Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MIKADO TWISTER 38MM 2SZT 74

05-12-2014, 17:34
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 zł     
Użytkownik iwedkarski_pl
numer aukcji: 4771093850
Miejscowość Osiniec
Zostało sztuk: 100    Wyświetleń: 7   
Koniec: 05-12-2014 17:35:31

Dodatkowe informacje:
Marka: Mikado
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

iwedkarski_pl

 

MIKADO PRZYNĘTA MIKADO TWISTER 38mm / 74

NR KATALOGOWY: PMTBL-38-74

 

PMTB

Twistery Mikado – to niesamowicie miękkie przynęty wykonane z wyjątkowo mocnego tworzywa. Specjalnie przeciążony korpus oraz powiększona powierzchnia ogonka dają niesamowicie energiczną pracę w wodzie, nawet podczas opadania przynęty. Naprężenia, jakie powstają pomiędzy przeciążonym korpusem a bardzo dużym ogonkiem powodują generowanie niezwykle silnej fali hydroakustycznej, wytwarzanej przez wibracje ogonka. Fala ta nakłada się na zawirowania wody opływającej głębokie, poprzeczne karby korpusu, które ponadto gwarantują dłuższe rozmywanie substancji zapachowych. 

 

 

Dostępne rozmiary
(mm)

32

38

52

57

71

90

100

 

 

Pozostałe rodzaje Twisterów są dostępne na naszych innych aukcjach.


 

Kroki

 

Firma Pro-Fishing Group zapoczątkowała zmiany na rynku wędkarskim w Polsce. Pro-Fishing przyczyniła się do wprowadzenia nowych standardów obsługi klienta, oraz nowoczesnych metod dystrybucji sprzętu wędkarskiego dla hurtowników oraz klientów ostatecznych. W skład grupy wchodzi sieć salonów wędkarskich, hurtownia wędkarska oraz sieć internetowych sklepów wędkarskich. Nasza Grupa, cały czas się rozwija i rośnie. Towar który oferuje nasza Grupa na allegro, jest dostępny w naszych magazynach i jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówienie w ciągu 24h od opłacenia bądź wyboru opcji dostawy za pobraniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współpraca
I WIELE INNYCH