Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MALINA 5odmiany POLKA POKUSA POLANA GLEN LASZKA

18-01-2012, 3:21
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 2 zł     
Użytkownik tomtom112
numer aukcji: 2049432656
Miejscowość Rzeczniów, powiat Lipsko
Wyświetleń: 84   
Koniec: 17-01-2012 18:00:34
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

Wysyłka wiosną. 21 -go marca (w przypatku niesprzyjającej aury tydzień póżniej...)

 

Na dzisiejszej aukcji sprzedają 5 różne odmiany malin: letnich (2 letnie odm.) i jesiennych, powtarzających (3 jesienne odm.).

Każda sadzonka kosztuje 2zł /szt. Po zakupie proszę napisać w e-mailu lub w wiadomości do sprzedającego jakie sadzonki Państwo wybierają.

 

Sadzonki malin są dobrze ukorzenione, pochodzą z plantacji nawadnianej. Sadzonki do wysyłki są wyselekcjonowane (nie kopane jak leci), są starannie pakowane , oznaczane i przycięte na wysokość 30-40cm. Sadzonki są zdrowe, grube, wolne od chorób i szkodników. 

Poniżej krótka charakterystyka malin z których można wybierać:


Malina GLEN AMPLE (letnia, owocuje na pędach dwuletnich,)

Owoce duże do bardzo dużych, czerwone, jędrne, bardzo smaczne. Wyróżnia się bardzo wysoką plennością, plon zebrany z nawadnianego 1ha plantacji może osiągać nawet 25 ton. Pędy sztywne, bez-kolcowe. Rośliny bardzo odporne na choroby grzybowe. 

Malina POLANA (jesienna powtarzająca, owocuje na pędach tegorocznych

Uprawa tej rośliny jest niezwykle prosta, nie potrzebuje podpór poza tym może być uprawiana ekologicznie. W odmienności od pozostałych odmian w szczególności letnich nie musimy pryskać. Owocuje w okresie od początku sierpnia do momentu większych przymrozków (zazwyczaj połowa października). Odmiana bardzo plenna. 

Malina POLKA (jesienna powtarzająca, owocuje na pędach tegorocznych

Malina Polka jest to odmiana powtarzające może być uprawiana bez podpór, owocuje na pędach tegorocznych, owoce świetnie nadają się do konsumpcji w stanie świeżym jak również są doskonałe na przetwory. Owoce duże i bardzo duże, odmiana bardzo plenna i odporna na mróz. Owocuje w okresie od początku sierpnia do momentu większych przymrozków (zazwyczaj połowa października).

Malina POKUSA (jesienna powtarzająca, owocuje na pędach tegorocznych Malina powtarzająca o średniej porze dojrzewania, owocuje na pędach jednorocznych od końca lipca, owoce są bardzo duże (największe z pośród malin powtarzających), odmiana deserowa w smaku słodka i soczysta

 

 

Malina LASZKA (letnia, owocuje na pędach dwuletnich)

Malina bardzo wczesna, owocująca jako jedna z pierwszych w naszym kraju (pierwsze owoce mogą pojawić się już na początku czerwca). Owoce ogromne i bardzo duże – podłużne, jasnoczerwone.

Bardzo wysoka plenność

 


Koszt przesyłki:
1 -25 sztuk 13 zł pobraniowo 17 zł
26 - 100 sztuk 15 zł pobraniowo 19 zł
100- 200 sztuk 19 zł pobraniowo 23 zł 

POWYŻEJ 200 (przy wpłacie na konto) WYSYŁKA GRATIS !!!