Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MEDYCYNA PERINATALNA pod redakcją Słomko tom 1i2

24-04-2014, 5:16
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 8,99 zł     
Użytkownik Nikanor3
numer aukcji: 4091609896
Miejscowość Allegro
Wyświetleń: 5   
Koniec: 24-04-2014 05:18:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: twarda z obwolutą
Rok wydania (xxxx): 1985
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Medycyna perinatalna to I i II komplet
pod redakcją Zbigniewa Słomko

Wydawca:  PZWL  1985
Wydanie:   I
Ilość stron:     650, 628
Stan:  bardzo dobry, książki w pełni czytelne, bez zauważalnych uszkodzeń mechanicznych, obwoluty papierowe   jak na zdjęciu. Same płócienne okładki jak i reszta składów stan idealny. Książki nie były używane.
Oznaki czasu:  w naturalny sposób w  wyniku upływu czasu prawie niezauważalnie poszarzałe i pożółkłe obwoluty papierowe z minimalnymi zatarciami na krawędziach. Same okładki jak i wnętrza książek bez oznak używania.  

Pochodzenie: zbiory własne


Warunki sprzedaży:
Po dokonaniu zakupu prosimy o zadeklarowanie formy wysyłki (karta płatności). Przesyłkę wysyłamy Pocztą Polską w formie listu poleconego lub paczki; ekonomicznej lub priorytetowej. Niestety nie wysyłamy za pobraniem, nie ma też możliwości odbioru osobistego (do odwołania). Przy wpłacie na konto prosimy o podanie nr aukcji (wymóg konieczny) oraz swojego nicku z allegro. Koszt wysyłki dotyczy jednego przedmiotu, przy większej liczbie prosimy o kontakt, celem ustalenia nowych kosztów przesyłu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy.
 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW.


MEDYCYNA PERINATALNA pod redakcją Słomko tom 1i2