Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MAX FACTOR CREME PUFF puder prasowany NOUVEAU

06-12-2014, 18:20
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 22,85 zł     
Użytkownik camellia-kxd-pl
numer aukcji: 4840293935
Miejscowość Końskie
Wyświetleń: 4   
Koniec: 06-12-2014 18:08:17

Dodatkowe informacje:
Marka: Max Factor
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Camellia-kxd-pl MAX FACTOR CREME PUFF puder prasowany NOUVEAU

MAX FACTOR CREME PUFF puder prasowany, odcień NOUVEAU BEIGE 13 - 21g

Cechy produktu:

Bardzo dobrej trwałości aksamitny puder w kamieniu łączący w sobie cechy podkładu i pudru

 • nie tworzy plam i nie ściera się
 • wykazuje delikatny efekt kryjący, tuszując tym samym drobne niedoskonałości cery
 • matuje na wiele godzin
 • nie podkreśla suchych skórek i zmarszczek
 • zawiera filtry przeciwsłoneczne,
 • dobrze się nakłada, może być stosowany na mokro jak podkład
 • przeznaczony dla każdego typu cery
 • posiada pudrowy zapach
 • nie uczula
 • w zestawie puszysta gąbeczka
 • waga: 21g
 • kolor: Nouveau Beige 13

MAX FACTOR CREME PUFF puder prasowany NOUVEAU
22.85 zł

Kontakt

 • camellia-kxd
 • 603-[zasłonięte]-377
 • 663-[zasłonięte]-170

Dostawa i formy płatności

Dostawy realizowane są za porednictwem Poczty Polskiej.
Wpłaty za zakupione przedmioty mogą być realizowane poprzez system PayU z Allegro lub przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy:
07 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 750713

Wysyłka

Wystawiane na aukcjach przedmioty są na naszym stanie magazynowym. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. Czas dostawy jest zależny od wybranego rodzaju przesyłki. Wysyłki realizowane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Dokonując zakupu na niniejszej aukcji kupujący potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z poniższym regulaminem.

Regulamin aukcji

1. ZAWARCIE UMOWY

Udział w aukcji poprzez zakup na niej oznacza zawarcie umowy kupna-sprzedaży pomiędzy Sprzedającym: Camellia Jolanta Dudek, a Kupującym: użytkownikiem portalu Allegro. Sprzedający ma obowiązek dostarczyć do Kupującego towar zgodny z opisem na aukcji za pośrednictwem Poczty Polskiej, a Kupujący w ciągu 7 dni od daty zakupu ma obowiązek dokonać płatności na rzecz Sprzedającego, w formie przewidzianej na aukcji.

2. FORMY PŁATNOŚCI

Wpłaty za zakupione przedmioty mogą być realizowane poprzez system PayU z Allegro lub przelewem tradycyjnym na wskazany rachunek bankowy:
07 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 750713

3. DOSTAWA

Przedmiot aukcji zostanie wysłany w ciągu 7 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na koncie PayU lub w banku Sprzedającego. Termin ten oznacza maksymalny czas na realizację wysyłki, jednakże Sprzedający dołoży wszelkich starań aby wysyłka została zrealizowana w jak najkrótszym czasie od zaksięgowanej wpłaty. Dostawa do klienta jest realizowana poprzez usługi Poczty Polskiej w dwóch grupach:
Grupa pierwsza: Ekonomiczny list polecony; Priorytetowy list polecony; Paczka ekonomiczna; Paczka priorytetowa, Pocztex Kurier48 (przesyłki rejestrowane)
Grupa druga: List ekonomiczny; List priorytetowy (przesyłki nierejestrowane)
Kupujący wybierając przesyłkę z grypy drugiej oświadcza, że wie, iż jest to przesyłka nierejestrowana przez Pocztę Polską, w związku z czym nie jest objęta żadną gwarancją doręczenia. W związku z powyższym Kupujący wybierając tę opcję przesyłki świadomie rezygnuje z roszczeń wobec Sprzedającego w przypadku nieotrzymania przesyłki.
Czas dostawy, od chwili nadania przesyłki przez Sprzedawcę do momentu odbioru przesyłki przez Kupującego, jest zależny od Poczty Polskiej i wybranego rodzaju przesyłki. Reklamacja czasu dostawy dotyczy tylko przesyłek z grupy pierwszej, dlatego też Sprzedający zaleca wybór przesyłek poleconych lub paczek.

4. WYSYŁKA

Koszt transportu stanowi kwotę brutto zawierającą podatek VAT. Wysyłki realizowane są wyłącznie w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Zamówienia złożone w święta i dni wolne od pracy wysyłane są w terminie wg regulaminu wysyłki, liczonym od pierwszego dnia roboczego po dniu wolnym.

5. ZWROTY I ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Odstąpienie od umowy może być prawomocne tylko po pisemnym zawiadomieniu przez jedną ze stron i wyrażeniu zgody przez stronę drugą w ciągu 14 dni od jej zawarcia. Przez pisemne zawiadomienie rozumie się formę komunikacji e-mail oraz tradycyjną wersję papierową. Zwrot towaru przysługuje Kupującemu wówczas, jeśli w ciągu 10 dni od daty otrzymania przedmiotu umowy przedstawi pisemne zawiadomienie o zwrocie oraz w ciągu 14 dni od daty wysłania zawiadomienia o zwrocie towaru dokona jego zwrotu. Towar musi być w oryginalnym opakowaniu, w stanie nienaruszonym i nie posiadać śladów użytkowania. Koszt przesyłki dokonywanego zwrotu ponosi Kupujący. Sprzedający dokonuje zwrotu wartości towaru wraz z kosztami dostawy do Kupującego w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwróconego towaru i uznania przez siebie zwrotu.

Prezentowane w aukcji zdjęcia zostały wykonane przez nas i przedstawiają faktycznie sprzedawany produkt.

Wszystkie nazwy handlowe i znaki towarowe stanowią własność ich prawnych właścicieli i zostały zamieszczone wyłącznie w celach informacyjnych.

Prawa autorskie do opisu, zdjęć produktów i szaty graficznej zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie w całości lub części bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i podlega ochronie, zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz Ustawą o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.