Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

METODA doktora DUKANA, dieta PROTEINOWA +PRZEPISY

20-01-2012, 1:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 7 zł      Aktualna cena: 7 zł     
Użytkownik edward.p
numer aukcji: 2032974871
Miejscowość Rybnik
Licytowało: 29    Wyświetleń: 1281   
Koniec: 16-01-2012 23:55:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

ISBN 978-83-[zasłonięte]947-0-4

Zgodnie z wymogami Allegro, publikacja została zarejestrowana w katalogach BN i można ją zweryfikować na podstawie numeru ISBN na stronie http://alpha.bn.org.pl/search*pol/. Oświadczam, że jestem wyłącznym autorem niniejszej diety i posiadam prawo do jej publikowania i sprzedawania.

 

Dieta proteinowa Dukana plus
400 PRZEPISÓW

Przepisy powodujące szybkie spalanie tłuszczu
.
Duży wybór słodkich koktajli, deserów i ciast.
Przepisy na pieczywo dukana (chleb, bułki).
Wszystko zgodne z zasadami diety.

Już teraz możesz wykonać sobie ory- ginalny bezpłatny test Dukana.

Z testu dowiesz się jak będzie wyglądała Twoja kuracja, jak długo będzie trwała i jakie rezultaty osiągniesz w poszczególnych fazach. Kliknij w poniższy link i przekonaj się jaka jest Twoja aktualna sytuacja dietetyczna i co Cię czeka w przyszłości.


KLIKNIJ i WYKONAJ BEZPŁATNY TEST DUKANA

OTO MOJA OFERTA:

Dieta proteinowa o niezwykłej skuteczności.

Zaprojektowana na cały okres odchudzania.

 

Ponad 400 najlepszych przepisów dukanowskich powodujących szybkie spalanie tłuszczu niezależnie od tego czy jesteśmy na diecie Dukana czy po prostu dbamy o szczupłą sylwetkę Wśród przepisów dukanowskie słodkości i pieczywo.

Wyposażona w plany posiłków, które bez trudu dopasujesz do własnych preferencji kulinarnych.

Krok po kroku i bez trudu przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy kuracji.


Zapewne nikt nie ma wątpliwości, że dieta Dukana jest niezwykle skuteczna i w dodatku
pozwala najadać się do syta. Rezultaty jakie się dzięki niej osiąga są zdumiewające, a rekordzistom udało się zredukować nawet 5 kilogramów w ciągu tygodnia. Najlepsze wyniki osiągają osoby najbardziej otyłe, pozostali muszą się zadowolić mniejszą redukcją wagi. W większości przypadków spadek wagi nie przekracza 2-3 kilogramów tygodniowo .


Za kwotę 7 otrzymujesz prostą i praktyczną wiedzę w postaci gotowej i natychmiastowej do zastosowania diety.

Dieta zawiera komplet istotnych informacji, zawartych we wszystkich dotychczas wydanych książkach Dukana i wzbogacona została moją praktyczną wiedzą dietetyczną zdobytą na przestrzeni ostatnich 23 lat .


Dieta jest ułożona w taki sposób, że pomoc dietetyka jest zbyteczna. Rozpisane plany posiłków możesz modyfikować we własnym zakresie. Sam wybierasz które posiłki najbardziej Ci odpowiadają. Do wyboru będziesz mieć listę produktów zalecanych przez Dukana. Przykładowe ilości spożywanych porcji opisane są w dziennych i tygodniowych planach żywieniowych. Bez trudu dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb.

Nie musisz się obawiać że zjesz za dużo, albo za mało. Po prostu jesz tyle żeby się najeść. Dieta jest tak ułożona, że niezależnie od tego ile będziesz jeść tłuszcz i tak będzie się spalał. W tej sytuacji nigdy nie musisz się obawiać , że zjesz za dużo albo za mało.


Na dietę otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji, co oznacza, że jeśli w ciągu 30 dni dieta nie spełni Twoich oczekiwań, to wystarczy że napiszesz do mnie maila, a ja zwrócę Ci zapłacone pieniądze bez zadawania zbędnych pytań.

Zalicytuj, pobierz dietę i zdecyduj czy warta jest swojej ceny.

W opracowaniu zatytułowanym "Dieta proteinowa Dukana w praktyce" znajdziesz plany posiłków dla wszystkich etapów kuracji oraz spis produktów, które możesz spożywać w trakcie jej trwania. Opisane są wszystkie procedury, nakazy, zalecenia, które dzień po dniu zaprowadzą Cię do osiągnięcia wymarzonego celu.

Sprawdź jak banalnie prosta jest ta dieta i jak bez specjalistycznej wiedzy możesz pokonać swoje znienawidzone kilogramy.

Do diety dołączam ponad 400 najciekawszych przepisów, ściśle przestrzegających zasad dukanowskich.

Co otrzymasz i zyskasz kupując dietę ?

1.

Zaoszczędzisz pieniądze na drogich książkach.

2.

Zaoszczędzisz czas potrzebny na studiowanie zagadnień dietetycznych

3.

Otrzymasz gotową dietę, obejmującą wszystkie fazy kuracji.

4.

Dostaniesz opracowanie niewymagające od Ciebie wiedzy dietetycznej i wyjaśniające w sposób przystępny zawiłości poszczególnych faz.

5.

Dieta jest zaprojektowana w taki sposób, że nie będziesz odczuwać głodu.

6

Otrzymasz szczegółowo rozpisane plany posiłków obejmujące wszystkie fazy odchudzania.

7

Spis produktów jakie należy kupić w sklepie (będą to produkty ogólnie dostępne).

8

Daję Ci 30 dniową gwarancję, w czasie której zdecydujesz czy zatrzymujesz dietę czy ją zwracasz. Gwarancja jest bez żadnych warunków. Po prosu piszesz do mnie maila z rezygnacją i bez podawania przyczyn, a ja odsyłam Ci wcześniej wpłacone pieniądze.

9

Najciekawsze przepisy kulinarne sporządzone według zasad Dukana

Jak będzie przebiegała transakcja:

1

Klikasz KUP TERAZ

2

Po kilku sekundach otrzymujesz z Allegro automatyczną odpowiedź z instrukcją objaśniającą w jaki sposób zapłacić i pobrać dietę na swój komputer.

3

Od momentu pobrania diety masz 30 dni na podjęcie decyzji o jej zatrzymaniu lub rezygnacji.


Nie zastanawiaj się, kliknij

KUP TERAZ

i dołącz do ponad miliona zadowolonych osób, które z sukcesem poddały się tej diecie.

Z diety Dukana sam skorzystałem wiele lat temu i zaręczam Ci, że do dnia dzisiejszego nikt nie wymyślił czegoś tak nieprawdopodobnie skutecznego.

 

Sam zestaw 4 książek Dukana to cena około 120zł. Całą tę wiedzę plus moje 23 letnie doświadczenie z dietami proteinowymi możesz otrzymać teraz za jedyne 7 zł.

 


Czy jest coś aż tak ważnego, co powstrzymuje Cię jeszcze od natychmiastowego pobrania diety ?


Zapraszam do skorzystania z mojej oferty,

Edward Pardej


Już teraz możesz wykonać sobie ory- ginalny bezpłatny test Dukana.

Z testu dowiesz się jak będzie wyglądała Twoja kuracja, jak długo będzie trwała i jakie rezultaty osiągniesz w poszczególnych fazach. Kliknij w poniższy link i przekonaj się jaka jest Twoja aktualna sytuacja dietetyczna i co Cię czeka w przyszłości.

KLIKNIJ i WYKONAJ BEZPŁATNY TEST DUKANA