Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MERIDA B-SKIN rękawiczki rowerowe niebieskie XS/S

25-01-2014, 12:41
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 25 zł     
Użytkownik www_madrower_pl
numer aukcji: 3830802079
Miejscowość Szczecin
Wyświetleń: 4   
Koniec: 25-01-2014 12:20:49

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Zapraszam na stronę o mnie, gdzie przesyłam linki do innych naszych kont, gdzie można sprawdzić system komentarzy.Wysyłka jak najbardziej bezpieczna.
 

Przedmiot sprzedawany na tej aukcji pochodzi z MAGAZYNU SZCZECIN.

 

na tej aukcji prezentuję rękawiczki rowerowe  firmy: B-SKIN                 model: NIEBIESKIE


Opis produktu:

 

Rękawiczki rowerowe ß-SKIN, krótkie palce.

- zewnętrzna strona wykonana z wysokogatunkowego perforowanego 

  poliestru  „4-WAY LIGHT” oraz lycry z widocznym logo ß-SKIN.

- wewnętrzna strona uszyta z przewiewnego materiału X-Air,
  podbitego gąbką dla większego komfortu jazdy.

- zapinane na rzep zrobiony z amary z logo ß-SKIN.

- dostępne rozmiary na tej aukcji: XS lub S


- kolor: niebieski
    

Po zakupie proszę podać wybrany rozmiar w mailu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także...

 

 


Regulamin
  1. Po dokonaniu zakupu proszę o jak najszybsze wypełnienie formularza dostawy, z podaniem swojego nicku allegro, adresu do wysyłki ( może być inny niż podany w allegro ) oraz informacji dodatkowych dla sprzedającego ( w przypadku gdy istnieje wybór np. kolorystyki zakupionego przedmiotu ).
  2. Proszę o wpłatę na numer konta wysłany w automatycznej wiadomości po dokonaniu zakupu. Płatności można dokonywać poprzez "Płacę z allegro" oraz bezpośrednio na nasz rachunek bankowy. W tytule przelewu proszę podać jedynie swój nick allegro i numer aukcji. Dopisywanie dodatkowych informacji utrudni zaksięgowanie pieniędzy.
  3. W przypadku wysyłki pobraniowej proszę o wiadomość lub wypełnienie formularza na ten rodzaj wysyłki. Za pobraniem wysyłamy osobom z min. ilością 10 pozytywnych komentarzy. Paczki pobraniowe wysyłamy tylko i wyłącznie kurierem.
  4. Po otrzymaniu paczki proszę o wystawienie komentarza, odwdzięczę się tym samym. Raz w tygodniu wysyłamy komentarze zbiorcze.
  5. W przypadku nie otrzymania płatności po 5-7 dniach wysyłam przypomnienie. Po 30 dniach zgłaszam transakcję do allegro celem zwrotu pobranej prowizji z tytułu niedokończenia transakcji.

 

 

 

Płatności

Numer konta do przelewu przesyłamy w wiadomości po zakończonej aukcji. Możliwa jest również płatność za pobraniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY PONOWNIE NA MOJE AUKCJE

Wysyłka

Wysyłki odbywają się za pomocą Poczty Polskiej i Firmy Kurierskiej Opek. Dokładam najwyższych starań, aby paczka wyszła do Państwa jak najwcześniej (najczęściej jest to jeszcze ten sam dzień w momencie jak otrzymam wpłatę do godziny 12-tej, w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych zawsze kontaktuję się z klientem). Do każdej paczki dołączony jest dowód zakupu (paragon lub faktura). W przypadku wysyłki z magazynów zdalnych ( oznaczone cyframi ) dowód zakupu otrzymają Państwo na maila w przeciągu 24-48 godzin od momentu wysyłki. Jeżeli taki dowód nie dojdzie proszę o kontakt celem dosłania. Koszty wysyłek podane są na każdej aukcji. W przypadku wysyłek łącznych proszę zwrócić uwagę z jakiego magazynu pochodzą przedmioty, gdyż wysyłka łączna możliwa jest jedynie wśród przedmiotów z jednego magazynu. Koszty wysyłki łącznej zależą od gabarytu i wagi przedmiotów. W przypadku wysyłek łącznych koszt wysyłki jest równy najczęściej najwyższemu kosztowi wysyłki jednego z zakupionych przedmiotów. Aby jednak uniknąć nieporozumień proszę o kontakt celem ustalenia tych kosztów ze mną. Nie zarabiamy na wysyłce.
=============================

UWAGA !!!

Przy zakupie więcej niż jednego przedmiotu z moich aukcji proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki !!!

=============================