Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Lutownica transformatorowa EXA 75W

24-01-2015, 17:36
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 44 zł     
Użytkownik przegub
numer aukcji: 4994106020
Miejscowość Warszawa
Licytowało: 1    Wyświetleń: 42   
Koniec: 24-01-2015 17:31:12

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 2.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Witam Allegrowiczów

 

Na sprzedaż trafia lutownica transformatorowa EXA w wersji 75W, wyrób chyba nieistniejącej już warszawskiej Spółdzielni Rzemieślników Elektryków "ELMECH" z ulicy Dobrej 56.

 

Lutownica całkowicie sprawna elektrycznie, łącznie z oświetleniem pola pracy, mocna, szybko grzejąca, jednocześnie nie grzejąca "poza granice wyobraźni" co często skutkuje przepaleniem druku.

 

Ogólnie przyjemny w pracy model lutownicy z którym poprzedni właściciel nie obszedł się delikatnie czego efektem był upadek i pęknięcie obudowy. Obudowa została sklejona i poza brakującym elementem dobrze się prezentuje i jest odpowiednio sztywna, także żadne elementy lutownicy nie pozostają luźne. Ja pracowałem nią w takim stanie kilka lat, ale dla purysty konieczne będzie uzupełnienie brakującego elementu. Na szczęście brakujący element to płaska powierzchnia i bez problemu da się dorobić z kawałka plastiku.

 

Zapraszam do licytacji