Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MATA ŁAZIENKOWA BAMBUS BALI 21825

04-12-2014, 4:48
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 61,49 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 61,49 zł     
Użytkownik kela1_2010
numer aukcji: 4841678567
Miejscowość Wrocław
Zostało sztuk: 5    Licytowało: 1    Wyświetleń: 60   
Koniec: 04-12-2014 04:45:11

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

DANE KONTAKTOWE

WYSYŁKA

PŁATNOŚCI

MATA ŁAZIENKOWA BAMBUS BALI 21825

WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2013 - CENA KATALOGOWA 170,00 PLN

Mata KELA BALI zapewnia  komfort i bezpieczeństwo w trakcie korzystania z łazienki czy pokoju kąpielowego .Mokra stopa w zetknięciu z płytkami czy podłogą wanny lub brodzika to niebezpieczeństwo poślizgu .Dla Państwa a bezpieczeństwa stworzyliśmy produkt wyjątkowy ,który daje nam również doskonały relaks w trakcje chodzenia po nim.

Bali układamy na podłodze łazienki.

Wilgotna stopa ma kontakt z cienkimi listewkami drewna ,które są finezyjnie wygięte –ma to symbolizować morskie fale. A stojąc na nich po kąpieli mamy mieć wrażenie przebywania na pomoście nad pięknym morzem ,Stąd nazwa Bali. ..Listewki są połączone trzema relingami które przechodzą przez ich środek .. Od spodu posiadają podkładki antypoślizgowe.

  • Model  ; BALI 21825
  • KOLOR; BIAŁY
  • WYMIARY 50 x 70 cm

KELA uważa że łazienka jest najważniejszym pomieszczeniem w domu- ponieważ wiemy ,że dzień każdego człowieka zaczyna się i kończy w łazience. Tu rano budzimy się i szykujemy do całego dnia .Jeśli pod ręką mamy ładne i praktyczne przedmioty i otaczają nas piękne i funkcjonalne akcesoria to jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia. I z taką energią ruszamy do pracy czy innych wyzwań dnia codziennego.

Tu też po całym dniu zmywamy troski dnia codziennego relaksujemy się i wyciszamy przed snem. Ważne jest, żeby łazienka była tak urządzona byśmy czuli się jak w cichej, bezpiecznej i zupełnie prywatnej oazie. 

Wszystkie produkty KELA zostały stworzone aby zapewnić Państwu maximum wygody i relaksu. Udaje się nam to dzięki połączeniu wysokiej jakości, trwałych materiałów, nowoczesnych ,modernistycznych i też tradycyjnych wzorów-oraz Państwa opinii.

Kela od ponad 100 lat ciągle się rozwija, biorąc pod uwagę Państwa sugestie.

Zapraszamy .....

 

 

 

 

GALERIA PRODUKTU

POZOSTAŁE AUKCJE

Panelealle

Komentarze

darmowy panel allegro

Informacje o firmie

Wszystkie produkty KELA zostały stworzone aby sprostać wyzwaniu zapewnienia Państwu maximum wygody i relaksu na początek i koniec dnia. Udaje się nam to dzięki połączeniu wysokiej jakości, trwałych materiałów, nowoczesnych, modernistycznych i też tradycyjnych wzorów-oraz Państwa opinii. Kela działa już od ponad 110 lat i ciągle się rozwija, biorąc pod uwagę Państwa sugestie…

logo