Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MATERAC LATEKSOWY WENUS WO3 120/200 OPTIMUM

06-12-2014, 10:11
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 036 zł     
Użytkownik drevy1
numer aukcji: 4773053074
Miejscowość kolbuszowa
Wyświetleń: 3   
Koniec: 06-12-2014 10:07:49

Dodatkowe informacje:
Rozmiar: Inny
Stan: Nowy
Rodzaj materaca: Lateksowe
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

 

Szablon1

Materac WENUS WO3  zima/latoSzerokość: 120 cm, długość: 200 cm, wysokość: 12 cm

 

podane ceny są cenami brutto !!!


Spokojny i zdrowy sen !!!

Wenus

Wykonanie:

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

Utrzymuje stałą temperaturę ciała, doskonale przepuszcza powietrze, wchłania znaczną część wilgoci wydzielanej przez ciało podczas snu. Ze względu na swoje właściwości stosowana jest po stronie zimowej materaca.
Bawełna jest surowcem naturalnym. W czasie snu jest w stanie przejąć połowę z wytwarzającej się wilgoci ciała, dlatego zapewnia jego odpowiednią wentylację, a tym samym zwiększa komfort snu oraz zapewnia jego odpowiednią wentylację w ciepłe letnie dni. Stosowana jest po stronie letniej materaca.
Obłozony dwustronnie wysokoodbojną pianką o grubości 3 cm. Pianka wysokoodbojna ma mniej jednolitą strukturę komórkową różniącą sie od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze  uzyskuje sie lepsze parametry podtrzymywania ciała komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Charakteryzuje się większą elastycznością, która znacznie podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności. 
Zawiera płytę kokosowo-lateksową z kawernami (garbami) o grubości 5 cm. Zastosowanie maty kokosowo-lateksowej daje wyjątkową elastyczność i dzięki swej strukturze zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Minimalizuje ryzyko powstania odleżyn.
Pokrowiec hypoalergiczny w zestawie wykonany z dzianiny bawełnianej, gramatura od 350-400 gr./m2. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny i delikatny, a zarazem bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu. Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie. Możliwość prania pokrowca w temperaturze 60 stopni C.
Materac o dużej twardości.

Materac posiada powłokę zima (owcza wełna) - lato (bawełna). Strona z wełną daje poczucie ciepła w zimowe dni, a strona z bawełną poczucie chłodu w cieplejsze dni.

Wszystkie surowce użyte do produkcji materaca posiadają atesty oraz zostały dobrane tak, aby w maksymalnym stopniu zlikwidować ryzyko powstawania uczuleń.
Za dopłatą po uzgodnieniu telefonicznym dostępny pokrowiec typu alergik, wykonany z materiału obiciowego  frotte, pikowanego antyalergiczną owatą
o podwyższonej gramaturze.
Owata antyalergiczna jest dodatkowym ociepleniem materaca oraz wspomaga jego wentylację.

Zalecana stabilna rama z drewna bukowego klejonego warstwowo posiadająca 29 sztuk listew sprężystych o szerokości 38 mm,  osadzonych parzyście w elastycznych uchwytach. 

Idealny do stelaży regulowanych.

Materace lateksowe mogą być stosowane w rehabilitacji leczniczej, u osób ze zmianami zwyrodnieniowymi,  schorzeniami reumatycznymi stawów, po złamaniach kończyn oraz  wadach postawy. Szczególnie zalecane w użyciu ze stelażem regulowanym.

 

Materac o właściwie dobranej twardości sprawia, że kręgosłup jest w największym stopniu odciążony. Pozwala on na lekkie, naturalne wygięcie w pozycji „na wznak" i linii prostej kręgosłupa w pozycji na „boku". Zapewnia właściwy obieg krwi i dobre odżywianie komórkowe.

 

Materac o dobrej twardości

Prawidłowe ułożenie ciała

 

Pokrowiec pikowany włóknem hypoalergicznym.

amerykaniec

Materac posiada powłokę zima (owcza wełna) - Lato (bawełna).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukasz nietypowego rozmiaru - dobrze  trafiłeś!!!

Dostępne wszystkie rozmiary!!

UWAGA!!!
Nasze produkty wysyłamy firmą kurierską lub własnym transportem firmowym. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i bardzo dobrze zapakowane.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Możliwy odbiór osobisty w salonie firmowym

Kolbuszowa ul. Topolowa 1

Biuro obsługi klienta

Czynne od poniedziałku do piątku w godz.9-18

w soboty w godz. 9-14

tel. 500 [zasłonięte] 902

[zasłonięte]@gmail.com

Infolinia:
+48 [zasłonięte] 655 902
+48 [zasłonięte] 926 176
[zasłonięte]@gmail.com

BD HANDEL

Jak do nas trafić


(kliknij i powieksz)
Płatności można dokonywać w formie przedpłaty lub za pobraniem.
Koszty wysyłki ze względu na zróżnicowanie wielkości produktów są ustalane indywidualnie o ile nie są okreslone w aukcji.

BD HANDEL

ul Zacisze 3
36-100 Kolbuszowa

 PKO BP :  85 1020 [zasłonięte] 4[zasłonięte]4050002 [zasłonięte] 049803Możliwe jest nabycie naszych towarów na raty. Współpracujemy z systemem ratalnym Żagiel.

Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub dowozimy własnym transportem.
 Produkty  są zapakowane w oryginalne opakowania i są przeznaczone do samodzielnego montażu.
Sprawdź przesyłkę w obecności kuriera. W przypadku nieprawidłowości proszę spisać protokół reklamacyjny