże ci mówić o dojrzewaniu i o tym, jak się czujesz. Może dzięki niej łatwiej ci będzie porozmawiać z mamą albo tatą. Może przeczytacie ją razem. Albo może przeczytasz ją z przyjacielem. Podczas czytania możecie podyskutować.
fragment