Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Muzyka i my 6 podręcznik WSIP sp6

27-06-2012, 17:27
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 26,50 zł     
Użytkownik Podreczniki
numer aukcji: 2375594560
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 9   
Koniec: 25-06-2012 09:18:59
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Dokument bez tytułu

kontakt
płatności
wysyłka

witamy


Muzyka i my 6 podręcznik WSIP


 

Muzyka i my 6 podręcznik WSIP

Pakiet edukacyjny Muzyka i my 6 składa się z: podręcznika, zeszytu ćwiczeń, płyty CD z piosenkami i akompaniamentami oraz przewodnika metodycznego dla nauczyciela z dołączonymi dwiema płytami CD, na których nagrano utwory z literatury muzycznej.

W prezentowanym podręczniku znajduje się wiele treści będących kontynuacją zagadnień omawianych w klasie czwartej i piątej, jak np. muzyka przyrody czy głos ludzki. W klasie szóstej uczniowie poznają nową grupę instrumentów - instrumenty dęte oraz instrumenty elektroniczne, dowiadują się o orkiestrze (jak są umieszczone instrumenty na estradzie koncertowej i jak wygląda zapis w partyturze). Poznają również sylwetki najwybitniejszych dyrygentów i kompozytorów. Nowym zagadnieniem jest taniec i balet. W książce znajduje się wiele ciekawych piosenek (niektóre zostały opublikowane po raz pierwszy) i utworów do grania na instrumentach.


Autor : Romana Rataj, Włodzimierz Sołtysik

Wydawnictwo : WSIP

Kategoria : Muzyka klasa 6

Stan : nowa

Numer dopuszczenia : 17/01 MEN

 


Muzyka i my 6 podręcznik WSIP