Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Materac Sprężynowy + Bonell + Kokos 80x185 Pico US

07-02-2014, 8:27
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 260 zł     
Użytkownik UdanySen_pl
numer aukcji: 3914116717
Miejscowość Sokolniki
Wyświetleń: 15   
Koniec: 07-02-2014 08:12:20

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj materaca: Sprężynowe
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

http://udanysen.pl/aukcja/aukcja/

                   Nasze aukcje                                      Strona "O mnie"                                      Napisz do nas                                      Nasze komentarze


 Przed zakupem bardzo prosimy o kontakt telefoniczny . Wszystkie nasze produkty wysyłamy tylko i wyłącznie własnym transportem dlatego by uniknąć sytuacji , że może Państwu nie odpowiadać troszkę dłuższy termin realizacji proponujemy kontakt w celu ustalenia daty wysyłki.

 

          Jesteśmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu od 9.00 do 20.00

 

                                                     Tel. 602-[zasłonięte]-441


 

Nasz Transport Firmowy - Twoja pewność

 

 

 

 

Materac ? To jeden z najtrudniejszych wyborów podczas meblowych zakupów . W głowie aż się kręci od haseł siedmiostrefowy , kokosowy , lateksowy , piankowy , sprężynowy , bonellowy . Często nie mamy pojęcia , co te terminy oznaczają i kupujemy w ciemno , byle mieć spokój a nie o to przecież chodzi. Materac przede wszystkim musi być dostosowany do Naszych potrzeb . Warto na samym początku określić , czy wolimy spać na materacu bardziej twardym , czy jednak bardziej miękkim .

 

 

 Tylko skąd wiedzieć , który będzie twardy , a jaki będzie będzie miękki . Od tego jesteśmy właśnie my , UdanySen działa od 8 lat w  branży materacy , należymy do grupy Lano Meble i współpracujemy z jedną z największych fabryk w Polsce , która produkuje materace dla wszystkich pokoleń . Od maleństwa po  młodzież , rodziców , dziadków .

 

 

 W chwili obecnej mamy każdy rodzaj materaca dostępny na polskim rynku , jednak proszę pamiętać , że ten wyszukany najdroższy nie zawsze znaczy najlepszy. Nasi konsultanci są po to by Państwu pomóc w wyborze tego najbardziej odpowiedniego.

 

Towar, który kupują Państwo na tej aukcji jest tylko i wyłącznie produktem POLSKIM , oparty na bazie  surowców z całego świata.

Każdy element materaca posiada atest , a materiały użyte do jego produkcji są najwyżej jakości .

 

 

 Przedmiotem aukcji jest Materac sprężynowy typu bonell + Kokos Pico 80x185

 

Dwustronny, średnio twardy, twardy materac na sprężynie bonelowej z matą kokosową.

 

Zalety:

 • mata kokosowa 1,5 cm, jednostronnie
 • pianka poliuretanowa 2 cm, obustronnie
 • sprężyny bonell
 • wysokość materaca ok. 17

Materac „Pico” należy do kategorii tradycyjnych materacy na sprężynie bonelowej. Jego główna zaletą jest warstwa maty kokosowej, która znacznie wzmocniła walory użytkowe oraz higieniczne materaca. Konstrukcja materaca „Margo” pozwala na zmienne korzystanie z dwóch twardości materaca. Strona z kokosem jest twarda, druga strona - średnio twarda. Warstwa pianki PU zapewnia optymalna interakcję z wkładem sprężynowym.

 

Cechy charakterystyczne materaca:


 • Sprężyna bonellowa

Sprężyny typu bonell wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm. Średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Charakterystyczną cechą sprężyn jest sprężystość progresywna: nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyn, większy nacisk powoduje zwiększenie siły wypierania. Sprężyny połączone są szeregowo dzięki czemu materac jest bardziej odporny na odkształcenia niż standardowe materace piankowe. Konstrukcja wkładu zapewnia dużą sztywność, trwałość oraz wygodę snu. Wysokość wkładu 11 cm, ilość sprężyn 112 szt./m².

 

 • Mata kokosowa

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu zostały połączone za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Kokos posiada znakomite właściwości termiczne. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy.

 

 • Pianka poliuretanowa

Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania)

 

 • Dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową

 

 • Można prać

W standardzie pokrowiec do prania w temperaturze 60 st.C

 

 • Twardy

Materac posiadający zwiększona sztywność oraz twardość

 

 • Średnio-twardy

Materac o średniej klasie twardości


 

Faktura pokrowca , może się różnić od tego w rzeczywistości , zdjęcia stanowią poglądową wersję.