Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Marcin Baran MISTYKA I ZMYSŁY 18 poematów bdb

24-04-2014, 5:14
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 29,99 zł     
Użytkownik Nikanor3
numer aukcji: 4091609754
Miejscowość Allegro
Wyświetleń: 4   
Koniec: 24-04-2014 05:17:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okres: Po 1989 roku
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2008
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Marcin Baran  Mistyka i zmysły

Wydawnictwo:     Austeria  2008
Wydanie:   I
Ilość stron:    160
Stan:   bardzo dobry,  książka w pełni czytelna, bez zauważalnych uszkodzeń mechanicznych. Okładka jak na zdjęciu z minimalnymi słabo zauważalnymi dwoma rysami, zagłębieniami (bez znaczenia dla spójności, czytelności a nawet estetyki całości), tak niewielkimi, że niewidocznymi na zdjęciu.  Gdyby nie ten fakt stan książki można by określić jako idealny. Książka prawdopodobnie nie była czytana.

Pochodzenie: zbiory własne


Warunki sprzedaży:
Po dokonaniu zakupu prosimy o zadeklarowanie formy wysyłki (karta płatności). Przesyłkę wysyłamy Pocztą Polską w formie listu poleconego lub paczki; ekonomicznej lub priorytetowej. Niestety nie wysyłamy za pobraniem, nie ma też możliwości odbioru osobistego (do odwołania). Przy wpłacie na konto prosimy o podanie nr aukcji (wymóg konieczny) oraz swojego nicku z allegro. Koszt wysyłki dotyczy jednego przedmiotu, przy większej liczbie prosimy o kontakt, celem ustalenia nowych kosztów przesyłu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy.
 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW.


Marcin Baran MISTYKA I ZMYSŁY  18 poematów   bdb