Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MATERIAŁOZNAWSTWO ELEKTRYCZNE Gruszczyński

24-04-2014, 5:16
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 4,95 zł     
Użytkownik Nikanor3
numer aukcji: 4091609782
Miejscowość Allegro
Wyświetleń: 6   
Koniec: 24-04-2014 05:17:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 1959
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Emil Gruszczyński  Materiałoznawstwo elektryczne

Wydawnictwo:   Państwowe Wydawnictwa Szkolnictwa Zawodowego  1959
Wydanie:   I
Ilość stron:   323
Stan:  + dobry,  książka w pełni czytelna bez zauważalnych uszkodzeń mechanicznych, okładka  jak na zdjęciu. Na pierwszej stronie wpis, dedykacja autora.
Oznaki czasu:  pożółkłe kartki, w naturalny sposób w wyniku upływu czasu poszarzała okładka, przykurzone krawędzie kartek. Ogólnie książka prezentuje się nieźle mimo iż ma ponad 50 lat.
Pochodzenie: zbiory własne


Warunki sprzedaży:
Po dokonaniu zakupu prosimy o zadeklarowanie formy wysyłki (karta płatności), również zmianę adresu odbiorcy przyjmujemy tylko w tej formie, nie zaś w osobnym mailu. Przesyłkę wysyłamy Pocztą Polską w formie listu poleconego lub paczki; ekonomicznej lub priorytetowej. Niestety nie wysyłamy za pobraniem, nie ma też możliwości odbioru osobistego (do odwołania). Przy wpłacie na konto prosimy o podanie nr aukcji (wymóg konieczny) oraz swojego nicku z allegro. Koszt wysyłki dotyczy jednego przedmiotu, przy większej liczbie prosimy o kontakt, celem ustalenia nowych kosztów przesyłu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy.
 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW.


MATERIAŁOZNAWSTWO ELEKTRYCZNE Gruszczyński